0

@Iniesta8i mógłbyś przetłumaczyć z murzyńskiego na polski ?

0

@lucca87 czyli według twoich wyliczeń które i tak są mocno zawyzone nie ma nawet połowy kwoty na Belga.

0

@lucca87 Belg 27 mln ojro a Szwed pewnie z 5 mln, tak jak napisał kolega z góry to są właśnie te szczegóły. I cyk wszystko staje się pojęte.

1

@fc20barca warto dodać, że kiedyś trzon drużyny angielskiej tworzyli Anglicy ewentualnie Brytyjczycy. Przykład: chociażby Manchester United sir Alexa Fergusona.
Trzon niemieckiej drużyny tworzyli Niemcy. Przykład: Bayern Monachium Olivera Kahna. (Tak wiem to bramkarz nie trener, ale w mojej ocenie legenda tamtych czasów.)
I taj dalej i tak dalej.
Przywiązania do klubów były silniejsze, symbolem Milanu był Maldini, symbolem Romy Totti, Barcelony Puyol.
I tak dalej i tak dalej.
Teraz transferów jest mnogo na każdym kroku, pieniądze od Arabów namieszały w świecie piłki nożnej, a przywiązanie do herbu klubu właściwie nie występuje poza nielicznymi wyjątkami.

0

Cezary Cezary xD o

4

@mekston w myśl zasady 3 karne to różny xD

0

@Tuc on powinien grać od początku

0

Yamal co dziś gra !!!

0

@Pedri16Future wątpię, nie złapią tego decydenta.

3

Myślicie ze w nowym skarbie kibica Var będzie już zarejestrowany jako piłkarz realu?

2

Ten grajek z realu Var to jest wychowanek czy normalnie za pieniądze go zdobyli ?

2

@Luciano99 nieoficjalnie mówi się że Ździchu Palec odpowiadałby za pompowanie piłek i utrzymanie szaletów.

0

Sara Tajner zajęła 51 miejsce indywidualnie w konkursie drużyn mieszanych, Panowie odpowiednio no 1szym i 5tym miejscu. Razem przełożyło się to na 6sty wynik, druga z Pań w okolicy 40 miejsca.
Chyba się jeszcze nie urodził nikt z nazwiskiem Tajner kto umiałby skakać w stopniu niezawstydzającym.

8

@hayek wszystko co jest związane z lewicą z natury jest złe, mniej więcej taki schemat trzeba przyjąć

0

@Gall wszyscy kontuzjowani wyjechali na trybuny, on nie, więc rodzi się pytanie czemu nie? Jeżeli faktycznie był kontuzjowan to brak dyskusji i trybuny, ale on siedział na ławce. Czyli co chciał tym trener osiągnąć? Moim zdaniem bezsensowny ruch trenera, tylko namieszał młodemu w głowie.

0

@Fake69 rozumiem że masz wieksza wiedzę niż człowiek, który zajmuje się zbieraniem informacji o Barcelonie od 2010roku? Jaką kontuzje miał Roque z Barbastro? A jeżeli miał to po jaki wuj siedział na ławce? Bo z tego co widziałem to Ci co przylecieli z urazami zajęli miejsce na trybunach więc o czym ty mówisz?

1

"Xavi nie dał Vitorowi Roque szansy na rozpoczęcie meczu z Barbastro i wolał grać starymi zawodnikami, a potem nie dał mu rozegrać nawet minuty w półfinale i finale Superpucharu Hiszpanii".

Gabriel Sans

Ktoś wgl może powiedzieć co ten facet ma w głowie? Jak mają przychodzić mlodzi do kluby jak widzą, że w meczu o Puchar trener daje grać "starym". Nie mam pojęcia co trzeba mieć w głowie, tutaj nic do siebie nie pasuje, nie ma żadnej myśli strategicznej, nie ma taktyki tylko zlepek ludzi co kopie piłkę raz lepiej raz gorzej.

1

@NeroTFP1 stare jak świat, żart opowiadał Grzegorz Lato.

0

Nie porażka boli najbardziej, a wypowiedź Deco. Człowiek oglądając mecz, a następnie słuchając Deco i innych działaczy wręcz ma wrażenie, że żyje w jakimś szpitalu dla psychicznie chorych.
Co musi się stać żeby zwolnić trenera? Jak nisko klub musi upaść? Ile jeszcze kompromitacji przed kibicami i klubem? A może to sam trener powinien z honorem przeprosić i odejść. Panie trenerze trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

5

Ta porażka boli ale jeszcze bardziej boli brak zdecydowanej reakcji. Pozostawienie trenera po takiej serii niepowodzeń jest niedopuszczalne w takim klubie.

2

Trenerze po takim występie, po takim sezonie, po takich meczach trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Ps najlepiej schodząc zabierz Roberto.

0

Przecież to jest zenujace

0

W wuj.. ehhhhh kuźwa:(

0

@Destroyer_of_Worlds Habdas, Niżnik, Joniak, Pilch. Jest kilka ciekawych nazwisk.
Janiak ostatnio łapał jakieś punkt

1

Znów Maciej Kot w kadrze na Puchar Świata, nawet biorąc pod uwagę że mamy zwiększoną pulę startową to jest to nieporozumienie, zamiast leciwego Kota lepiej dać szansę młodym, serio z tej mąki już chleba nie będzie.

1

@ToWinaSedziego również obejrzałem i również jestem pod dużym wrażeniem, film bardzo dobry, widziałem również ten z 93 roku i oba oceniam wysoko.

1

@Hosh ta spoko, szczególnie jak mróz przyjdzie, mieszkasz w Kielcach, serwis tesli lub innego elektryka masz w Warszawie, a do tego ładowarki występują równie często co jednorożce. O cenie do jakości/wymagań miejskich nawet nie wspominam bo to mozna książki pisac ale masz racje spoko.

1

@budel17 3 skończy w drugiej dziesiątce

1

@FcPortoFan1999 zdecydowanie wolę Andrzeja Stekałe, młodszy i moim zdaniem bardziej utalentowany, szkoda że nie dostaje zbyt wielu szans.

0

@LM10GOAT Jaki jest sens trzymania w kadrze Maćka kłopota? Chłop nic nie ogarnia a Państwo finansuje mu wycieczki po całym świecie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?