0

@xavi890 główna cześć wynagrodzenia to nie oznacza że całość wynagrodzenia

2

@Kgorecki2500 karać karać i jeszcze raz karać. Kara ma być dotkliwa i surowa.

0

Augustyniak piłkarz co prosto podać nie umie.

2

@Kondziubarca za wcześnie na taki news! Mówiłem że takie info pojawi się na sam koniec sierpnia.

1

@Misiusessi jak słyszę renault to od razu zapala mi się czerwona lampka w głowie. Szukaj Yarisa, omijaj diesel, czysta benzyna najlepiej. Powinno być ok jak niezajechana sztuka.

1

@fart spokojnie do tego tematu wrócimy około 25-30 sierpnia.

2

@Messi1000000 szczerze to trudno sobie wyobrazić gorszy ruch transferowy.

1

@ranger3120 porozmawiaj z nim, wytłumacz. Serio mój po takiej gadaninie inaczej się zachowywał. Może nie było idealnie, ale było lepiej.

1

@kanver_ pisałem kilka tygodni remu że na koniec sierpnia będzie taka informacja.

0

@ObiwanKenobi ewidentnie myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną

3

@Messibestplayerintheworld i tak i nie. Część młodych graczy jest już po pełnym sezonie i mają więcej doświadczenia. Za to transfery do klubu lepiej przemilczeć.

2

@Kapitan hawk pierw niech wypuści artykuł o bandycie boiskowym imieniem Ferland. To musi być zawieszenie na wiele meczy. Nie wiem jak można tak atakować z premedytacją kolano przeciwnika.

4

Faul tego nie powiem już kogo powinien być rozpatrywany w kategorii zawieszenia na wiele meczy. Bandyta i koniec kropka.

0

@kosmos91 bo to generalnie jest kawał porządnego zawodnika.

0

@Faro gdyby nie ta seteczka, to byłoby genialnie a tak było bardzo dobrze.

28

Piękne jest to, że po strzelonej drugiej bramce nie było murowania. Barcelono idź tą drogą!

1

@lntrowertyk przed chwilą ktoś pisał że szybko się porusza, co specjalista to opinia.

0

@Who_you_mam dopiero co walił z 30 metrów

0

@michal26 to chyba konti Balde była i przy okazji pite było

0

Był pressing, ale już nie ma xD

0

@michal26 zawsze są dwie w meczu, po jednej na połowę

0

@FcPortoFan1999 szczególnie że gramy z Valencią na wyjeździe a tu zawsze jest gorąco

0

@Comfortable_ bo on na tle drużyny wygląda jakby był wychowankiem korony Kielce.

2

@FCB_dimiC no przecież godzinkę pograł

1

@Comentateiro musi być zmiana, jest Dunczyk na ławce.

1

Rekin xD xD xD a może rekinek xD

13

Pierwszy gol w 50 minucie, a drugi w 48 minucie xD

2

@Borneo rozumiem strzelić ortograficzną pomyłeczkę raz na jakiś czas, ale twoje komentarze to jeden wielki błąd ortograficzny. Oczy bolą, ludzie nie traktują takich wypowiedzi poważnie. Potraktuj jako radę, a nie jako atak.

2

@JohnnyBarca no zgadza się, czyli trenował i nie miał odpoczynku.

0

@kanver_ nie, na niby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?