Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 bez 7 bardzo ważnych piłkarzy
0
@Destroyer_of_Worlds ale żeby tak od razu Orilolem grać to chyba nie xD nie musimy się biczować od razu xD
1
@DragonxNF szkoda tylko tej kontuzji Forta
4
Vitor zrobił całą akcję, wybiega pokazuję się robi grę i jeszcze wyrzucił chlopa z boiska xD bardzo lubię tego naszego Vitora
1
@Sulimo w kwadrans z plusem pokazał że może dawać bardzo dużo drużynie
0
Nie trafił w piłkę xD
1
@AlexDark00 siedzi na ławce, tylko trener o nim zapomniał
0
Brawo ! Felix !!!!!
1
@mekston może nie był najtańszy, ale za to ma wysoką pensję
0
Z drugiej strony u nas konti ma 7 kluczowych graczy... to nie może być bez znaczenia.
0
Dobry mecz Lewandowskiego, gdyby mu tylko podawali to by pewnie już ze 3 strzelił
0
@chavez mimo wszystko Bayernowi daje większe szanse, myślę że tak 75-25.
2
Czyż nie lepiej ubić taki interes niż myśleć o sprzedaży naszego kochanego Ronalda ?
1
@RoberDzik konflikt murzyńsko-cyganski o ostatnią paróweczka hrabiego Barykenta, a nieurodzaj pszenżyta w delcie Nilu w V wieku.
0
@Witekk10 Ferran to już miał wrócić dawno, bodajże na Bilbao. Nie wierzę w żadne przewidywania, one i tak nie mają sensu.
0
@Kengo szkoda tylko że my w tym sezonie wszystkie mecze gramy na wyjeździe, mimo wszystko magia Camp Nou była niesamowita, to jest duża różnica względem obecnego miejsca rozgrywanych meczy.
0
Wszystko zależy od kontuzji, jeżeli nie wypadnie nikt z kluczowych zawodników a część obecnie kontuzjowanych wróci do gry to uważam że jest duża szansa na awans.
0
@pikass14 wiem że jak wypożyczone to pijak musi oddać równowartość samochodu
0
@MarioVeB! A kto zabrania uczyć się im języka? Dla mnie mogą uczyć się nawet i arabskiego tylko tak jak ma to miejsce na całym świecie czyli odpłatnie po szkole.
2
@Comentateiro obecnie to głównie asortyment wyprodukowany na Ukrainie lub w Polsce ale z ukraińskich produktów. Jeżeli ktoś świadomie tak wybiera to jego sprawa.
0
@MarioVeB! A kto tu zabrania posługiwać się językiem ukraińskim?
W Polsce można mówić językiem jaki się tylko komu podoba.
0
@MarioVeB! Czekałem na ten komentarz, witaj panie liberał, a czy ty znasz historie Polaków na Wołyniu na kresach wschodnich i nie tylko?
5
@Kgorecki2500 to jest dramat, tragedia. Pani Mucha chyba nie wyciągnęła wniosków z naszej historii.
0
@FcPortoFan1999 bez niespodzianki, Korona idealnie wyglądałaby w pierwszej lidze
9
@Kidd nie i nie ma nawet nad czym dyskutować
2
@ObiwanKenobi najsłabszy z pomocników dzisiaj nie licząc Oriola.
0
@RosjaninBut była o tym mowa kilka tygodni temu, czekam na oficjalne potwierdzenie, zakup absolutnie konieczny.
1
@Lucerfi ale nie może wychodzić w pierwszym składzie, wtedy najczęściej zawodzi. Z ławki w ważnych meczach daje radę.
0
@Borneo Balde jeszcze
1
Uczciwie mówiąc Barcelona w tym dwumeczu była lepsza, a przecież lista kontuzjowanych jest długa.