Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To nawet blisko nie bylo
1
Z całą pewnością nie zagrałbym gorzej od Lewandowskiego, nie dlatego że jestem lepszy tylko dlatego że on nie zrobił nic dobrze w tym meczu.
2
@FCB_dimiC Albo Robercik
1
Tylko on potrafi w 13 minut spieprzyć 3 doskonale okazje (3 okazje nie 2 jak klmentaor powiedział)
3
@adi7adi8 to samo pomyślałem
1
Skurczybyk wybił ją xD
0
Lewy w swoim stylu:p
0
Nóżka ułożona ;D
4
Samolot, który miał lecieć na szczyt klimatyczny do Dubaju przymarzł do płyty lotniska xD akcja działa się w Monachium xD
1
@BarcaKings965212 oni polują na dobrych zawodników
0
@FcPortoFan1999 i to już drogi kolego nie pierwsza zmarnowana jedenastka, jeżeli mnie pamięć nie myli to nie trafili 3 lub 4 karnych w tym sezonie
2
@Katalonbar po pierwsze mają 3 kluby które regularnie punktują, po drugie od lat mają wyniki w Europie, oni mogą rywalizować z Austrią/Danią/Szwajcarią o miejsce w rankingu, a my raczej mimo wszystko rywalizujemy z Rumunią/Słowacją/Szwecją a to jednak spora przepaść między tymi ligami.
Ale żeby nie było tak pesymistycznie, jakiś postęp przez ostatnie dwa sezony jest, jakieś punkty łapiemy.
Ps Czesi mają wg mojej wiedzy 8,250 a nie 9,250 :)
Ps2 co ciekawe po tym sezonie odpadnie im sezon 19/20 z punktacji a to był ich najsłabszy sezon od dawna i mają szansę na top 10 moim zdaniem.
0
@FcPortoFan1999 zmiana potrzebna, bo przez cały miesiąc nie strzelili nawet bramki.
1
@takisobiektos każdy kto chociaż trochę śledzi losy United.
0
@tbas kwestia kilku meczy i wejdzie na swój poziom, z tego co pamiętam to on z kolanem miał problem, a to zawsze resetuje.
1
@daniel32778 30 mln Ojro, gdzieś już padła szacunkowa cena. Moim zdaniem to prawdziwy black Friday.
0
Jak tu nie lubić Cancelo po takim wywiadzie :-) wielki piłkarz, prawdziwy czarodziej :-)
0
@ShawnC nie no w porównaniu z Sebkiem to dziś było ogarnięte.
2
@hurek12 Piasecki > Lewus. Fakt.
1
Chyba najbardziej irytujący występ Lewandowskiego od przyjdcia fo Barcy.
Chłop jest dramatyczny. Nie wychodzi mu nic.
1
10 wspaniały piłkarzy wyszło dziś na boisko od pierwszej minuty + Lewandowski.
Pomiędzy takimi piłkarzami jak Cancelo, Gundo czy nawet wracając po konti FdJ i Pedri, a Lewandowskim robi się przepaść piłkarska. Chłop na mecze nie to, że nie dojeżdża on po prostu nawet się nie zjawia na meczu. Jest momentami zwyczajnie zbędny.
Ps absolutnie najlepszy dziś Cancelo. Olbrzymi szacun dla tego Pana Piłkarz.
0
@ObiwanKenobi no tak zapomniałem że taki idoita jak ty w nic nie wierzy. Gdzie durniu napisane jest ze rodzi się 20% z in vitro? Gdzie baranie?
I szanowny Panie Baranie cały czas czekam na oodpowiedź dot. skutecznej walki z bezpłodnością.
Nawet nie czytałeś artykułu który Ci wysłałem.
A już tekst:
"nie stać na in vitro a na wychowanie dziecka już stać? Chyba, że myślisz, że to nic nie kosztuje"
Albo:
"to jeszcze raz zapytam skąd wezmą pieniądze na utrzymanie dziecka skoro nie mają na in vitro?
PO drugie to może nie wyraziłem się jasno. To inwestycja rodziców a nie moja."
Żyjąc w kraju społeczeństwa "geriatrycznego" ì nie mając do powiedzenia kompletnie nic na temat alternatywnych sposobów walki z ww. tematem stajesz się zwykłym posmiemiwiskiem.
Ale wydaje mi się że dla Ciebie to nie nowość.
Ps I przypominam o odpowiedzi na pytanie z którego próbujesz się wymigać niemając argumentów.
2
@FCB24 Ale mimo wszystko Euro to nie MŚ, nikt mu nie ujmuje zasług za Euro, ale to zdobycie MŚ daje przejście do historii, zostanie legendą.
0
@ObiwanKenobi ty chyba języka polskiego w szkole nie miałeś, jakiś cygan jesteś czy jak ? W sumie na profilowym wyglądasz jak cygan więc i z językiem problem widzę o matemtyce nie wspomnę. Nie czytałeś nawet linka, który Ci podesłałem, kiepsko składasz literki czy o co chodzi ?
15-20% to cześć społeczeństwa która ma problem z zajściem w ciążę. Ale przecież Ty taki wielki uczony wątpisz w te dane i podajesz że to tylko promil. Fajnie by było jakby 15-20% mogło skorzystać z in vitro, żebyś gamoniu miał emeryturę w przyszłości o ile jest wgl. praca dla ludzi z twoim wykształceniem.
Ale może ty znasz lepsze metody walki z bezpłodnością? Pochwal się zatem co to może być? Sądząc po twoich wypowiedziach to chyba bedzie nasiadówka z pokrzywy a może seans gwiezdnych wojen do porzygu?
Dawaj opowiadaj.
0
@ObiwanKenobi może wreszcie zaczniesz czytać ze zrozumieniem ? Kto Ci i gdzie napisał ze 15-20% dzieci rodzi się przy pomocy in vitro???
0
@ObiwanKenobi ciebie to chyba musieli całe życie oszukiwać...
0
@ObiwanKenobi jeżeli 15-20% to dla Ciebie promil to ja nie wiem kto Ciebie matematyki uczy, no chyba że jeszcze podstaw nie opanowałeś.
0
@Borneo kolejne ciekawe info apropo Okęcia:
Drogi startowe na Lotnisko Chopina zamiast iść równolegle, przecinają się, przez co dwa samoloty nie mogą jednocześnie startować i lądować. Przy rosnącej liczbie pasażerów zaczyna to być ogromny problem. Po drugie lotnisko jest w centrum miasta, więc całą noc musi być zamknięte. Chociaż na Centralny Port Komunikacyjny ruch będzie dwukrotnie większy, hałas dotknie 10 razy mniej osób.
Nawet nie wiedziałem o przecinających się drogach, tutaj z każdym dniem Okęcie ma co raz mniej argumentów.
0
@ObiwanKenobi żebyś gamoniu miał emeryturę za dwadzieścia lat.
Ps. to się nazywa statystyka.
0
@dorkizos kupiłem 3 dni temu ps5 i jestem bardzo zadowolony, mocno zdziwiła mnie wielkość konsoli (jest bardzo duża), na ten moment grałem tylko w Fifę tzn fc24 ale chce kupić za chwilę inne gry. Zabawa mocno wciągająca i szczerze polecam.