3

@MESSIah16 potwierdzam. Starożytna Grecja i Rzym na pół książki a o Wołyniu nic. Serio nie pamiętam by ktoś w szkole opowiedział o ludobójstwie dokonanym na Polakach dokonanym przez Ukraińcow. Trudno to nawet jakoś sensownie skomentować.

0

@Rifek może nie najtaniej ale za to jako tako

0

@LM10GOAT ludzie śmiali się z Dembele że w Paryżu zaraz znów się połamie a tymczasem gra i jest zdrowy, w sumie w Dortmund też nie łapał kontuzji lawinowo więc chyba jednak warto się pochylić nad tym tematem w Barcelonie

0

@Saviola88 najlepiej ołówkiem. Pokaż gdzie w tej wypowiedzi jest proukraińskie działanie. Pytam o tą wypowiedź, a nie o jego inne wypowiedzi i działania, które wszyscy znają. Chodzi o tą jedną wypowiedź, tą którą tak ochoczo cytujesz.

1

@Deviler dwie. Jedną z karnego a drugą samobójczą xD

1

@LM10GOAT za kilka lat jak będzie u schyłku kariery

2

Nawet nie wiedziałem że Periko Alonso ojciec Xabiego Alonso grał dla Barcelony. Może to myślenie życzeniowe ale może jeszcze jest nadzieja na zatrudnienie Xabiego na stanowisko trenera.

5

@Saviola88 twój nagłówek kończy się słowami "ale" i tam pada przeciwieństwo swego rodzaju antyteza, zagranie dobre dla dzieci, starców i osoby malo inteligentne co czytają tylko nagłówki, wycinki całości. Pomijam fakt, ze przed tym zdaniem pada cały monolog o bezpieczeństwie energetycznym Europy a o Ukrainie nie ma ani słowa. Właściwie to tam oprócz tego wstępu nie ma nic co byłoby pro-ukrainskie, wręcz przeciwnie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

3

@Hosh poszedłbym nawet dalej i zastanowił się nad zabieraniem prawa jazdy dożywotnio szczególnie gdy taka sytuacja dot. kierowców zawodowych i osoby w wieku geriatrycznym.

3

@Saviola88 nie jestem fanem Tuska, nie głosowałem na ww. jegomościa, ale nie lubię gamoni co podniecają się nagłówkiem bez znajomości całej wypowiedzi.

5

72 latka jechała s7 pod prąd. Za swoje działania została ukarana mandatem w wysokości 2 tys. zł i otrzymała 15 punktów karnych.

To jest kpina, kara niewiele większa jezeli chodzi o punkty niż za rozmowę przez telefon w czasie jazdy.

4

@Saviola88 widzę że tylko nagłówki nauczyłeś się czytać, poszukaj w necie co powiedział dalej, a potem wróć i skomentuj swój wpis.

0

@Cule1234 trudno odejść komuś kto buduje dom w miesicie, nie chce odchodzić, a jego rodzina jest zakochana w nadmorskim życiu i klimacie śródziemnomorskim.

6

@aspr1me nie. Oni mają na każdym stadionie świata po jednym gościu który wysyła smsa jak padnie bramka. Tak było, nie kłamię.

1

Po takich słowach jest jasnym, że Xavi nie jest trenerem na tan wielki klub jak Barcelona.

3

@MesQueUnClub96 ale czego oczekiwałeś że wjedzie jutro ciężki sprzęt? Prace nad projektami np doprowadzenia paliwa do lotniska trwają nieprzerwanie więc o jaki konkret ci chodzi?

1

@Arden jak świat światem takie sytuacje były są i będą. Trochę idiotycznie pisać: "Radomiak haha" gdy opiera się swoje emocje na wpisie jednej ze stron. Znając życie władze Radomiaka czyli druga strona uważają że sprawa jest zakończona.

0

Zatem w klubie panuje optymizm xD

0

@Cvzx wolałbym już pożegnać się z tym dżentelmenem.

2

@michal26 Michał do tego wszechobecna technologia, która widzi wszystko na polu walki. Nie da się uciec do lasu i schować się za dzika :)

1

@michal26 dokładnie tak, wystarczy że będzie ciepły to dron z kamerą termowizyjną załatwi temat. To jest w dzisiejszych czasach bardzo łatwe.

4

@Bykunn mam nadzieję że nigdy nie dożyjemy takich czasów, życzę Ci abyś nie musiał uciekać do Kanady :)

0

@DonCarletto może komuś się uda, ale w skali całej armii nie będzie to powszechne zjawisko, oczywiście możemy się przekrzywiać argumentami, ale to nie ma sensu. Przy obecnej technologi dezercja jest prawie niemożliwa. Slowo klucz prawie. Nie chcę udowadniać defetystom takim jak @bykunn że bez mas ludzkich nie da się wygrać wojny na wyniszczenie, to takie abc, podstawy podstaw.

1

@Bykunn dokąd ucieknie ? Do lasu ? Czy na łąkę ? A może odda się w ręce ruskich ? Przy obecnej technologii jest to awykonalne.

0

@DonCarletto byłeś chłopie kiedyś w wojsku? Z dobrze zorganizowanej armii nie da się tak po prostu uciec, to nie podstawówka i ucieczka z ostatniej lekcji. Poczytaj sobie jak ruscy radzili sobie w takich sytuacjach na zapleczu frontu podczas II WŚ.

0

@DonCarletto proste pytanie prosta odpowiedź, po drugiej stronie też są masy ludzkie masowo zmobilizowane, które nie walczą bo lubią wracać do domu bez nogi czy oka tylko walczą bo są masą ludzką, która ma iść do przodu (taki rozkaz), po drugiej stronie też musi być taka przeciw waga, inaczej za miesiąc ta ruska masa będzie pod twoim domem. A w nowoczesnej armii znajdzie się miejsce dla każdego. Od mięsa armatniego przez operatorów dronow, szpiegów, artylerzystów po wysoce wykwalifikowany oddział specjalny. Ukraina żeby istnieć potrzebuje ludzi do walki, potrzebuje ich jak powietrza.

0

@Bykunn sam jesteś ujemny, nie masz pojęcia o czym mówisz, dla każdego znajdzie sie miejsce w armii kraju który został napadnięty.

1

@MESSIah16 tak dla cpk, czym szybciej tym lepiej, co z Okęciem? Zamknąć i korzystać z Cpk jak w większości cywilizowanych krajów to wygląda. Duże lotniska są z dala od centrum miast.

1

@Faro wystarczy

1

Idealny wynik dla nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?