0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro może wuwuzele się zgubily

1

@Rastafarnianin a to nie jest tak że oni mu odpalają 100 mln Euro jako bonus za przyjscie z kartą zawodnika na ręku? Czyli de facto tak jakby zapłacili za niego 100 mln Euro.

0

@mekston pełna zgoda, tylko transfer (nawet ten na papierze najlepszy) ocenia się po "czasie", pożyjemy zobaczymy.

0

@mekston co nie zmienia faktu że chłop takimi teksatmi raczej nie buduje swojej legendy a ją niszczy. Wyobraź sobie żeby takie teksty o "ulicy" rzucał na boisku wychowanek akademi La Masia, temat byłby grzany bez przerwy. Nie ujmuje mu piłkarsko ale ilu już było takich co mieli talent a nie mieli głowy i rozsądku.

0

@Benz tekst do Alby szeroko rozpisywany w mediach, krótka pamięć.

0

@Zoker to tylko twoje spekulacje i podniecenie gościem którego kultura na boisku pozostawia wiele do życzenia.
Ps trudno mówić że jest najlepszy na świecie skoro do tej pory grał w lidze francuskiej, pogra w Hiszpanii lub Anglii na takim samym poziomie a będzie można tak stwierdzić.

0

@Zoker fajnie, a jak nie trajkoczą na jedynce i dwójce to już lepiej?
Niech coś pogra i nie pokłóci się z całą szatnią to będziemy mówili o słuszności tego transferu, na ten moment to jedynie twoje spekulacje.

0

Nie rozumiem info o tym, że Mbappe piłkarzem realu, ździchu brzęczyogon przeszedł do dupolanki duplewo i info brak. Skupmy się na tym co się dzieje w naszym pięknym klubie, a nie u śmietankowych. Jestem aktualnie w Hiszpanii i nie widzę w tv żeby była jakaś mega akcja i mega podniecenie tym transferem.

22

@JordiAlbion nie ale ma podwójne obywatelstwo to Czecho Słowak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca albo 7 dywanów, zdania ekspertów są podzielone.

0

@Encore nie bo Analmuel Olisadebet.

0

@Kgorecki2500 nie w przypadku decyzyjności wojennej, robią to co Amerykanie albo jeszcze mniej. Decyzja do przewidzenia.

0

@VbamboeB tyle ile ktoś zapłaci

1

@NeroTFP1 jest nawet taka tradycja, jak Ci ukradną furę to muszą Ci oddać samolot. To stara tradycja jest.

3

@michalgajdek no ale można na to spojrzeć z drugiej strony:
Jeżeli w tak krótkim czasie spędzonym na boisku mógł zrobić tak dobre wrażenie to znaczy że musiał mieć wyjątkowo efektywny czas na boisku. Może gdyby dostał więcej minut to wymieniany byłby na równi z Gundo za ten sezon. To nie najlepiej świadczy o trenerze że dostał tak mało minut skoro robi tak dobre liczby.

1

@DonAndresFCB pożyjemy zobaczymy

1

@Faro zapomniałeś już w jakiej formie był w zeszłym sezonie? Wtedy ludzie mówili skała, nie do przejscia, koszmar Vinijusza itp itd...

1

Ciekawe czemu ludzie nie skreślili Suareza gdy miał gorszy czas i zawalił kilka występów, a skreślają serce naszej drużyny po rewanżu z PSG i kilku gorszych występach w lidze...
Strasznie boli takie traktowanie naszego Araujo...

0

@kanver_ a pamiętasz kiedy nie było u nas lawiny kontuzji? Bo ja szczerze nie pamiętam. Do tego Fort o którym piszesz czy jeszcze mniej doświadczony J.Araujo to szczerze jeden wielki znak zapytania.
Garcia plackiem był i wiele lepszy nie będzie, reszta to festiwal kontuzji. Nie wyobrażam sobie głupszego ruchu niż sprzedaż Ronalda.

0

@kanver_ Kounde ma grać na PO, na 17 latku bym nie opierał całej defensywy, a Inigo wieczne konti, więc o czym ty mówisz? Nie wspomnę też, o tym że Dunczyk to również nie jest okaz zdrowia.

0

@kanver_ to zaczniesz się martwic jak zobaczysz Garcie w pierwszej jedenastce. Krótką ludzie mają pamięć.

10

@97ketrab genialny piłkarz, przeciętny trener.

0

@TR3YWAY czyli przy jakiejkolwiek kontuzji w obronie robi się dziura? A my opieramy wiarę i siłę obrony w 17 latku? Nie wierzę że można być tak głupim i puścić wolno serce drużyny jakim jest Ronald.

0

Ździchu ćwiortke zerował, a Zbychu miał pod paznokiec zaznaczone i się zaczęło...

3

@prokofiew rozumiem że to jedna i ta sama osoba pisała tak dwa różne posty w krótkim czasie?
Czy dziwi Cie to że wśród tylu użytkowników mogą pojawiać się różne opinie?

0

@Transu96 a dalej nic nie wiesz o piłce lat 90tych.

4

@Transu96 ile meczy Romario obejrzałeś?

2

@Bobo25 dodatkowo miał taką nieprzewidywalność, miał świetna technikę, piekielnie mocne uderzenie i ta skłonność do strzelania przewrotką była niesamowita. No i to MŚ gdzie był spektakularny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?