Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 pff ligi mistrzów, najpierw niech wygrają najlepszą ligę świata czyli ekstraklape.
0
@Rastafarnianin no nie wiem co Ciebie, ale mnie oburza, dlatego miło byłoby gdyby w następnych wyborach wygrał ktoś inny.
1
@Rastafarnianin teraz pewnie cieszysz się że przy korycie jest lewica i jej nowy "plan" na aborcję? Nikt i nic nie niszczy tego kraju jak pomysły lewicy.
2
@chavez serio ktoś zadał pytanie Vini czy Ronaldinho? xD
1
Przecież to jest kryminał, parodia i absurd co służby medyczne zrobiły z kontuzją de Jonga.
-Skręciłeś Pan kostkę? To mamy taką diagnozę: albo Pan sam wyzdrowiejesz albo nie. Dziękuję i polecam się na przyszłość.
Oby się dało go wyrejestrować i w jego miejsce zarejestrować kogoś innego.
0
@FcPortoFan1999 też mi się tak wydaje
0
@FcPortoFan1999 najwyższy zakup kwotowo polskiego klubu
0
@FcPortoFan1999 rekord chyba 1.8 mln Euro do tej pory
0
@FcPortoFan1999 jeszcze Belgów muszą przeskoczyć, mają dużą stratę do nich.
1
@DLFCB Serbowie kupują piłkarzy za 4,5 mln Euro. To są właśnie te detale.
0
@FcPortoFan1999 przecież są na 9 :-)
0
@FcPortoFan1999 niesamowitą robotę robią czeskie kluby w Europie w ostatnich latach
0
@FcPortoFan1999 piękna sytuacja, jeszcze Slavia brameczke i jest gitara
7
@kaamil1910 troszkę tak uważam
0
@adamek20151 może dlatego że płacę za LM w ofercie mistrzowska piłka a nie mam dostępu do LM ?
0
@dv_7 dziękuję :-)
0
@adamek20151 skoro miałem w ofercie to była na canal plus również. Ta oferta nazywała się mistrzowska piłka. Zawierała dostęp do Polsat Sport premium
0
@FcPortoFan1999 ile to kosztuje orientujesz się?
0
@adamek20151 to jest oszustwo, jak zawierałem umowę dwa lata temu to miałem mistrzowską piłkę a teraz place tyle samo ale LM już nie mam, a Polsat Sport premium skasowali.
0
Co to jest canal plus ekstra ? Miałem pakiet mistrzowska piłka i miałem całą LM a teraz lipa...
8
@lezz przestań, idź przemyśl swoje zachowanie
0
@AlphaNumeric to było do przewidzenia, szczęście że to Barca Flicka, która biega walczy i gra fajną piłkę.
0
@MesQueUnClub96 meczycho to się skończyło kilka minut temu, paletki to co najwyżej naparstek emocji.
0
@pt9 nie jeden był tu taki ;-)
0
@Marcelinho99 i zatrudnionych siedmiu murarzy po każdym korzystnym wyniku.
6
Zamknął już wszystkim gęby Pan Piłkarz Dani Olmo?
0
@Ryoumen Pedri ok, Bernal różnie może być
0
@Kgorecki2500 no odrzut w Kałachu jest mega duży. Przy strzelaniu serią lufa ucieka w górę jak szalona.
1
@aldewir ja po pierwszym strzelaniu z Kałacha wróciłem z siniakiem na ramieniu jak pół mojej dłoni. Ta bron potrafi murowany płot rozdupcyć.
0
@PIWOSZ89 oby odszedł bo jest słaby