Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 przeczytałem napis na trybunach.
Ps bramka Lecha nie może zatrzeć fatalnego wrażenia jakie Lech zostawia do tej minuty, raczej przypadkowy gol.
1
"Na Rumaku do tartaku?"
- no chyba nie inaczej.
3
@Ptasior gołym okiem widać że facet oddaje serce na boisku, nie wyobrażam sobie żeby miało go zabraknąć w przyszłym sezonie. A sportowo nikogo lepszego nie znajdziemy, szczególnie kogoś kto z buta wejdzie do szatni i z miejsca stanie się kluczową postacią drużyny.
1
@mekston ktoś to wgl ogląda?
2
@Kapitan_SW faktycznie zaskakujący wybór aczkolwiek tak jak napisałeś miasto ma swoje plusy, których z pewnością nie ma 90% innych miast.
Moj wybór to:
1. Gdynia
2. Gdańsk
3. Warszawa
0
Kto pamiętam takiego czarodzieja jak Said Boutahar? Pamiętam jak czarował w Holandii. Fajne to były czasy.
0
@TR3YWAY Rafał za stówkę miał śmigać
1
@MarshallLAW Rafał skrzydłowy z Brazylii
0
@Kubsoleon chyba rewanżu z Napoli nie oglądałeś
2
@Kubsoleon nikogo, lepiej dograc do końca tym składem niż wpuszczać tego gościa
0
@FcPortoFan1999 potencjał Rodrygo > potencjał Vinicierpientnika.
0
@czudi17 bo to jest jego kuzyn, od strony babki
0
@Explode wszyscy ci "bezrobotni" Są już na zachodzie
0
@Kengo chodzi zupełnie o co innego niż wszyscy tutaj piszą. Ukraina staje przed pytaniem czy lepiej zmobilizować ludzi na front kosztem siły roboczej trzymającej gospodarkę w jako takiej formie czy lepiej aby więcej osób pracowało i generowało jakieś pieniądze dla gospodarki. Innymi słowy wszystkie osoby które tak ochoczo uciekły z kraju zadały podwójny cios. Ani nie pracują ani nie da się ich zmobilizować
0
@Monegros nie poradzi sobie
0
@JarekS gratuluję toku myślenia, gość który mówi, że połamie nogi to z pewnością model jakiego uczą kadetów w szkółce, przekonałeś mnie. Zdecydowanie takie wartości wyznają w Barcelonie. Nie wiem skąd biorą się ludzie z takim rozumowaniem serio.
0
@JarekS fajne subiektywne odczucia szkoda ze statystyki pokazują co innego.
0
@JarekS sam sobie przeczysz, porównanie dotyczy pilarz vs piłkarz czy epok/czasu w którym piłkarze grali dla Barcelony ? Bo wydaje mi się że kolega miał na myśli indywidualne porównanie, które wypada lepiej na korzyść Rivaldo, a dodatkowo Ci którzy pamiętają to wiedzą jak Brazylijczyk potrafił ciągnąć drużynę za uszy, o najpiękniejszym meczu z jego udziałem nawet nie wspominam bo to był mecz w który aż trudno uwierzyć.
1
@MOLESTA tu nie ma nawet pola do dyskusji, Rivaldo.
1
@Deviler ewidentnie kogoś przerósł automat
0
Ktoś wie dlaczego Ronald wraca ze zgrupowania?
15
@jakub1906 najgorsze jest to, że bardzo często obok jest ścieżka rowerowa a i tak jadą ulicą.
0
@xerter powiedział co wiedział
0
@xerter ekspert Mati mówi, że mecz jest już wygrany, krótką ma pamięć.
4
Bardzo szanuję Karola Świderskiego, solidny zawodnik, zawsze zostawia serce na boisku.
1
@SelloutCrowd to jeszcze nic obecnie serię 7 można kupić z 4 cylindrowym silnikiem. To jest wariactwo i totalna porażka
8
@Forsyth nie czytałem większych głupot, wojna to nie powód do radości bez względu na to czy masz silną armię czy nie.
1
@Kuba_1 oby oby !
0
403 minuty bez straconej bramki :-)
0
@bartas97 przez pierwsze 30 minut i nawet nie mów że nie było