0

Pan trener Flick przeszedł gre o nazwie piłka nożna xD

1

@Popitek12 w stronę Sosnowca zmierza

3

@Lordzi trzeci do rotacji, sezon jest długi.

2

Ależ pięknie będzie się oglądało Barce Pana trenera Flick-a no nowym stadionie :)

4

@Gaucho to jest Pan Piłkarz, absolutny bohater początku sezonu, wspaniały pomocnik, wykona czarną robotę z nutą finezji!

3

@Poversky1000 to chyba inny mecz oglądałeś

11

Oby tylko Pan Piłkarz Casado był cały bo nie wyobrażam sobie składu bez niego.

0

Rafa !!!!!!!!!!!

0

@KmN oczywiście, rotacja musi być, potrzeba mimimum 3 skrzydłowych na wysokim poziomiem przez cały sezon.

0

@kamiVeB to czego mu brakowało np z Sevillą?

8

Piękne czasy: Yamal kręci i zakłada siatki, Fermin dwie bajeczne asysty, Pan Piłkarz Casado, a do tego Rafa co poziomem przebił sufit. Dziękuję!!!

0

@kamiVeB przecież on nie schodzi że swojego poziomu od pół roku

5

A podawał Casado! Przepiękny piłkarz :)

1

Ależ on jest piękny!!!

0

@Janas11224 czasem łapie się na tym czy to już nie jest z "podjazdem"

0

@FanBarcYxD no nie w sumie tylko obie bramki 100% jego pracy, klasa sama w sobie.
Wypracował pustaka + sam na sam.

0

@malicinho klasa gość

0

@Pnog37 wiadro.

2

Fermin i Casado to dwaj najbardziej niedoceniani zawodnicy w naszej kadrze

0

Ale jaki spokój Rafała :-)

0

Na dzien dzisiejszy Stadion Narodowy nie ma wymaganej pojemności na finał LM, są dwa rozwiązania albo ktoś zrobi nam wyjątek albo trzeba wymienić krzesełka na kilka centymetrów węższe.

3

@Fake69 przecież jego sezon się jeszcze nie rozpoczął, to pierwszy poważny moment dla niego.

1

@Dako a co ma piernik do wiatraka?

1

@Rupert_Haubica mają gdy zaczyna się wielki turniej, gdy trzeba grać w eliminacjach to czar pryska

0

@wawrzyn1 gonimy wynik a ten w aut, bramkarz wyszedł szeroko do podania, a ten na wiwat.

0

@FcPortoFan1999 za bardzo przydawidowiczowili w pierwszej połowie

1

Jeszcze tylko Brazylia i mamy szansę wrócić w miarę w całości z przerwy reprezentacyjnej...

6

Modric na bramkę tylko nie wolno "górom szczelać"

0

@Consigliere albo Dawidowicz przewrotką z ławki

1

@JimMorrisonFCB coś spruchniało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?