0

Powtórzę to co pisałem już kiedyś:
Fermin jak to Fermin poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

1

@Kgorecki2500 rower swój czy firma inwestuje w pracownika? Jak można sobie dorobić na takiej działalności?
PS. przyjemne i pożyteczne w jednym :)

1

@vangoor Leeds 2000/2001

1

@Kitek1640 chyba lexus tak mówiąc szczerze. Niezawodność Toyoty + wykończenie topka. Starsze samochody miały wielkie i niezawodne silniki (chociażby legendarne 2jz ale i wiele innych), obecne to głównie hybrydy 5 generacji. Ja szanuję mocno.

15

I za to kochamy football, wielcy nie zawsze awansują. Mamy niespodziankę i real gra dalej.

0

@Encore - 10 punktów dla Everonu, zamknięty stadion Legii i karny dla realu.

4

@AlexDark00 w mojej skromnej ocenie już wiedzą, że bez Usa taka polityka nie ma najmniejszego sensu (nie żeby w ogóle miała). Możliwe że jest jeszcze nadzieja na normalność.

15

@tomek8756 mam nadzieję że kolejnym krokiem będzie wycofanie się z zielonej polityki i powrót do normalności, Europa bez USA nie będzie wstanie forsować zielonego ładu i może za kilka miesięcy/lat zaczniemy wracać do normalności.

1

@Mario96w też mnie czeka takie zadanie dzisiaj

0

@SelloutCrowd a ile jest u władzy? Nie dziękuj. Ten człowiek deportuje wielu imigrantów do poziomu jaki uzna za konieczny do funkcjonowania kraju i istnienia szarej strefy zatrudnienia.

0

@MesQueUnClub96 w tym nie, ale w przyszłym to już bankowo xD

1

@MesQueUnClub96 największą niewyjaśnioną tajemnicą jest gdzie się podział hajs z komuni!

0

@gumaz popracuj na izbie przyjęć w noc ostrego dyżuru w szpitalu powiatowym. Zagrożenie z każdej strony.

0

@macio_944 brak skrajności? xD xD xD

0

@ali3gator zdania ekspertów i tffu-rców są podzielone, aczkolwiek moim zdaniem masz rację, była z resztą o tym mowa w wywiadach pomeczowych.

0

@13th to zdecyduje się czy będą wspominać mecz czy błędy Wojtka?

1

@PuszkinFan była o tym mowa w studiu, że zawodnik 17letni zawsze będzie miał lepsze i gorsze występy. Najważniejsze żeby nie znaleźli się tacy co młodego będą deprymować cały czas.

0

@13th argument typu przegrali to przegrali nie gadamy o tym xD to nie dobra jest xD skoro mecz finalnie zakończony happy endem to wiadomo że błędy indywidualne schodzą na dalszy plan. Nawet w pomeczowych wywiadach była o tym mowa. Polecam obejrzeć.

0

@13th a co jakby przegrali to by nie był wspominany? xD

1

Jeszcze niedawno nie potrafiliśmy strzelić gola z akcji na wyjeździe w LM z poważnymi drużynami, a dzisiaj strzelamy 5 bramek xD

0

Dobra mamy skrot :)

0

Trudno dojść do siebie po takim spotkaniu xD

40

Mija rok od debiutu Cubarsi-ego, a mi się wydaje jakby grał tu od dekady. Co za talent!

0

@Kuchar i elegancko słabsze drużyny niech się eliminują a poważne walczą w przedwczesnym finale

0

@MesQueUnClub96 słyszałem że Darek z wąsem jest chętny.

2

@sidi12843 ostatni mecz pokazał że nawet słabe druzyny miga grać w finale

7

W tym sezonie bardzo marnie radzimy sobie ze słabszymi zespołami, chociaż ostatni mecz jakby temu przeczył.

4

@MarshallLAW kurna jak poszedł w LM na 100% to źle, jak zagra zachowawczo też źle. Trudno się dziwić ze facet ma dość gdy z każdej strony pojawia się syf.

0

@Danny Gaucho przekozak!

0

@D10SLEO to powiedz nam jeszcze z jakiego powodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?