Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan trener Flick przeszedł gre o nazwie piłka nożna xD
1
@Popitek12 w stronę Sosnowca zmierza
3
@Lordzi trzeci do rotacji, sezon jest długi.
2
Ależ pięknie będzie się oglądało Barce Pana trenera Flick-a no nowym stadionie :)
4
@Gaucho to jest Pan Piłkarz, absolutny bohater początku sezonu, wspaniały pomocnik, wykona czarną robotę z nutą finezji!
3
@Poversky1000 to chyba inny mecz oglądałeś
11
Oby tylko Pan Piłkarz Casado był cały bo nie wyobrażam sobie składu bez niego.
0
Rafa !!!!!!!!!!!
0
@KmN oczywiście, rotacja musi być, potrzeba mimimum 3 skrzydłowych na wysokim poziomiem przez cały sezon.
0
@kamiVeB to czego mu brakowało np z Sevillą?
8
Piękne czasy: Yamal kręci i zakłada siatki, Fermin dwie bajeczne asysty, Pan Piłkarz Casado, a do tego Rafa co poziomem przebił sufit. Dziękuję!!!
0
@kamiVeB przecież on nie schodzi że swojego poziomu od pół roku
5
A podawał Casado! Przepiękny piłkarz :)
1
Ależ on jest piękny!!!
0
@Janas11224 czasem łapie się na tym czy to już nie jest z "podjazdem"
0
@FanBarcYxD no nie w sumie tylko obie bramki 100% jego pracy, klasa sama w sobie.
Wypracował pustaka + sam na sam.
0
@malicinho klasa gość
0
@Pnog37 wiadro.
2
Fermin i Casado to dwaj najbardziej niedoceniani zawodnicy w naszej kadrze
0
Ale jaki spokój Rafała :-)
0
Na dzien dzisiejszy Stadion Narodowy nie ma wymaganej pojemności na finał LM, są dwa rozwiązania albo ktoś zrobi nam wyjątek albo trzeba wymienić krzesełka na kilka centymetrów węższe.
3
@Fake69 przecież jego sezon się jeszcze nie rozpoczął, to pierwszy poważny moment dla niego.
1
@Dako a co ma piernik do wiatraka?
1
@Rupert_Haubica mają gdy zaczyna się wielki turniej, gdy trzeba grać w eliminacjach to czar pryska
0
@wawrzyn1 gonimy wynik a ten w aut, bramkarz wyszedł szeroko do podania, a ten na wiwat.
0
@FcPortoFan1999 za bardzo przydawidowiczowili w pierwszej połowie
1
Jeszcze tylko Brazylia i mamy szansę wrócić w miarę w całości z przerwy reprezentacyjnej...
6
Modric na bramkę tylko nie wolno "górom szczelać"
0
@Consigliere albo Dawidowicz przewrotką z ławki
1
@JimMorrisonFCB coś spruchniało