Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Iniesta8i mógłbyś przetłumaczyć z murzyńskiego na polski ?
0
@lucca87 czyli według twoich wyliczeń które i tak są mocno zawyzone nie ma nawet połowy kwoty na Belga.
0
@lucca87 Belg 27 mln ojro a Szwed pewnie z 5 mln, tak jak napisał kolega z góry to są właśnie te szczegóły. I cyk wszystko staje się pojęte.
1
@fc20barca warto dodać, że kiedyś trzon drużyny angielskiej tworzyli Anglicy ewentualnie Brytyjczycy. Przykład: chociażby Manchester United sir Alexa Fergusona.
Trzon niemieckiej drużyny tworzyli Niemcy. Przykład: Bayern Monachium Olivera Kahna. (Tak wiem to bramkarz nie trener, ale w mojej ocenie legenda tamtych czasów.)
I taj dalej i tak dalej.
Przywiązania do klubów były silniejsze, symbolem Milanu był Maldini, symbolem Romy Totti, Barcelony Puyol.
I tak dalej i tak dalej.
Teraz transferów jest mnogo na każdym kroku, pieniądze od Arabów namieszały w świecie piłki nożnej, a przywiązanie do herbu klubu właściwie nie występuje poza nielicznymi wyjątkami.
0
Cezary Cezary xD o
4
@mekston w myśl zasady 3 karne to różny xD
0
@Tuc on powinien grać od początku
0
Yamal co dziś gra !!!
0
@Pedri16Future wątpię, nie złapią tego decydenta.
3
Myślicie ze w nowym skarbie kibica Var będzie już zarejestrowany jako piłkarz realu?
2
Ten grajek z realu Var to jest wychowanek czy normalnie za pieniądze go zdobyli ?
2
@Luciano99 nieoficjalnie mówi się że Ździchu Palec odpowiadałby za pompowanie piłek i utrzymanie szaletów.
0
Sara Tajner zajęła 51 miejsce indywidualnie w konkursie drużyn mieszanych, Panowie odpowiednio no 1szym i 5tym miejscu. Razem przełożyło się to na 6sty wynik, druga z Pań w okolicy 40 miejsca.
Chyba się jeszcze nie urodził nikt z nazwiskiem Tajner kto umiałby skakać w stopniu niezawstydzającym.
8
@hayek wszystko co jest związane z lewicą z natury jest złe, mniej więcej taki schemat trzeba przyjąć
0
@Gall wszyscy kontuzjowani wyjechali na trybuny, on nie, więc rodzi się pytanie czemu nie? Jeżeli faktycznie był kontuzjowan to brak dyskusji i trybuny, ale on siedział na ławce. Czyli co chciał tym trener osiągnąć? Moim zdaniem bezsensowny ruch trenera, tylko namieszał młodemu w głowie.
0
@Fake69 rozumiem że masz wieksza wiedzę niż człowiek, który zajmuje się zbieraniem informacji o Barcelonie od 2010roku? Jaką kontuzje miał Roque z Barbastro? A jeżeli miał to po jaki wuj siedział na ławce? Bo z tego co widziałem to Ci co przylecieli z urazami zajęli miejsce na trybunach więc o czym ty mówisz?
1
"Xavi nie dał Vitorowi Roque szansy na rozpoczęcie meczu z Barbastro i wolał grać starymi zawodnikami, a potem nie dał mu rozegrać nawet minuty w półfinale i finale Superpucharu Hiszpanii".
Gabriel Sans
Ktoś wgl może powiedzieć co ten facet ma w głowie? Jak mają przychodzić mlodzi do kluby jak widzą, że w meczu o Puchar trener daje grać "starym". Nie mam pojęcia co trzeba mieć w głowie, tutaj nic do siebie nie pasuje, nie ma żadnej myśli strategicznej, nie ma taktyki tylko zlepek ludzi co kopie piłkę raz lepiej raz gorzej.
1
@NeroTFP1 stare jak świat, żart opowiadał Grzegorz Lato.
0
Nie porażka boli najbardziej, a wypowiedź Deco. Człowiek oglądając mecz, a następnie słuchając Deco i innych działaczy wręcz ma wrażenie, że żyje w jakimś szpitalu dla psychicznie chorych.
Co musi się stać żeby zwolnić trenera? Jak nisko klub musi upaść? Ile jeszcze kompromitacji przed kibicami i klubem? A może to sam trener powinien z honorem przeprosić i odejść. Panie trenerze trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
5
Ta porażka boli ale jeszcze bardziej boli brak zdecydowanej reakcji. Pozostawienie trenera po takiej serii niepowodzeń jest niedopuszczalne w takim klubie.
2
Trenerze po takim występie, po takim sezonie, po takich meczach trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Ps najlepiej schodząc zabierz Roberto.
0
Przecież to jest zenujace
0
W wuj.. ehhhhh kuźwa:(
0
@Destroyer_of_Worlds Habdas, Niżnik, Joniak, Pilch. Jest kilka ciekawych nazwisk.
Janiak ostatnio łapał jakieś punkt
1
Znów Maciej Kot w kadrze na Puchar Świata, nawet biorąc pod uwagę że mamy zwiększoną pulę startową to jest to nieporozumienie, zamiast leciwego Kota lepiej dać szansę młodym, serio z tej mąki już chleba nie będzie.
1
@ToWinaSedziego również obejrzałem i również jestem pod dużym wrażeniem, film bardzo dobry, widziałem również ten z 93 roku i oba oceniam wysoko.
1
@Hosh ta spoko, szczególnie jak mróz przyjdzie, mieszkasz w Kielcach, serwis tesli lub innego elektryka masz w Warszawie, a do tego ładowarki występują równie często co jednorożce. O cenie do jakości/wymagań miejskich nawet nie wspominam bo to mozna książki pisac ale masz racje spoko.
1
@budel17 3 skończy w drugiej dziesiątce
1
@FcPortoFan1999 zdecydowanie wolę Andrzeja Stekałe, młodszy i moim zdaniem bardziej utalentowany, szkoda że nie dostaje zbyt wielu szans.
0
@LM10GOAT Jaki jest sens trzymania w kadrze Maćka kłopota? Chłop nic nie ogarnia a Państwo finansuje mu wycieczki po całym świecie...