Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 kto widział chociaż raz Rivaldo na żywo ten nie ma wątpliwości, to on z Ronaldo zaniósł repke do mistrzostwa świata w 2002 roku. Poza tym Rivaldo miał to coś, zawsze będę pamiętał jego mecz z Valencią w ostatniej kolejce sezonu 2000/2001. To był geniusz!
6
@Zoker niby jakim prawem miałby się tam znaleźć? Przecież jest kilku lepszych napastników w tym sezonie.
1
@97ketrab strasznie niebezpieczne miasto, uważaj na siebie.
0
@MesQueUnClub96 to miasto olimpijskie z 96 roku jeżeli dobrze pamiętam. Byłem bo to największe albo jedno z największych lotnisk, miałem tam przesiadkę kiedyś.
0
@Emhyr myślę że na własne życzenie starcili wtedy szanse na ligę Mistrzów, teraz wszystko trzeba budować od nowa.
0
@Zoker no właśnie, ja proponuję żeby najlepiej oprawić w ramkę i niech stoi w gablocie.
9
@Zoker pewnie po co trenować xD jeszcze zawodowy piłkarz zarabiajacy miliony złapie kontuzje i będzie go bolało xD
1
@DLFCB nie wiem czy nie anulują jednej bramki bo marnie to wygląda xD
2
@DJ1992 Fordem przyjechali ale Fort-a nie zabrał
0
@Who_you_mam ufff to się zgadzam. Już się bałem że odwrotnie uważasz.
0
@Kgorecki2500 akurat rozpoznanie Gripena to najprostsza rzecz na świecie. Układ skrzydeł jest bardzo charakterystyczny.
4
@maroon błagam żeby to hyl Flick, a nie Marquez.
0
Zostanie, Odejdzie, Zostanie, Odejdzie...
0
@MichuZ44 a czemu półksiężyce mają wisieć?
1
Stolica jako pierwsze miasto w Polsce eliminuje krzyże z urzędowych pomieszczeń. Znikną one nie tylko ze ścian, ale też z biurek urzędników. Zakaz nie dotyczy jednak symboli religijnych "na użytek osobisty". Warto również dodać że trwają prace nad językiem urzędowym w stolicy.
Pan Trzaskowski chyba właśnie pozbawił się szansy wygrania wyborów prezydenckich. Mojego głosu na pewno nie dostanie.
0
@Who_you_mam i że Monachium takie fajne?
0
@FcPortoFan1999 byłoby miło ;)
4
Pomysl na pozbycie się Franciszka de Jonga jest zacny, ale problem polega na tym, że chłop do odejścia będzie ostatni. Pensja wysoka, życie ustawione a i zawsze przyjemniej żyć w słonecznej Hiszpanii niż w deszcowej Anglii. To samo dotyczy Lewandowskiego, ten to już na 100% tak jak powiedział nigdzie się nie rusza.
0
@bartekvisca może Pani Żukowska? xD
0
@MysticCat jacy to tfffurcy ?
0
@Misiaczek09 z tym że jeśli lubi robić zdjęcia to jest przepaść na korzyść samsunga.
0
@lucca87 wspominam głupote o której napisałeś, sam wymieniłeś m.in. Rakiticia i Varane więc proszę o odpowiedź.
1
@lucca87 ile lat miał Rakitić a ile Varane w momencie sprzedaży?
0
@abram3k nie, serca drużyny się nie sprzedaje nigdy.
3
@takisobiektos tudzież zremisują
0
@FcPortoFan1999 zdecydowały centymetry
0
@FcPortoFan1999 wszystko wskazuje na to że w Kielcach będzie stypa.
0
Brawo Puszcza!!!!
2
@Radioactive9705 Bruno to ten co wymyślił taktykę kadry Polski?
0
@FcPortoFan1999 raczej stanie się tak jak mówiłem w połowie sezonu, Kielce lecą do pierwszej ligi ;)