Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ skoro to pierwszy udział przy bramce, to dość ryzykownym jest stwierdzenie, że opłacało się pobić rekord ekstraklasy.
2
@Masnymichael no racja w końcu w ekstraklasie to już jest 5 kolejka więc mają prawo być zmęczeni sezonem.
0
@zodiak_10 ciężko powiedzieć czy była zadowolona bo się nie zmieściła
1
Podsumowanie pracy Duja Jakiegoś tam:
Wg "Polska myśl szkoleniowa".
Moim zdaniem idealne podsumowanie Pana redaktora.
❌ Sędzia podejmuje kontrowersyjną decyzję o anulowaniu gola Musiolika za absorbowanie bramkarza przez innego piłkarza Śląska
❌ Arbiter podejmuje decyzję o anulowaniu przyznanego karnego i podejmuje kontrowersyjną decyzję o ukaraniu Petkova drugą żółtą kartką za symulowanie przy tej sytuacji
❌ Arbiter w 10 minucie doliczonego czasu gry przyznaje rzut karny Sankt Gallen za rękę Nahuela (nastrzelona z bliska). Po awanturze sypie żółtymi na lewo i prawo i wyrzuca Nahuela za drugą żółtą kartkę
❌ Leszczyński broni karnego, ale wychodzi przed linię i karny jest powtórzony. Tu pretensji mieć nie można.
❌ Sędzia w 121 minucie spotkania daje czerwoną kartkę Ortizowi za kij wie co… Chłop kopnięty w polu karnym i zostaje wyrzucony z boiska za symulkę? Bezpośrednia czerwona kartka?
0
@Hosh no jak zahaczył to karny. To jest sytuacja zero-jedynkowa.
0
@michal26 tak piłkarsko to tej różnicy nie było widać, szkoda że sędzia nie dojechał na mecz.
0
Jakie nazwisko taki sędzia
1
@Culer9002 moim zdaniem zahaczył ale ja ogladalem na telefonie więc nie wypowiadam się wiążąco
2
"Na chwilę obecną odwołano prezentację Daniego Olmo".
-Gerard Romero.
0
@FcPortoFan1999 generalnie sierpień chłodny i raczej pochmurny.
2
@Kidd będzie lepiej niż większość użytkowników tej strony sądzi.
0
@TheNekro94 to samo mówili o Świątek
1
@Rifek Sergi Roberto ?
2
@MesQueUnClub96 teraz po 17 będzie walczyć o ile dobrze pamiętam w ćwierćfinale
5
Brawo Pani Wiktoria, piękna walka.
0
@FcPortoFan1999 dla Legii mecz z Dunczykami to jak mecz sezonu, od tego zależy właściwie cały sezon i oczywiście zgoda, że rywal z 3 rundy wygląda mocniej niż potencjalny z 4 rundy.
0
@MesQueUnClub96 takiego scenariusza to nawet w ukrytej prawdzie nie ułożyli xD
0
@Xxxbarca4ever większość jego zagrywek to proste przyjęcie u przeciwnika, z Włochami to było widoczne gołym okiem.
0
@lucca87 chłop jeszcze w szoku jest xD
0
@JanneAhonen to prawdziwe święto, wspaniały serwujący
2
Jak Janusz serwuje to Słoweńcy ze śmiechu pękają xD
0
@Rastafarnianin najgorsza olimpiada dla nas od lat.
0
@zadafcb czyli co 3 kompletęy medalów są do rozdania?
0
@tadzik447 niby w sporcie każdy się z tym zgadza, ale jak Korwin wyjdzie i powie to głośno to słychać tylko ryk lewakow
0
@meteo100 odpowiedź poniżej
0
@zadafcb ostatnie igrzyska były raptem poprawne (14 medali), od 96 roku czyli Atlanty jest notoryczny regres, przypomnę że w USA zdobyliśmy 7 złotych 5 srebrnych i 5 brązowych. Każda następna olimpida tylko słabsza, tym razem również będzie gorzej gdyż do 14 medali bedzie baaaardzo ciężko, a o 3 złotych to już nawet nie wspominam. Ps w wspinaczce też mogą być ciężary bo tam chyba 3 konkurencje wchodzą w skład 1 zawodów, a Pani Ola jest bardzo mocna tylko w jednej.
0
@konrad1661 właściwie to już nie ma takiej siły żeby nie były fatalne, medalowo będzie strasznie źle to wyglądało.
1
Jak upadnie definitywnie temat Nico to na bank na koniec sierpnia będzie info, że wraca temat powrotu Neymara xD
0
@Michael24 bez prowokacji proszę ;)
1
@Culer9002 no nie płynął źle, płynął najgorzej ze wszystkich co w tym momencie byli w basenie. Pełna zgoda.