0

@Bernard777 przeczytałem napis na trybunach.
Ps bramka Lecha nie może zatrzeć fatalnego wrażenia jakie Lech zostawia do tej minuty, raczej przypadkowy gol.

1

"Na Rumaku do tartaku?"
- no chyba nie inaczej.

3

@Ptasior gołym okiem widać że facet oddaje serce na boisku, nie wyobrażam sobie żeby miało go zabraknąć w przyszłym sezonie. A sportowo nikogo lepszego nie znajdziemy, szczególnie kogoś kto z buta wejdzie do szatni i z miejsca stanie się kluczową postacią drużyny.

1

@mekston ktoś to wgl ogląda?

2

@Kapitan_SW faktycznie zaskakujący wybór aczkolwiek tak jak napisałeś miasto ma swoje plusy, których z pewnością nie ma 90% innych miast.
Moj wybór to:
1. Gdynia
2. Gdańsk
3. Warszawa

0

Kto pamiętam takiego czarodzieja jak Said Boutahar? Pamiętam jak czarował w Holandii. Fajne to były czasy.

0

@TR3YWAY Rafał za stówkę miał śmigać

1

@MarshallLAW Rafał skrzydłowy z Brazylii

0

@Kubsoleon chyba rewanżu z Napoli nie oglądałeś

2

@Kubsoleon nikogo, lepiej dograc do końca tym składem niż wpuszczać tego gościa

0

@FcPortoFan1999 potencjał Rodrygo > potencjał Vinicierpientnika.

0

@czudi17 bo to jest jego kuzyn, od strony babki

0

@Explode wszyscy ci "bezrobotni" Są już na zachodzie

0

@Kengo chodzi zupełnie o co innego niż wszyscy tutaj piszą. Ukraina staje przed pytaniem czy lepiej zmobilizować ludzi na front kosztem siły roboczej trzymającej gospodarkę w jako takiej formie czy lepiej aby więcej osób pracowało i generowało jakieś pieniądze dla gospodarki. Innymi słowy wszystkie osoby które tak ochoczo uciekły z kraju zadały podwójny cios. Ani nie pracują ani nie da się ich zmobilizować

0

@Monegros nie poradzi sobie

0

@JarekS gratuluję toku myślenia, gość który mówi, że połamie nogi to z pewnością model jakiego uczą kadetów w szkółce, przekonałeś mnie. Zdecydowanie takie wartości wyznają w Barcelonie. Nie wiem skąd biorą się ludzie z takim rozumowaniem serio.

0

@JarekS fajne subiektywne odczucia szkoda ze statystyki pokazują co innego.

0

@JarekS sam sobie przeczysz, porównanie dotyczy pilarz vs piłkarz czy epok/czasu w którym piłkarze grali dla Barcelony ? Bo wydaje mi się że kolega miał na myśli indywidualne porównanie, które wypada lepiej na korzyść Rivaldo, a dodatkowo Ci którzy pamiętają to wiedzą jak Brazylijczyk potrafił ciągnąć drużynę za uszy, o najpiękniejszym meczu z jego udziałem nawet nie wspominam bo to był mecz w który aż trudno uwierzyć.

1

@MOLESTA tu nie ma nawet pola do dyskusji, Rivaldo.

1

@Deviler ewidentnie kogoś przerósł automat

0

Ktoś wie dlaczego Ronald wraca ze zgrupowania?

15

@jakub1906 najgorsze jest to, że bardzo często obok jest ścieżka rowerowa a i tak jadą ulicą.

0

@xerter powiedział co wiedział

0

@xerter ekspert Mati mówi, że mecz jest już wygrany, krótką ma pamięć.

4

Bardzo szanuję Karola Świderskiego, solidny zawodnik, zawsze zostawia serce na boisku.

1

@SelloutCrowd to jeszcze nic obecnie serię 7 można kupić z 4 cylindrowym silnikiem. To jest wariactwo i totalna porażka

8

@Forsyth nie czytałem większych głupot, wojna to nie powód do radości bez względu na to czy masz silną armię czy nie.

1

@Kuba_1 oby oby !

0

403 minuty bez straconej bramki :-)

0

@bartas97 przez pierwsze 30 minut i nawet nie mów że nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?