0

@Transu96 pff ligi mistrzów, najpierw niech wygrają najlepszą ligę świata czyli ekstraklape.

0

@Rastafarnianin no nie wiem co Ciebie, ale mnie oburza, dlatego miło byłoby gdyby w następnych wyborach wygrał ktoś inny.

1

@Rastafarnianin teraz pewnie cieszysz się że przy korycie jest lewica i jej nowy "plan" na aborcję? Nikt i nic nie niszczy tego kraju jak pomysły lewicy.

2

@chavez serio ktoś zadał pytanie Vini czy Ronaldinho? xD

1

Przecież to jest kryminał, parodia i absurd co służby medyczne zrobiły z kontuzją de Jonga.

-Skręciłeś Pan kostkę? To mamy taką diagnozę: albo Pan sam wyzdrowiejesz albo nie. Dziękuję i polecam się na przyszłość.

Oby się dało go wyrejestrować i w jego miejsce zarejestrować kogoś innego.

0

@FcPortoFan1999 też mi się tak wydaje

0

@FcPortoFan1999 najwyższy zakup kwotowo polskiego klubu

0

@FcPortoFan1999 rekord chyba 1.8 mln Euro do tej pory

0

@FcPortoFan1999 jeszcze Belgów muszą przeskoczyć, mają dużą stratę do nich.

1

@DLFCB Serbowie kupują piłkarzy za 4,5 mln Euro. To są właśnie te detale.

0

@FcPortoFan1999 przecież są na 9 :-)

0

@FcPortoFan1999 niesamowitą robotę robią czeskie kluby w Europie w ostatnich latach

0

@FcPortoFan1999 piękna sytuacja, jeszcze Slavia brameczke i jest gitara

7

@kaamil1910 troszkę tak uważam

0

@adamek20151 może dlatego że płacę za LM w ofercie mistrzowska piłka a nie mam dostępu do LM ?

0

@dv_7 dziękuję :-)

0

@adamek20151 skoro miałem w ofercie to była na canal plus również. Ta oferta nazywała się mistrzowska piłka. Zawierała dostęp do Polsat Sport premium

0

@FcPortoFan1999 ile to kosztuje orientujesz się?

0

@adamek20151 to jest oszustwo, jak zawierałem umowę dwa lata temu to miałem mistrzowską piłkę a teraz place tyle samo ale LM już nie mam, a Polsat Sport premium skasowali.

0

Co to jest canal plus ekstra ? Miałem pakiet mistrzowska piłka i miałem całą LM a teraz lipa...

8

@lezz przestań, idź przemyśl swoje zachowanie

0

@AlphaNumeric to było do przewidzenia, szczęście że to Barca Flicka, która biega walczy i gra fajną piłkę.

0

@MesQueUnClub96 meczycho to się skończyło kilka minut temu, paletki to co najwyżej naparstek emocji.

0

@pt9 nie jeden był tu taki ;-)

0

@Marcelinho99 i zatrudnionych siedmiu murarzy po każdym korzystnym wyniku.

6

Zamknął już wszystkim gęby Pan Piłkarz Dani Olmo?

0

@Ryoumen Pedri ok, Bernal różnie może być

0

@Kgorecki2500 no odrzut w Kałachu jest mega duży. Przy strzelaniu serią lufa ucieka w górę jak szalona.

1

@aldewir ja po pierwszym strzelaniu z Kałacha wróciłem z siniakiem na ramieniu jak pół mojej dłoni. Ta bron potrafi murowany płot rozdupcyć.

0

@PIWOSZ89 oby odszedł bo jest słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?