Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nicko niepotrzebne kamery? Co ty pleciesz. Tebas nie chciał gol line a nie więcej kamery na stadionie realu.
2
Taki "piękny" stadion, a nie ma kamery która definitywnie sprawdzi czy padła bramka...
3
Niemożliwie brzydki jest ten "sedes"
0
@Amidamaru biorąc pod uwagę, że poprzednie sezony miał wyśmienite to chyba tych błędów jak na śo nie ma dużo, dla mnie mega solidny zawodnik absolutnie nietykalny.
1
@FCBMati10 to cień zawodnika z jego najlepszych lat, nie zakłamujmy rzeczywistości.
2
A de Jong to nie powinien czasem trenować? Czy już jest zmęczony po dwóch meczach po kontuzji?
0
@Bulbulator no nie da się ukryć ze Łunin miał mecz życia.
0
@Botanik obyś jutro chodził uśmiechnięty
1
@MesQueUnClub96 jeden z tych komentatorów, których słuchać zwyczajnie nie lubię.
2
@Gaucho źle wyczuwasz, piękny Pep pomoże nam zapomnieć o wczorajszym wieczorze.
11
@betonito to pytanie postawione jest poważnie czy zwykle jaja ?
3
Ludzie dajcie spokój Araujo, gość ratował nas setki razy, zawsze oddawał serce tej drużynie, a tu komentarze jakby do realu przechodził. Pomylił się i trudno stało się, na pewno przeżywa to bardzo mocno, trzeba go wspierać w tym trudnym momencie, a nie jechać.
0
@clyde a to racja, pełna zgoda.
0
@clyde pamiętam jak FdJ wyleciał na kilka tygodni przy poprzedniej kontuzji w tym sezonie I wtedy wszyscy nerwowo odliczali dni do powrotu Holendra, bo go tak po ludzku po prostu brakowało, teraz ludzie narzekają, a chłop jest tydzień po wyleczeniu kontuzji...
0
@dafik85 "urzucie" jutro pani od polskiego zrobi Ci za karę dyktando
1
@KrychaFCB albo znacząca obnizka zarobków albo sprzedaż
0
Dobrze że Felix w ogóle wszedł, mógł go wpuścić jeszcze później.
0
A teraz grzecznie wracamy do jaskini i skupiany się na walce o top4
11
Szkoda że Lewy nie trafił tego na 2-0, mecz wyglądałby zupełnie inaczej...
0
@Lordzi nie, to będzie dużo trudniejszy mecz. Myślę, że najtrudniejszy w tym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 nie tylko Tobie, mam tak samo.
2
@LM10GOAT wczoraj kapitalny występ, idealnie założona kurtka, wspaniałe poruszanie się między krzesełkami ławki rezerwowej no i żadnej straty!
4
PSG długo było niepokonane w Paryżu, ale każdą seria się kiedyś kończy, a z drugiej strony to pierwszy raz od jesieni gdy przyjechała do Paryża drużyna z samej topki. Tak czy owak wielkie brawa dla Barcy.
12
@abram3k raz nawet ogłosił że już jest gol na 3-1 potem okazało się że nie gol a słupek, a tak naprawdę to spalony.
0
@Explode ale ona chyba nie jest z razem.
0
@SuperPatsonFCB a klub nie jest w koalicji rządzącej?
1
@MessiForeverTheBest nie musielibyśmy oglądać w rzadzie Pani Zukowskiej, byłbym zdrowszy psychicznie.
5
Gdyby 7 kwietnia odbywały się wybory parlamentarne, PiS zdobyłoby w nowym Sejmie 182 mandatów, KO - 171 mandatów, Lewica - 20 mandatów, Trzecia Droga - 61 mandatów, a Konfederacja - 25 mandatów.
Czyli nie byłoby potrzeby wciągania lewicy do rządzenia, szkoda że na jesieni nie ułożyło się tak sympatycznie.
2
@Culer9002 no właśnie a mimo to ponad 6 procent... życie zaskakuje nas każdego dnia.
5
@Culer9002 w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo a może nawet więcej dzieci niż w związkach heteroseksualnych xD
- można wiele takich "mądrości" znaleźć na lewicy.