Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP1 Wirtz Florian, reszta nieistotna ;)
4
No i matematycznie chyba mamy LM w przyszłym sezonie.
1
Brawo Robert, kiedy trzeba skrytykować to trzeba, ale dziś tylko i wyłącznie pochwały!
0
@kigani chyba nie widziałeś zbyt dużo miast...
Ps w jakim sensie jest hubem z Chinami? Kolej czy lotnisko?
Ps na mnie największe wrażenie zrobiło miasto Nashville.
0
Też bym chciał. Może, słońce, plaża i krótka zima ;)
0
@Kgorecki2500 temat idealnie skrojony dla Rusków, podpalić temat i rozdmuchać. Aż dziw bierze że sami się pchamy w takie kłopoty.
5
@AlexDark00 odchodzi bez względu na wszystko xD komedia i cyrk xD
0
@Afterlife a tak konkretniej to co robi?
0
Swoją drogą ta bramka Lamine Yamala to prawdziwe dzieło sztuki, tak przymierzyć piętą.
12
@Afterlife a tak konkretniej to o co chodzi ?
1
Ja jebe... co tu się odpierdziela...
0
@tristan87 rano widziałem że skoczył 256 metrów, ładnie się poprawił. Ciekawe czy przeskoczy 300metrow
0
@AlwaysBlaugrana ja od 31 lat i trudno mi sobie wyobrazić żebym nagle przestał bo jest gorzej, lepiej, średniej, bogaciej lub biedniej.
0
@AlwaysBlaugrana to nie oglądaj, jak zaczną grać lepiej to znów będzie pełno kibiców sukcesu.
0
@tbas dokładnie tak ale jak w pojedynkę rozmontowywał Porto to wszyscy bili brawo. To samo Araujo jeden słabszy mecz i wszyscy psy wieszają na nim, a jak Lewy ma jeden słabszy sezon to cisza...
0
@Popitek12 coś ty, jeszcze by chlopak co strzelił, a tak z 500 minut na sezon jak ma to świat i ludzie
1
Nie katujcie już mnie tym sezonem, niech to się już kończy
0
@tomcias10 przecież setkę spieprzył, najlepsza okazja w meczu nasza.
0
I to powinien być koniec krzywonosa w tym meczu
0
@dafik85 ja jednak wolę remis
0
@Pressinho słusznie i to jest ważne info
0
@Visca_barca przecież tu nawet blisko do spalonego nie było
0
No i gitara !!!
1
@macio_944 to jest oczywiste, on nie umie już szybko biegać
0
Cancelo czym dalej w sezon tym gorzej
3
Ale bym obejrzał zmianę Vitor Roque za Lewandowskiego...
0
Co męczennik mógł krzyczeć do sędziego?
0
@pep71 chyba inny mecz oglądamy, w mojej ocenie równy mecz, Barca miała swoje okazje.
0
De Jong? Konti?
Nowe nie znałem.
Szkoda, że w dniu wolnym nie trenował jak Pedri i inni.
2
Gdzie żółtko????