0

@Arcybiskup Hujsen i Guler tak serio to kto to? Bo poza występ jednego w kadrze Hiszpanii i drugiego jako środkowy rezerwowy w Madrycie to nic o nich nie słychać.

6

@kuz najbardziej przehajpowany piłkarz na świecie.

0

@FcPortoFan1999 których kibiców? Bo chyba coś przeoczyłem.

0

W Helsinkach otwierają szampany xD

0

@Sulimo nie lekceważyłbym Pana trenera i sztab ludzi pracujących w Białymstoku, już pokazali ze potrafią zrobić fajną ekipę na Podlasiu. Ba pokazali to nie tylko na krajowym podwórku, ale również w Europie.

2

Oficjalnie to już koniec Probierz-ówki !

1

@Safrani grubo. Dobry grajek, spodziewałbym się prędzej wyjazdu za granicę tudzież transferu do topki naszych klubów, a tu taka niespodzianka.

0

Jagiellonia Białystok bardzo blisko rozstawienia we wszystkich rundach eliminacji ligi konferencji.

1

Oprócz oczywistych bohaterów było też kilku, którzy zasługują na szczególne słowa pochwały. Mam na myśli Erica, Casado, Fermina i Ferrana. A szczególnym sentymentem darzę Fermina. To jest mój cichy bohater.

1

@macio_944 wyrazy współczucia, trzymaj się kolego.

2

Dziękujemy Barcelono! To był piękny sezon!

0

Sędzia robił co mógł, ale nawet on nie zatrzymał wielkiej Barcelony!

6

@gumaz ja się pytam kto zapłaci za zniszczoną drogę?

1

@Astad psycholog nie ma takich uprawnień, a psychiatrów nie ma w tym kraju.

1

@kanver_ obecnie poziom sędziowania Marciniaka jest zbliżony do hiszpańskich sędziów.

1

@BARCA1899Messi ja wczoraj złapałem się na tym jak w głowie powtarzałem sobie że na skrzydełku hasa Messi. Nieprawdopodobny zawodnik, szacunek za mecz i za jego grę, ale również za słowa po meczu.

0

@Zoker przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

1

@szela1899 gość w 2 meczach daje 3 asysty, a i tak znajdą się pseudo znawcy co twierdzą, że nic nie daje w ofensywie. Oczywiście, że to nie jest piłkarz, który dziś ma stanowić o sile lewej strony boiska, oczywiście że potrzeba nam silnej rywalizacji na tej stronie, oczywiście że ma duze problemy w defensywie, ale nie można pisać że mlody Martin nic nie daje w ofensywie. To byłoby po prostu niesprawiedliwe.

0

@Marcelinho99 jesteś pewien, że to się raczej więcej nie powtórzy xD no spoko.

0

@cinero1996 dosrodkowanie z pierwszej piłki Panu Bogu w okno. Szkoda. Ewidentnie potrzeba solidnych zmienników.

1

Teraz wszyscy fachowcy na tej stronie będą wiedzieli czemu Fort nie gra.

3

@panczo dokładnie tak, każde 50:50 dla Interu, dosłownie każde.

1

Cały czas mam nadzieje ze to zły sen, być tak blisko, być o włos, o dwie minuty od finału i nie awansować... nie wierzę.

0

@Roobo to Ty chyba inny mecz oglądałeś

0

@Consigliere faworytem bez zaliczki u siebie?

0

Najbardziej żal straty Kounde :(

1

Czuć wśród piłkarzy rozczarowanie, widać że liczyli na solidną zaliczkę. No cóż jest jeszcze rewanż i trzeba dać z siebie wszystko.

3

@Herato Robin ?

26

Nieoczywisty? Panie redaktorze, to jest oczywisty bohater, jeden z najlepszych obrońców w Europie, człowiek skała, kto ma być bohaterem jak nie tacy tytani pracy?

2

@kacpernau to samo chciałem napisać w czasie meczu. Oczywiście oceniamy go przez pryzmat jego możliwości. Dla każdego innego zawodnika byłby to występ bardzo dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?