1

@daniel32778 bez 7 bardzo ważnych piłkarzy

0

@Destroyer_of_Worlds ale żeby tak od razu Orilolem grać to chyba nie xD nie musimy się biczować od razu xD

1

@DragonxNF szkoda tylko tej kontuzji Forta

4

Vitor zrobił całą akcję, wybiega pokazuję się robi grę i jeszcze wyrzucił chlopa z boiska xD bardzo lubię tego naszego Vitora

1

@Sulimo w kwadrans z plusem pokazał że może dawać bardzo dużo drużynie

0

Nie trafił w piłkę xD

1

@AlexDark00 siedzi na ławce, tylko trener o nim zapomniał

0

Brawo ! Felix !!!!!

1

@mekston może nie był najtańszy, ale za to ma wysoką pensję

0

Z drugiej strony u nas konti ma 7 kluczowych graczy... to nie może być bez znaczenia.

0

Dobry mecz Lewandowskiego, gdyby mu tylko podawali to by pewnie już ze 3 strzelił

0

@chavez mimo wszystko Bayernowi daje większe szanse, myślę że tak 75-25.

2

Czyż nie lepiej ubić taki interes niż myśleć o sprzedaży naszego kochanego Ronalda ?

1

@RoberDzik konflikt murzyńsko-cyganski o ostatnią paróweczka hrabiego Barykenta, a nieurodzaj pszenżyta w delcie Nilu w V wieku.

0

@Witekk10 Ferran to już miał wrócić dawno, bodajże na Bilbao. Nie wierzę w żadne przewidywania, one i tak nie mają sensu.

0

@Kengo szkoda tylko że my w tym sezonie wszystkie mecze gramy na wyjeździe, mimo wszystko magia Camp Nou była niesamowita, to jest duża różnica względem obecnego miejsca rozgrywanych meczy.

0

Wszystko zależy od kontuzji, jeżeli nie wypadnie nikt z kluczowych zawodników a część obecnie kontuzjowanych wróci do gry to uważam że jest duża szansa na awans.

0

@pikass14 wiem że jak wypożyczone to pijak musi oddać równowartość samochodu

0

@MarioVeB! A kto zabrania uczyć się im języka? Dla mnie mogą uczyć się nawet i arabskiego tylko tak jak ma to miejsce na całym świecie czyli odpłatnie po szkole.

2

@Comentateiro obecnie to głównie asortyment wyprodukowany na Ukrainie lub w Polsce ale z ukraińskich produktów. Jeżeli ktoś świadomie tak wybiera to jego sprawa.

0

@MarioVeB! A kto tu zabrania posługiwać się językiem ukraińskim?
W Polsce można mówić językiem jaki się tylko komu podoba.

0

@MarioVeB! Czekałem na ten komentarz, witaj panie liberał, a czy ty znasz historie Polaków na Wołyniu na kresach wschodnich i nie tylko?

5

@Kgorecki2500 to jest dramat, tragedia. Pani Mucha chyba nie wyciągnęła wniosków z naszej historii.

0

@FcPortoFan1999 bez niespodzianki, Korona idealnie wyglądałaby w pierwszej lidze

9

@Kidd nie i nie ma nawet nad czym dyskutować

2

@ObiwanKenobi najsłabszy z pomocników dzisiaj nie licząc Oriola.

0

@RosjaninBut była o tym mowa kilka tygodni temu, czekam na oficjalne potwierdzenie, zakup absolutnie konieczny.

1

@Lucerfi ale nie może wychodzić w pierwszym składzie, wtedy najczęściej zawodzi. Z ławki w ważnych meczach daje radę.

0

@Borneo Balde jeszcze

1

Uczciwie mówiąc Barcelona w tym dwumeczu była lepsza, a przecież lista kontuzjowanych jest długa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?