Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powtórzę to co pisałem już kiedyś:
Fermin jak to Fermin poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
1
@Kgorecki2500 rower swój czy firma inwestuje w pracownika? Jak można sobie dorobić na takiej działalności?
PS. przyjemne i pożyteczne w jednym :)
1
@vangoor Leeds 2000/2001
1
@Kitek1640 chyba lexus tak mówiąc szczerze. Niezawodność Toyoty + wykończenie topka. Starsze samochody miały wielkie i niezawodne silniki (chociażby legendarne 2jz ale i wiele innych), obecne to głównie hybrydy 5 generacji. Ja szanuję mocno.
15
I za to kochamy football, wielcy nie zawsze awansują. Mamy niespodziankę i real gra dalej.
0
@Encore - 10 punktów dla Everonu, zamknięty stadion Legii i karny dla realu.
4
@AlexDark00 w mojej skromnej ocenie już wiedzą, że bez Usa taka polityka nie ma najmniejszego sensu (nie żeby w ogóle miała). Możliwe że jest jeszcze nadzieja na normalność.
15
@tomek8756 mam nadzieję że kolejnym krokiem będzie wycofanie się z zielonej polityki i powrót do normalności, Europa bez USA nie będzie wstanie forsować zielonego ładu i może za kilka miesięcy/lat zaczniemy wracać do normalności.
1
@Mario96w też mnie czeka takie zadanie dzisiaj
0
@SelloutCrowd a ile jest u władzy? Nie dziękuj. Ten człowiek deportuje wielu imigrantów do poziomu jaki uzna za konieczny do funkcjonowania kraju i istnienia szarej strefy zatrudnienia.
0
@MesQueUnClub96 w tym nie, ale w przyszłym to już bankowo xD
1
@MesQueUnClub96 największą niewyjaśnioną tajemnicą jest gdzie się podział hajs z komuni!
0
@gumaz popracuj na izbie przyjęć w noc ostrego dyżuru w szpitalu powiatowym. Zagrożenie z każdej strony.
0
@macio_944 brak skrajności? xD xD xD
0
@ali3gator zdania ekspertów i tffu-rców są podzielone, aczkolwiek moim zdaniem masz rację, była z resztą o tym mowa w wywiadach pomeczowych.
0
@13th to zdecyduje się czy będą wspominać mecz czy błędy Wojtka?
1
@PuszkinFan była o tym mowa w studiu, że zawodnik 17letni zawsze będzie miał lepsze i gorsze występy. Najważniejsze żeby nie znaleźli się tacy co młodego będą deprymować cały czas.
0
@13th argument typu przegrali to przegrali nie gadamy o tym xD to nie dobra jest xD skoro mecz finalnie zakończony happy endem to wiadomo że błędy indywidualne schodzą na dalszy plan. Nawet w pomeczowych wywiadach była o tym mowa. Polecam obejrzeć.
0
@13th a co jakby przegrali to by nie był wspominany? xD
1
Jeszcze niedawno nie potrafiliśmy strzelić gola z akcji na wyjeździe w LM z poważnymi drużynami, a dzisiaj strzelamy 5 bramek xD
0
Dobra mamy skrot :)
0
Trudno dojść do siebie po takim spotkaniu xD
40
Mija rok od debiutu Cubarsi-ego, a mi się wydaje jakby grał tu od dekady. Co za talent!
0
@Kuchar i elegancko słabsze drużyny niech się eliminują a poważne walczą w przedwczesnym finale
0
@MesQueUnClub96 słyszałem że Darek z wąsem jest chętny.
2
@sidi12843 ostatni mecz pokazał że nawet słabe druzyny miga grać w finale
7
W tym sezonie bardzo marnie radzimy sobie ze słabszymi zespołami, chociaż ostatni mecz jakby temu przeczył.
4
@MarshallLAW kurna jak poszedł w LM na 100% to źle, jak zagra zachowawczo też źle. Trudno się dziwić ze facet ma dość gdy z każdej strony pojawia się syf.
0
@Danny Gaucho przekozak!
0
@D10SLEO to powiedz nam jeszcze z jakiego powodu?