3

Balde zły Balde słaby a jak pójdzie swoją stroną i wyłoży pewniaka to cisza. Brawo dla Gaviego i Balde.

0

@Nieznajomy ale jakbyś śledził pojawiające się wiadomości to wiedziałbyś że potwierdzenie przelewu nie było nigdy do tej pory stosowane, dlatego wyszedł cyrk którego pewnie można było uniknąć ale jak widać każdy pstryczek w nos Barcelony jest mile widziany w niektórych kręgach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem no właśnie, o to chodzi, to nie był cud techniki czy grafiki a mimo wszystko grali wszyscy. Chyba podpisze się pod wyborem @FcPortoFan1999

0

@marcin62 czy rdr2 było w wersji na ps5 czy to było inaczej rozwiązane?

0

@KonopaaEagle no to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

0

@Commando obawiam się że księgowym nie zostaniesz xD

1

@Commando może mieć i 100 miliardów przychodu, ale dalej liczy się tylko ile ma dochodu.

0

@Culer9002 czyli kocha xD

1

Brawo dla Pana Pawła, bardzo fajne zawody.

0

@Culer9002 jak kocha to wróci

0

@Stinger_ to zależy czy nie będzie powtórki z początku sezonu i wiadomo jakim incydencie

1

@krycha2201 odpoczywał przez całe święta, jak ma odpoczywać to wtedy gdy jest w długim ciągu.

0

Austriacy skaczą w innej lidze.

0

@July_6_BcN po turnieju mamy zawody w Zakopcu. Wszyscy powinni trenować przez dwa tygodnie żeby sezon nie uciekł.

1

@22_LR nic nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz co ci kolega napisał

0

@Stinger_ w porównaniu do początku sezonu widać duży spadek formy.

0

@Stinger_ skoczył wybitny drugi skok bo mial mega warunki. On od Engelbergu jest cieniem samego siebie.

0

@Lola120 co? Jaki żałosny?

3

@TheNekro94 to robi wrażenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 a gdzie jest takie info ze loże były wycenione na 200mln Euro? Pytam bo nie widziałem takiej informacji.

0

@Seba41 a wtedy było na kontrakty? Też nie. Rejestracja odbyła się poprzez kontuzje innych zawodników.

1

@Azazel_Pazuzu pół roku temu sytuacja była identyczna, a mimo to zdecydowano o zakupie Olmo, latem zapewne będzie jakiś grubszy transfer. Jak życie pokazało jedno nie wykluczyło drugiego.

5

@TaKeSe teraz już tak.

1

@ProMILs totalnie w punkt. On powinien już w przerwie wejść.

0

Przestaję wierzyć w tę drużynę, w ten projekt i myśl trenerską.

0

@gaucho104 jasne, zobacz również wynajem długoterminowy i mimo wszystko opcje zakupu używanych modeli od salonu z tzw salonu samochodów używanych. Czasem dorzucają gwarancję albo doprowadzają auta do możliwie jak największej "świeżości" czyli po serwisie i koniecznych naprawach.

1

Przyjemne losowanie Jagi, brak awansu byłby niemiłym zaskoczeniem.

0

@gaucho104 owszem, ale jak doczytasz warunki to przeważnie do 4 lat wychodzi najkorzystniej finansowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?