7

@NeroTFP1 Wirtz Florian, reszta nieistotna ;)

4

No i matematycznie chyba mamy LM w przyszłym sezonie.

1

Brawo Robert, kiedy trzeba skrytykować to trzeba, ale dziś tylko i wyłącznie pochwały!

0

@kigani chyba nie widziałeś zbyt dużo miast...
Ps w jakim sensie jest hubem z Chinami? Kolej czy lotnisko?
Ps na mnie największe wrażenie zrobiło miasto Nashville.

0

Też bym chciał. Może, słońce, plaża i krótka zima ;)

0

@Kgorecki2500 temat idealnie skrojony dla Rusków, podpalić temat i rozdmuchać. Aż dziw bierze że sami się pchamy w takie kłopoty.

5

@AlexDark00 odchodzi bez względu na wszystko xD komedia i cyrk xD

0

@Afterlife a tak konkretniej to co robi?

0

Swoją drogą ta bramka Lamine Yamala to prawdziwe dzieło sztuki, tak przymierzyć piętą.

12

@Afterlife a tak konkretniej to o co chodzi ?

1

Ja jebe... co tu się odpierdziela...

0

@tristan87 rano widziałem że skoczył 256 metrów, ładnie się poprawił. Ciekawe czy przeskoczy 300metrow

0

@AlwaysBlaugrana ja od 31 lat i trudno mi sobie wyobrazić żebym nagle przestał bo jest gorzej, lepiej, średniej, bogaciej lub biedniej.

0

@AlwaysBlaugrana to nie oglądaj, jak zaczną grać lepiej to znów będzie pełno kibiców sukcesu.

0

@tbas dokładnie tak ale jak w pojedynkę rozmontowywał Porto to wszyscy bili brawo. To samo Araujo jeden słabszy mecz i wszyscy psy wieszają na nim, a jak Lewy ma jeden słabszy sezon to cisza...

0

@Popitek12 coś ty, jeszcze by chlopak co strzelił, a tak z 500 minut na sezon jak ma to świat i ludzie

1

Nie katujcie już mnie tym sezonem, niech to się już kończy

0

@tomcias10 przecież setkę spieprzył, najlepsza okazja w meczu nasza.

0

I to powinien być koniec krzywonosa w tym meczu

0

@dafik85 ja jednak wolę remis

0

@Pressinho słusznie i to jest ważne info

0

@Visca_barca przecież tu nawet blisko do spalonego nie było

0

No i gitara !!!

1

@macio_944 to jest oczywiste, on nie umie już szybko biegać

0

Cancelo czym dalej w sezon tym gorzej

3

Ale bym obejrzał zmianę Vitor Roque za Lewandowskiego...

0

Co męczennik mógł krzyczeć do sędziego?

0

@pep71 chyba inny mecz oglądamy, w mojej ocenie równy mecz, Barca miała swoje okazje.

0

De Jong? Konti?
Nowe nie znałem.
Szkoda, że w dniu wolnym nie trenował jak Pedri i inni.

2

Gdzie żółtko????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?