Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentator pływania chyba do okulisty powinien trafić:
Majerski przyspiesza, Majerski drugi mija sekund 2-3 Majerski dopływa ostatni xD
Oby mniej tego typu komentatorów.
0
@Culer9002 na poprzedniej mieliśmy 14, więc coś kiepsko z matematyką u Ciebie a przecież wiadomo że z tych szans wejdzie maks połowa. Poza tym z tego co czytałem to o medal w wspinaczce będzie mega ciężko że względu na łączenie dyscyplin.
0
@Bobo25 ja myślę o podstawie, o finansowaniu tych konkurencji w których mamy realne szanse. Z tego co słychać to mało, którzy zawodnicy chwalą swoje związki. Poza tym wielu dyscyplinach np podnoszenie ciężarów nie mamy nikogo, a jeszcze kilka lat temu walczyliśmy o czołowe pozycje. Właściwie zawsze na IO walczyliśmy o medale.
0
@Culer9002 nawet gdyby weszły wszystkie szanse które wymieniłeś to dalej jest bardzo blado.
0
@Bobo25 nad nimi jest minister sportu odpowiedzialny za całość, za podział środków finansowych. Poczytaj sobie co zrobili Brytyjczycy po Atlancie, mega zdrowe podejście.
0
@Culer9002 policz szanse medalowe, w lekkoatletyce która jak zwykle jest w ostatnim tygodniu nie ma większych szans na powtórkę wyniku z ostatniej olimpiady, która przecież nie była naszą najlepszą.
1
A tak wgl to nasza sytuacja medalowa jest lekko mówiąc zła, wyprzedzają nas takie "potęgi" jak: Kazachstan, Gruzja, Gwatemala, Azerbejdżan, Rumunia, Uzbekistan, a nawet Korea Północna.
Czy po tak kompromitujących występach (o ile sytuacja nie zmieni się radykalnie, na co nie ma większych szans) nie powinno się rozliczyć włodarzy polskiego sportu?
Przecież ktoś za to odpowiada...
Przypomnę tylko tym, co nie pamiętają że w 96 roku w Atlancie mieliśmy 7 złotych medali, 5 srebrnych i 5 brązowych. Ustąpiliśmy miejsca tylko największym sportowym sukcesorom.
0
Oferta:
5 złotych i ten bezcenny argentyński kaktus.
0
@ikar34 czy ja gdzieś napisałem, że gram lepiej czy słabo składasz literki?
1
@Kidd przechodzi oczko w dół, czyli do LKE.
1
Przecież poziom tych Kenijek to mniej więcej poziom 5-tej klasy szkoły podstawowej...
0
@konrad1661 nie sledze siatkówki, ale czy Janusz zawsze serwuje jak ja w podstawówce? Po jego serwisie nie działo się absolutnie nic dobrego, jakby oddawał piłkę za darmo.
0
Janusze, Semeniuki i inni powinni postawić flaszkę Leonowi.
0
Dobry ten Semeniuk, taki nie za skuteczny.
0
@Bilon87 no tak ale to samo masz w kazym innym klubie...
0
@Bilon87 a to tylko dźwignie finansowe generują telenowele transferowe? Przypomnij sobie jaką telenowele mieli w Madrycie rok temu.
1
@Bilon87 a myślisz, że w innych klubach nie ma takich odcinków telenoweli?
2
@FcPortoFan1999 dalej to dużo więcej niż osiągnęła lewica w ostatnich wyborach xD
3
4 asysty + 1 bramka na wielkim turnieju w wieku 17 lat. Masakra xD
0
@MesQueUnClub96 gdyby babka miała wąsy to by była dziadkiem
3
Masz Kane = nie masz tytułów
0
@HypeR ta 5tka będzie jak ulał
0
@PatrykBarca a mi się wydaje że o braku szans dla młodych jeszcze kilka sezonów temu. Zarówno jeden jak i drugi to topowi zawodnicy na swoich pozycjach. Zamiast inwestować w wychowanków rozrzucane były pieniądze na wątpliwej klasy piłkarzy i szanse na angaż młodych przechodziły koło nosa. Nie zgodzę się że nie mieli dość jakości piłkarskiej.
0
@PatrykBarca no i o czym to świadczy?
2
Szczerze to nie myślałam, że tak szybko Lamine wskoczy na tak absurdalnie wysoki poziom, spadł nam z nieba w najlepszym momencie.
0
@Lucyfffer no właśnie, pytanie tylko czy obrodziło ostatnio czy nie było tak zawsze tylko nikt nie był zainteresowany rozwojem młodych.
Przecież przeszli nam koło nosa tacy pilarze jak Cucurella czy Grimaldo.
1
@kryhaa xD xD xD
0
@BulaKG myślę że nie mamy o tym pojęcia do czasu pierwszego meczu.
0
@BulaKG a ktoś Ci kazał go na skrzydle wystawiać? Jak Yamala wystawisz na bramce to też będzie drewniak.
6
Jak tam fachowcy od piłki kopanej, Olmo dalej drewniak?