0

Ciekawy meczyk w najlepszej lidze świata o 12.30, zwycięzca zrobi milowy krok do utrzymania się w ekstraklasie.
Warta matematycznie zapewniłaby sobie utrzymanie.

0

@Katalonbar niestety też tak miałem...

2

@Stinger_ będzie lepszy, już jest lepszy.

0

@Kinginiesta popełniają błędy przez 3/4 sezonu?

0

@Kinginiesta a nie jest ?

3

@Kinginiesta a to Bartomeu podpowiadał Laporcie żeby przedłużać kontrakt z gościem który raz odchodzi a raz zostaje?

1

@AmigoBlancos do tego warto dodać że kadra personalnie serio nie jest najgorsza, trzeba to tylko umieć rozsądnie poukładać.

0

@FcPortoFan1999 Ojrzynski, Wuja, Michniewicz. Zakładając że chcieliby wejść do takiego bagienka w takim momencie sezonu, ale to decyzję tr,eba mieć na wczoraj bo czas ucieka.

0

@FcPortoFan1999 tutaj dochodzi jeszcze mocno negatywny stosunek opini publicznej do jego osoby. Ja bym na dziś skupił się na nowej miotle. Muszą ratować sezon ten a pośrednio i następny.

0

@FcPortoFan1999 też prawda.

0

@FcPortoFan1999 albo mają dogadanego od nowego sezonu kogoś poważnego np. Pana trenera Marka Papszuna. W polskiej piłce nie było od dawna projektu idealnego tzn. Trener top + finansowo poważny klub jak na polskie warunki. Tylko takie połączenie przełoży się na coś dobrego.
Ps a z drugiej strony Ojrzynski trenował koronę mimo, że był wcześniej powiązany z Radomiem.

0

@FcPortoFan1999 otóż to, to samo pomyślałem.

0

@FcPortoFan1999 może Ojrzynski ? On ma świetny mental a przecież na 3 kolejki przed końcem głównie "głowę" można zmienić.

0

@FcPortoFan1999 mam takie wrażenie, że czasem u nas w ekstraklasie wystarczy "zmienić", to działa na start a przecież zostało tylko kilka meczy.

1

@FcPortoFan1999 no, dokładnie tak. Zastosować efekt nowej miotły, to się często sprawdza. W innym wypadku sezon pójdzie na straty.

3

@Sulimo tak jakby celowo chcieli spisać cały sezon na straty i pośrednio też następny w przypadku braku awansu do pucharów

2

To Rumak jest dalej trenerem Lecha?
Nie rozumiem polityki personalnej w tym klubie...

0

@FcPortoFan1999 ładny, robi wrażenie, chociaż w Gdańsku stadion moim zdaniem dużo nie odstaje. W Warszawie są lepiej rozbudowane vipy i loże.

0

@FcPortoFan1999 owszem byłem

0

@FcPortoFan1999 stary tak jak się zazwyczaj zgadzam z Tobą ws. sportowych niemal we wszystkim tak teraz za wuj zgodzić się nie mogę. Gdzie Rzym gdzie Krym. Marek Papszun to facet, który wprowadził prowadzony przez siebie klub na lewel do tej pory nieosiągalny dla naszych klubów.

0

@Tarins Łukasz zakręcony minimum do jesieni.

0

@Encore złota piłka jakby Niemcy wygrali LM, chociaż z drugiej strony jest jeszcze Ojro, które może wywrócić stoliczek.

1

No i śmietana się rozlała xD

4

@PJ777 chociażby wygrany finał pucharu po wizycie ludzi generała w szatni Barcelony.

0

@Koperek01 fajnie, podobno od przyszłego roku mają jeździć w drugą stronę

0

No i gitara ! Sane !

0

@PJ777 mówisz o tej tradycji za czasów generała Franco?

0

@szymekdymek ciekawie to jest od 1 minuty

2

Piłka nożna to nie jest sprawiedliwy sport...

3

@July_6_BcN zawsze przeciwko śmietankowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?