Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 artykuły pierwszej potrzeby drożeć nie powinny
7
@chavez szczególnie że po kilku minutach powinni grać w 10-tkę
0
@Rewolucja123 coś przeoczyłem? To była wielka na tym turnieju?
2
Wypada Karwarztwarz, Pedro Pedro Pedro Pedr i MorataniemaBata. Dwie straty i jedno wzmocnienie na półfinał.
1
@kiper09 moim zdaniem od 2002 roku.
3
Ferran w swoim stylu xD
0
Krótszy pakuj mandżur i wypad
0
Taaaaaaaak jest !
0
@matirix20 i 2 razy gorszy od Marka Citki
0
Dzbana roku już poznaliśmy
2
Trzeba szybko zrobić zrzutkę na okulary dla sędziego
6
Morata wygląda jak Lewandowski w Barcelonie... technicznie tragicznie.
0
@Firestone to tylko jak gra z realem
0
@Firestone w Śląsku to by się odnalazł nawet Marek Citko tylko że gra bardzo brzydko.
1
Przecież te Niemce już dawno trzeba było kartkować im się piłka z mma pomyliła
1
@Rupert_Haubica chodź ja Ci tak wjadę zobaczymy jak zaśpiewasz
1
@mmaciass spokojnie, zarejestrujemy Roberto, no i mamy w ataku młodego walczaka, perspektywicznego Roberta Lewandowskiego.
0
@chavez no to przydałby się trzeci żeby była jakakolwiek rotacja/zmiana.
0
@Hindus ty śledzisz? Ile mu zaproponowali? Jaka cześć to rekompensanata za niższe poprzednie uposażenie, które Ronald zakceptowal żeby klub się zmieścić mógł w ffp?
0
@Amidamaru mocne słowa jak się patrzy na jeden sezon w którym cala drużyna grała wielkie G, a szuka się winy w postaci jednego kluczowego piłkarza sezonu poprzedniego.
0
@priest9999 to może wina nie leży po stronie obrońcy tylko zarządu który obiecał wyższe wynagrodzenie a teraz nie może spełnić obietnicy?
Więc jakoś tak dziwnie brzmi to stwierdzenie o ogonie kręcocym psem...
0
@priest9999 czyli powinniśmy oddać topowego piłkarza za 75 mln Euro tylko dlatego że nie potrafimy porozumieć się z piłkarzem? Ciekaw jestem czy real też oddałby swoich kluczowych graczy za takie pieniądze...
1
@Firestone w mojej subiektywnej ocenie nikt lepszy nie przyjdzie, a pieniądze ze sprzedaży byłyby wg źródeł podawanych na stronie śmieszne za tej klasy piłkarza w obecnym świecie finansów sportowych.
2
@Firestone i to jest powód żeby żegnać się (moim zdaniem oczywiście) z top3 ŚO na świecie?
1
@Firestone niby jakie to zachowanie tak Ciebie uraziło?
12
Nie wyobrażam sobie żeby Ronald Araujo odszedł z Barcelony, kolejny świetny wystep na Copa America. Ten gość to czyste złoto.
1
Dobry ten młody Pepe xD
0
@FcPortoFan1999 wydaje mi się że w polityce nie powinno chodzić o lubię bądź nie lubię xD
0
@Xpert77 nie ma czegoś takiego jak ogarnięta osoba na lewicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika