3

@Bobo25 no wrzuca bo oczekuje tego co mu ktoś obiecał, wydaje się być proste i oczywiste więc czemu piszesz o jakimś ciśnieniu? To nie ciśnienie, a uczciwość. Mylisz pojęcia

4

@Bobo25 wytłumacz zatem swój tok myślenia

66

@Bobo25 ciśnienie? Co ty gadasz chłopie. Kolega na górze napisał jedynie jaki jest stan wykonanych prac, które ktoś obiecał wykonać i bierze za to odpowiedzialność. Naucz się, że w życiu warto być uczciwym, obiecałeś to spełnij obietnicę.

1

@ElKamil ale Dembele łapał kontuzje tylko w Barcelonie w Paryżu jest zdrów jak ryba, w BVB też byk okasem zdrowia.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda że Maciek Kłopot nie umie od lat skakać na nartach, może powalczylibyśmg o podium.

0

@Foton dalbyn zielonego, ale głupio w tak przykrej sprawie dawać polecenia, dużo szczęścia w powrocie do domu.

0

@Klimach fan czy polski rolnik pracowalby za 5-7 tys ? Chłopie są miejsca na wsiach gdzie za połowę tego ludzie muszą pracować, mocno odklejony jesteś.

0

@Murazor nie wiem co zrobiłby polski rząd bo nie jestem jasnowidzem, ale wiem czego teraz zrobić na pewno nie może.

0

@KierownikLucas w pelni sie z Toba zgadzam, nie ma szans żeby przy 100ha wystarczyły 2 osoby, nawet posiadając niewiadomo jakie maszyny.

1

@Murazor wtedy nakładasz cło jak chcesz i kiedy chcesz bez zgody UE. Teraz ww. polityką steruje Bruksela. Myślałem że takie rzeczy to każdy wie...

5

@Kratos1990 widać, że o problemach polskiego rolnictwa to ty niewiele wiesz. Ten napis zapewne spowodowany jest ceną skupu zbóż w punktach skupu. Jeżeli koszty produkcji to minimum 1000 zł a płacą mniej niż 800 to gdzie sens i logika? Do tego na Ukrainie można skupować zboże za 51 zł za tonę i wysyłać do Polski jak do siebie, to już wiesz dlaczego chcą polexit. Zanim następnym razem coś napiszesz i przykleisz durny wpis z mediów mainstreamu to wcześniej zastanów się dwa razy.

24

@sokot w normalnym świecie psychiatra miałby pełne ręce roboty, ale w dzisiejszych czasach pacjenci zbierają lajki zamiast recept.

1

@shahman to lekarze, leczą siłą dotyku, silnego dotyku...

0

@Mezocyklon87 widać, że nie mieszkasz na wsi albo nie masz rodziny ze wsi, która zderzyła się z "dzisiejszą" rzeczywistością, sytuacji z dnia "dzisiejszego" nie da się porównać do niczego co było do tej pory, tona zboża z Ukrainy to 51 zł, matematykę pozostawiam tobie.

1

@bartekvisca czym bliżej ruski będzie granic NATO tym takich pomysłów będzie więcej.

2

Zelenski pyta jak długo polski rząd będzie pozwalał na wandalizm?
No właśnie nikt nie wie ile jeszcze tego pseudo zboża wjedzie do kraju...

0

@FutureFCBarcelona nigdy nie wyglądał na człowieka który w życiu za priorytet przyjmuje mamonę

11

@MESSIah16 za chwilę wyjdzie jakiś fajnopolak i powie, że taka hybryda zgniłego zboża i mysich odchodów jest bardziej eko i ma więcej wartości odżywczych, najlepiej podawać w towarzystwie smażonych świerszczy i soi.

0

@Serducho mógłbyś przetłumaczyć swoje wypociny z murzyńskiego na polski ? I kto to jest "Raphinia" ???

1

@bartekvisca jak widzę ten "kwiat" to odechciewa mi się oglądać takiej produkcji w szczególności o tematyce komedii romantycznej. Bleeee.

1

@KrychaFCB poza tym zamiast kilka razy przyspieszać to on zwalniał, szkoda.

2

Niesamowite jest jak drużyna nie potrafiła odpowiedzieć po straconej bramce, kompletny dramat po straconej bramce, bezradność i parodia piłki nożnej.

To jest wykładnia gdzie jesteś jeśli potrafisz zareagować, niestety Barcelona nie potrafiła odpowiedzieć, ba mogla nawet stracić kolejne bramki...

1

Ale bramka Porto !

0

Ile razy orzy piłce był Raphinha ? Wszedl w 80 minucie.

4

@Deviler rozumiem że brutto bo netto mogłaby być to przesada, co za dużo to nie zdrowo

5

@NeroTFP1 w mojej ocenie Pan sędzia powinien trochę odpocząć od sędziowania, emocjonalnie bieda, mam nadzieję że będzie korekta tych kartek.

1

@jacobFCB w samo sedno. Dokładnie tak.

4

@Deviler czy większość to chyba nie, ale jakoś lekarz, strażak, policjant muszą pracowac w niedzielę i nie słychać opini że muszą spędzać czas z rodziną

1

@Emhyr można odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że nie da się wybrać dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?