Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arcybiskup Hujsen i Guler tak serio to kto to? Bo poza występ jednego w kadrze Hiszpanii i drugiego jako środkowy rezerwowy w Madrycie to nic o nich nie słychać.
6
@kuz najbardziej przehajpowany piłkarz na świecie.
0
@FcPortoFan1999 których kibiców? Bo chyba coś przeoczyłem.
0
W Helsinkach otwierają szampany xD
0
@Sulimo nie lekceważyłbym Pana trenera i sztab ludzi pracujących w Białymstoku, już pokazali ze potrafią zrobić fajną ekipę na Podlasiu. Ba pokazali to nie tylko na krajowym podwórku, ale również w Europie.
2
Oficjalnie to już koniec Probierz-ówki !
1
@Safrani grubo. Dobry grajek, spodziewałbym się prędzej wyjazdu za granicę tudzież transferu do topki naszych klubów, a tu taka niespodzianka.
0
Jagiellonia Białystok bardzo blisko rozstawienia we wszystkich rundach eliminacji ligi konferencji.
1
Oprócz oczywistych bohaterów było też kilku, którzy zasługują na szczególne słowa pochwały. Mam na myśli Erica, Casado, Fermina i Ferrana. A szczególnym sentymentem darzę Fermina. To jest mój cichy bohater.
1
@macio_944 wyrazy współczucia, trzymaj się kolego.
2
Dziękujemy Barcelono! To był piękny sezon!
0
Sędzia robił co mógł, ale nawet on nie zatrzymał wielkiej Barcelony!
6
@gumaz ja się pytam kto zapłaci za zniszczoną drogę?
1
@Astad psycholog nie ma takich uprawnień, a psychiatrów nie ma w tym kraju.
1
@kanver_ obecnie poziom sędziowania Marciniaka jest zbliżony do hiszpańskich sędziów.
1
@BARCA1899Messi ja wczoraj złapałem się na tym jak w głowie powtarzałem sobie że na skrzydełku hasa Messi. Nieprawdopodobny zawodnik, szacunek za mecz i za jego grę, ale również za słowa po meczu.
0
@Zoker przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
1
@szela1899 gość w 2 meczach daje 3 asysty, a i tak znajdą się pseudo znawcy co twierdzą, że nic nie daje w ofensywie. Oczywiście, że to nie jest piłkarz, który dziś ma stanowić o sile lewej strony boiska, oczywiście że potrzeba nam silnej rywalizacji na tej stronie, oczywiście że ma duze problemy w defensywie, ale nie można pisać że mlody Martin nic nie daje w ofensywie. To byłoby po prostu niesprawiedliwe.
0
@Marcelinho99 jesteś pewien, że to się raczej więcej nie powtórzy xD no spoko.
0
@cinero1996 dosrodkowanie z pierwszej piłki Panu Bogu w okno. Szkoda. Ewidentnie potrzeba solidnych zmienników.
1
Teraz wszyscy fachowcy na tej stronie będą wiedzieli czemu Fort nie gra.
3
@panczo dokładnie tak, każde 50:50 dla Interu, dosłownie każde.
1
Cały czas mam nadzieje ze to zły sen, być tak blisko, być o włos, o dwie minuty od finału i nie awansować... nie wierzę.
0
@Roobo to Ty chyba inny mecz oglądałeś
0
@Consigliere faworytem bez zaliczki u siebie?
0
Najbardziej żal straty Kounde :(
1
Czuć wśród piłkarzy rozczarowanie, widać że liczyli na solidną zaliczkę. No cóż jest jeszcze rewanż i trzeba dać z siebie wszystko.
3
@Herato Robin ?
26
Nieoczywisty? Panie redaktorze, to jest oczywisty bohater, jeden z najlepszych obrońców w Europie, człowiek skała, kto ma być bohaterem jak nie tacy tytani pracy?
2
@kacpernau to samo chciałem napisać w czasie meczu. Oczywiście oceniamy go przez pryzmat jego możliwości. Dla każdego innego zawodnika byłby to występ bardzo dobry.