Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden a pożyczka czasem nie będzie na pociski artyleryjskie, które mają wspierać Ukrainę? Pytam tylko bo wszystko enigmatyczne.
2
@bartekvisca ejj mądrala, a może uwierzyć Ukrainie w kolejną kontrofensywę? Tylko daj daj daj a jak przyjdzie co do czego to będziesz nie dość, że bez pieniędzy to jeszcze będziesz z procy strzelał. Zejdź na ziemię.
0
@heniusss proste i zrozumiałe ale kolega @bartekvisca nie rozumiem, albo zwyczajnie nie jest w stanie zrozumieć .
2
Czyli co Polska dostanie pożyczkę na 2mld dolarów na pociski artyleryjskie, które potem mają wspierać Ukrainę?
Czego tu nie rozumiecie?
0
@Rust_Cohle grają w Londynie, są w gazie, mają mecz o wszystko i bardzo dobry sezon, awansują na luzie.
0
@Rust_Cohle Arsenal ma awans w kieszeni, nie wierzę w takie cuda mimo że Porto szanuję i doceniam.
2
@Firestone to nawet nie podlega dyskusji ;)
1
@FcPortoFan1999 on ma ciężki zawód, nie ma wolnego
4
Oby dzisiaj Vitor Roque w pierwszym składzie
0
@Popitek12 To zależy czy pytasz o potencjał czy aktualną formę? Jeżeli chodzi o potencjał to takich mamy wielu jeżeli o formę to Yamal, Gundo aczkolwiek nie zdziwiłbym się jak Pep z Vitora zrobił bestię.
8
@DonMatteo901 jeżeli kiedykolwiek pis wróci do władzy to właśnie przez takie babsko.
0
@Pedri16Future aż trudno uwierzyć że znalazło się aż tylu chętnych.
5
@Azi może dobry psychiatra i oddział zamknięty rozwiązałby problem, co nie zmienia faktu że do końca życia powinna oddawać za zniszczenia.
5
@Rhaan czasem największe dzieła sztuki są za szybą, ale kara powinna być surowa, to zwykła dzicz.
0
@FcPortoFan1999 zawsze mają wzrost na wiosnę, inni siadają a oni odlatują, to prawda
0
@FcPortoFan1999 dokładnie tak :)
0
@FcPortoFan1999 wręcz odwrotnie, właśnie ma duże szanse, Real szczerze nie błyszczy tak jak przyzwyczajał ostatnimi laty w LM.
1
@Emhyr z 11 zaczynał inny Brazylijczyk, z resztą jeden z moich ulubionych piłkarzy w całej historii Barcelony a mianowicie Rivaldo.
1
@cules100pro a Vitor to mały magik tylko trener nie wierzy w magię
0
@Faro gołym okiem widać że zasługuje na minuty.
3
Vitor Roque musi grać, gosc wczoraj pracował i w ataku u w odbiorze, do tego ma ten błysk i magię, zmiana na duzy plus.
10
Zaczytane w necie:
"Ousmane Dembélé opuścił 19 meczów i był kontuzjowany przez 89 dni w zeszłym sezonie w Barcelonie... W tym sezonie nie doznał jeszcze kontuzji w PSG i nie opuścił żadnego meczu z powodu kontuzji."
0
@FanBarcy22 możemy przepowiadać przyszłość, pozdro ;)
0
@HighestInTheRoom mało jest polityków, których pomysłów boję się tak jak tego Pana.
0
@Arden no to skoro wiedziałeś to nie trafiłeś tylko po prostu przepisałeś informacje.
Może pomysł nad karierą lekarską jak odróżniasz stopnie skręcenia przez telewizor ?
0
I pomyśleć że Xavi mógłby zostać na kolejny sezon... osobiście zdarza mi się przymknąć oko na meczach Barcelony w tym sezonie, co kiedyś było wręcz nie do pomyślenia. Człowiek czekał na mecz i wiedział, że to będzie wspaniałe widowisko, dziś jedyny dreszcz emocji jest gdy myślę czy starczy punktów na top4.
0
@Arden no tak, akurat udało Ci się trafić, kiedy pisałeś post nie mogłeś oszacować czasu trwania takiej kontuzji, no chyba że masz badanie obrazowe w oku.
0
@MarioVeB! Radomiak, to jest jeden z tych meczów w kalendarzu które Radom musi udźwignąć, to być albo nie być. Poza tym gorzej już grać nie mogą i liczę na przełamanie.
3
@Arden ojoj ale głupoty piszesz, są 3 stopnie skręcenia, najcięższy to przerwanie torebki stawowej/zerwanie lub naderwanie więzadeł z możliwością przerwania ciągłości tkanki kostnej. Oczywiście mowa wtedy o zabiegu operacyjnym i długość przerwy jest trudna do oszacowania.
Wizualnie wszystko wygląda tak samo, mechanizm skrecenia taki sam, ale podziwiam za rentgen w oczach i skrajnie lekceważący stosunku do wiedzy medycznej.
3
@Bobo25 tak zadziwię Cie, może nawet zaskoczę: oczekuje realizacji obietnic wyborczych, które wzmocniono hasłem: "100 konkretów na 100 dni". Może nie nauczyli Ciebie w szkole/w domu, ale to się nazywa uczciwość.