1

@tadzik447 artykuły pierwszej potrzeby drożeć nie powinny

7

@chavez szczególnie że po kilku minutach powinni grać w 10-tkę

0

@Rewolucja123 coś przeoczyłem? To była wielka na tym turnieju?

2

Wypada Karwarztwarz, Pedro Pedro Pedro Pedr i MorataniemaBata. Dwie straty i jedno wzmocnienie na półfinał.

1

@kiper09 moim zdaniem od 2002 roku.

3

Ferran w swoim stylu xD

0

Krótszy pakuj mandżur i wypad

0

Taaaaaaaak jest !

0

@matirix20 i 2 razy gorszy od Marka Citki

0

Dzbana roku już poznaliśmy

2

Trzeba szybko zrobić zrzutkę na okulary dla sędziego

6

Morata wygląda jak Lewandowski w Barcelonie... technicznie tragicznie.

0

@Firestone to tylko jak gra z realem

0

@Firestone w Śląsku to by się odnalazł nawet Marek Citko tylko że gra bardzo brzydko.

1

Przecież te Niemce już dawno trzeba było kartkować im się piłka z mma pomyliła

1

@Rupert_Haubica chodź ja Ci tak wjadę zobaczymy jak zaśpiewasz

1

@mmaciass spokojnie, zarejestrujemy Roberto, no i mamy w ataku młodego walczaka, perspektywicznego Roberta Lewandowskiego.

0

@chavez no to przydałby się trzeci żeby była jakakolwiek rotacja/zmiana.

0

@Hindus ty śledzisz? Ile mu zaproponowali? Jaka cześć to rekompensanata za niższe poprzednie uposażenie, które Ronald zakceptowal żeby klub się zmieścić mógł w ffp?

0

@Amidamaru mocne słowa jak się patrzy na jeden sezon w którym cala drużyna grała wielkie G, a szuka się winy w postaci jednego kluczowego piłkarza sezonu poprzedniego.

0

@priest9999 to może wina nie leży po stronie obrońcy tylko zarządu który obiecał wyższe wynagrodzenie a teraz nie może spełnić obietnicy?
Więc jakoś tak dziwnie brzmi to stwierdzenie o ogonie kręcocym psem...

0

@priest9999 czyli powinniśmy oddać topowego piłkarza za 75 mln Euro tylko dlatego że nie potrafimy porozumieć się z piłkarzem? Ciekaw jestem czy real też oddałby swoich kluczowych graczy za takie pieniądze...

1

@Firestone w mojej subiektywnej ocenie nikt lepszy nie przyjdzie, a pieniądze ze sprzedaży byłyby wg źródeł podawanych na stronie śmieszne za tej klasy piłkarza w obecnym świecie finansów sportowych.

2

@Firestone i to jest powód żeby żegnać się (moim zdaniem oczywiście) z top3 ŚO na świecie?

1

@Firestone niby jakie to zachowanie tak Ciebie uraziło?

12

Nie wyobrażam sobie żeby Ronald Araujo odszedł z Barcelony, kolejny świetny wystep na Copa America. Ten gość to czyste złoto.

1

Dobry ten młody Pepe xD

0

@FcPortoFan1999 wydaje mi się że w polityce nie powinno chodzić o lubię bądź nie lubię xD

0

@Xpert77 nie ma czegoś takiego jak ogarnięta osoba na lewicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?