Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 główna cześć wynagrodzenia to nie oznacza że całość wynagrodzenia
2
@Kgorecki2500 karać karać i jeszcze raz karać. Kara ma być dotkliwa i surowa.
0
Augustyniak piłkarz co prosto podać nie umie.
2
@Kondziubarca za wcześnie na taki news! Mówiłem że takie info pojawi się na sam koniec sierpnia.
1
@Misiusessi jak słyszę renault to od razu zapala mi się czerwona lampka w głowie. Szukaj Yarisa, omijaj diesel, czysta benzyna najlepiej. Powinno być ok jak niezajechana sztuka.
1
@fart spokojnie do tego tematu wrócimy około 25-30 sierpnia.
2
@Messi1000000 szczerze to trudno sobie wyobrazić gorszy ruch transferowy.
1
@ranger3120 porozmawiaj z nim, wytłumacz. Serio mój po takiej gadaninie inaczej się zachowywał. Może nie było idealnie, ale było lepiej.
1
@kanver_ pisałem kilka tygodni remu że na koniec sierpnia będzie taka informacja.
0
@ObiwanKenobi ewidentnie myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną
3
@Messibestplayerintheworld i tak i nie. Część młodych graczy jest już po pełnym sezonie i mają więcej doświadczenia. Za to transfery do klubu lepiej przemilczeć.
2
@Kapitan hawk pierw niech wypuści artykuł o bandycie boiskowym imieniem Ferland. To musi być zawieszenie na wiele meczy. Nie wiem jak można tak atakować z premedytacją kolano przeciwnika.
4
Faul tego nie powiem już kogo powinien być rozpatrywany w kategorii zawieszenia na wiele meczy. Bandyta i koniec kropka.
0
@kosmos91 bo to generalnie jest kawał porządnego zawodnika.
0
@Faro gdyby nie ta seteczka, to byłoby genialnie a tak było bardzo dobrze.
28
Piękne jest to, że po strzelonej drugiej bramce nie było murowania. Barcelono idź tą drogą!
1
@lntrowertyk przed chwilą ktoś pisał że szybko się porusza, co specjalista to opinia.
0
@Who_you_mam dopiero co walił z 30 metrów
0
@michal26 to chyba konti Balde była i przy okazji pite było
0
Był pressing, ale już nie ma xD
0
@michal26 zawsze są dwie w meczu, po jednej na połowę
0
@FcPortoFan1999 szczególnie że gramy z Valencią na wyjeździe a tu zawsze jest gorąco
0
@Comfortable_ bo on na tle drużyny wygląda jakby był wychowankiem korony Kielce.
2
@FCB_dimiC no przecież godzinkę pograł
1
@Comentateiro musi być zmiana, jest Dunczyk na ławce.
1
Rekin xD xD xD a może rekinek xD
13
Pierwszy gol w 50 minucie, a drugi w 48 minucie xD
2
@Borneo rozumiem strzelić ortograficzną pomyłeczkę raz na jakiś czas, ale twoje komentarze to jeden wielki błąd ortograficzny. Oczy bolą, ludzie nie traktują takich wypowiedzi poważnie. Potraktuj jako radę, a nie jako atak.
2
@JohnnyBarca no zgadza się, czyli trenował i nie miał odpoczynku.
0
@kanver_ nie, na niby.