1

@JimMorrisonFCB podejrzewam że wyszedłby większy dla hetero.

1

@BORO_12 żeby zagrać pewnie w bramce z Napoli musi zagrać ze 2-3 mecze wcześniej aby wejść w rytm.

0

@Herato nie ma już takiej półki.

1

W Barcelonie panuje optymizm, dyrekcja jest spokojna, piłkarz chce trafić tylko do Barcelony, klub piłkarza odrzucił lepsze oferty ze względu na wybór zawodnika.

xD xD xD

1

@MESSIah16 Krzysztof Mączyński

0

@Kidd dokładnie tak :)

0

@Kidd ale Radom nie ma przedmiesci tylko wioski xD

2

@Eto'o9 R10 eeee... myślę że lepiej by to wyglądało

0

@NeroTFP1 zgadza się, powierzchnią jest większy. Zakładam jednak ze dane z neta nie biorą pod uwagę przedmieści stolicy Francji

0

@osa91 no chyba się nie tylko ja z Tobą nie zgodzę ale równie "auto świat":

"Porsche, Land Rover i Jaguar znalazły się na czele najbardziej awaryjnych marek samochodów osobowych – informuje „Auto Świat”. Zdecydowanie mniej powodów do wizyt w warsztatach mieli właściciele japońskich aut – hond i toyot."

0

@osa91 pewnie tylko co mi po tej gwarancji jak auto muszę odstawić do Aso i ewentualnie brać samochód zastępczy, który często nie spełnia moich wymagań (głównie dot. samochodów dostawczych). O czasie od zepsucia do dostania samochodu zastępczego nawet nie wspominam, poza tym w każdym biznesie opartym na transporcie samochód musi pracować cały czas. Tylko wtedy na siebie zarabia.

0

@osa91 ty tak serio ? Mam obecnie w spółce 3 nowe (max 2 lata) Mercedesy dostawcze i 4 samochody dla ludzi pracujących w terenie. Wszystkie dostawcze juz są po poważnych usterkach, najdroższe z aut (marka premium) rozsypało się dwukrotnie a nie ma roku. Raz elektryka, a raz problem mechaniczny, wszystkie serwisowane w ASO bo gwarancja. Obecnie nie ma gwarancji że zakupiony nowy samochód będzie służył przez okres leasingu bezproblemowo, ba są marki jak jaguar czy land rover w których prawdopodobieństwo szsnsy bezawaryjności w okresie leasingu oceniam na znikome.

1

@osa91 gdzie lexus a gdzie jaguar, japończyk to ostatnia z wielkich marek ciesząca się bezawaryjnością. Wszystkie inne marki premium już dawno odpuściły sobie niezawodność i skupiły się na innych cechach. Volvo na bezpieczeństwie, mercedes na awaryjności, bmw na trzymaniu się z daleka od downsizeingu, jaguar na sypaniu się jak domki w Gruzji (podobnie jak porsche).

Lexus to ostatnia z legend motoryzacji, chociaz jak dla mnie za mocno skreca w strone hybryd, a za malo w wolno ssące v6 i v8 ewentualnie r6 jak mieli zwyczaj robic chociazby w gsach mk2.

1

@insp1re zawsze możesz włożyć do portfela karteczkę:

"W razie hospitalizacji nie wyrazam zgody na ratowanie mojego życia sprzętem zakupionym przez WOŚP".

Możesz w uwagach napisać że państwo samo powinno się finansować, a ludzie mogą wydawać pieniądze na co chcą xD

1

@PatrykBarca czego nie można powiedzieć o największych gwiazdach brazylijskiej piłki Ronaldo i Romario w PSV mieli niemal tyle samo bramek co występów, aczkolwiek masz rację zanim trafili do silnej ligi mieli sezon w Holandii

0

@PatrykBarca trudno powiedzieć że kalafior bo gościu jeszcze prawdziwej szansy nie dostał, aczkolwiek może być tak jak mówisz.

0

@Striker glupikiem to możesz co najwyżej swoją starą nazywać, poza tym to co zacytowałeś tylko potwierdza to co napisałem, czytaj ze zrozumieniem gamoniu.

0

@PatrykBarca ale takimi wypowiedziami nie zdejmuje presji tylko nakłada ją na zawodników. Nikt rozsądny nie mówi wiem, że mi nie idzie ale może być jeszcze dobrze, ale po sezonie i tak odejdę. To znaczy że nie wierzy w to co mówi? Gdzie to zdejmowanie presji ?

Gdyby Antic sprzątał tak dobrze to czemu w następnym sezonie był już nowy trener?

0

@Messibestplayerintheworld pokazuąc jak abstrakcyjne jest jego myślenie, rozumiem co chcial powiedzieć ale to tak jakby powiedzieć że korona Kielce jeżeli awansowałaby do LM byłaby faworytem rozgrywek tylko nie może awansować.

1

Wchodzę sobie na fcb a tu artykuł:

Xavi: Nie zmienię decyzji, nawet jeżeli wygramy Ligę Mistrzów.

Przecież jego myślenie jest absurdalne, on zakłada, że są w stanie dalej rywalizować z najmocniejszymi, a to nie jest prawdą. Z każdym tygodniem drużyna wygląda co raz gorzej. Nie ma żadnych oznak poprawy w najbliższym czasie. Decyzje personalne i notoryczne stawianie na Lewandowskiego aż biją po oczach... Trener nie ma na żadnej strategii na koniec tego sezonu. Niestety to najsłabsza Barcelona od czasów
Radomira Anticia.

0

@kamilop przyzwoitą nie niezłą :)

2

A pomyśleć że kilka tygodni temu ta drużyna grała całkiem przyzwoita piłkę. Ba nawet do spotkania z Szachtarem byliśmy niepokonani, a potem...
Istny cyrk, z tygodnia na tydzień co raz gorzej wygląda ten zlepek ludzi bo to już raczej nie jest drużyna. Obecnie każdy może z nami wygrać... dosłownie każdy.

1

Jak to było?
Wszystkie siły na lalige?
Jeszcze możemy rozegrać świetny sezon?
Zarząd w pełni wierzy w trenera?

1

@Axoon no chyba nie... oni mają hajs i nie mają wyników, my nie mamy hajsu i wyników xD

3

Zarząd absolutnie wierzy w trenera i ma jego pełne poparcie xD

10

Mało się nie zabił ale wyszła asysta xP

0

Ciekawe czy Laporta dalej wierzy czy może już ateista ?

1

Wierzę w projekt. A Projekt jest taki żeby jak najszybciej zaprojektować drogę wyjścia Xaviego z klubu.

2

@fotohobby raczej moda na sukces 2.0

1

@Sapos93 niech idzie, jego głos jest usypiajacy i zwyczajnie nudny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?