Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_barti a mówi Ci coś nazwisko Pawłowska?
0
@Awtameok_Klana nie, tak nie wyglądały debaty w latach 90tych. Bzdury piszesz. Debaty były na zupełnie innych zasadach, a najważniejszą z nich była możliwość zadawania pytań do drugiego kontrkandydata i wybacz ale były takie gdzie kultury nie było. Przykłady Wałęsy co chcial podać nogę Kwasniewskiemu, chociaż były też takie np Tuska z Kaczyńskim gdzie nawet uśmiechali się do siebie, to co było dziś nie miało nic wspólnego z debatami z lat minionych. To było recytowanie wyuczonych deklaracji.
8
Joanna Szelwig Holsztain :
Chcecie kiełbasę browary i inne towary głosujcie na lewicę!
10
Bosak wygrywa te debatę, dobry występ Hołowni również
2
Teraz Tusk się trochę odbił, ładnie pojechał
0
@Waniliowy to że współczuję twoim dzieciom to przecież nic złego, jest szczęśliwa bo Ty tak mówisz? Czy jest szczęśliwa bo zamiast grać w gumę czy skakać na skakance robi z ojcem zadania z gwiazdką po godzinach? Chłopie odpuść, dzieciństwo to najpiekniejszy okres w życiu człowieka i uwierz mi jeszcze dzieci będą mieć czas na zdobycie wiedzy.
Ps. Moja siostra w podstawówce w Tennessee nie miała nigdy prac domowych, a nie przeszkodziło jej to skończyć Harvard. Twój plan edukacyjny jakby to powiedzieć wydaje się być mocno upośledzony.
Edit: a czemu mielibyśmy nie odpuścić? Uważasz że podstawowych zdolności nie opanujesz gdy nie będzie sprawdzianów?
Musisz się mocno starać żeby tak było, nawet najmniej zdolni czytać pisać i podstawę rachunków opanują bez problemów.
Podstawówka jak nazwa wskazuje przekazuje wiedzę podstawową, którą bez problemu opanujesz przez 5 godzin dziennego przebywania w placówce.
1
@Waniliowy ty tak serio? Uważasz, że dzieci w podstawówce muszą wieczorami cisnąć matmę zamiast korzystać z dzieciństwa i lat beztroski? Uważasz, że nie wyrosną na wykształconych ludzi jak do 13 roku życia nie opanują funkcji kwadratowej? Oby ludzie z takimi poglądami nigdy nie byli decydentami. Już współczuję twoim dzieciom.
3
@_barti w Kielcach nigdy nie jest fajnie, nie kłam
0
@kamil9040 powiedz to szyitom i sunnitom...
1
Najlepszy transfer jaki może zrobić Barca to transfer nowego sztabu medycznego i trenerow od przygotowania fizycznego.
0
@kamil9040 15 lipca 1099 roku krzyżowcy podstępem wdarli się do Jerozolimy. Wycięli muzułmańską część załogi oraz muzułmańską i żydowską część mieszkańców miasta. Jak widzisz wojny na tle religijnym w tym miejscu świata trwały od zawsze.
1
@kamil9040 ty tak serio ? Przecież geneza konfliktów na tle religijnym sięga wielu setek lat do tyłu... tylko, że to co wydarzyło się wczoraj to nic innego jak zwykły terroryzm.
1
@michal26 myślę, że trzeba poczekać na rozwój wypadków, ale na ten moment uznaje taki przebieg wypadków za nierealny.
4
@DLFCB bzdury, Izrael od miesięcy ma wewnętrzne problemy m.in. dot. sądownictwo, uśpiło to czujność służb. A z drugiej strony był to idealny moment dla drugiej strony ze względu na zangazowanie zachodu w wojnę na Ukrainie.
0
@barcelonaLM sęk w tym że mogą już mieć, ze wszystkich wyliczeń wynika, że właśnie powinni mieć lub dosłownie za chwileczkę. Izrael chciał prewencyjnego uderzenia, ale tego nie zrobił więc zrobili to terroryści.
0
@mekston ostatnie dni to spadki pis i wzrost ko, tendencja może się już utrzymać do dnia wyborów.
1
@bartas97 w Kielcach nawet prądu nie ma, za to ciągle piździ xD
1
@Benz wykluczenie Holendrów z pucharów to jedyna kara jaka może być nałożona.
3
@DLFCB każdy inny werdykt niż wykluczenie Holendrów z pucharów będzie niezrozumiały. Nie ma powodów dla których można pałować po głowie właściciela klubu (co by się nie działo wcześniej) gdyby to spotkało takiego Pereza to ziemia by się trzęsła przez 3 dni.
0
@Przemek2323 i znowu TVN daje się ograc TVP, analogiczna debata powinna być również w TVN, wiadomo że w TVPis wszystko będzie przeciwko opozycji.
1
@RomanHoffer czy auto (silnik) bierze olej? Czy jest na bezpośrednim wtrysku czy pośrednim? Nagar zawsze warto usuwać tym czy innym sposobem, ale jeżeli silnik bierze olej to tu rozwiązań jest więcej od płukanki po najbardziej kosztowne rozwiązanie czyli wymina pierścieni tłokowych.
2
@kielon93 przebiegu lub raz w roku w zależności co nastąpi szybciej, to takie abc motoryzacji...
4
@reloaded przecież takich przypadków w historii było bardzo dużo, były akcje gdzie zawodnik sikał obok boiska, fizjologii nie oszukasz.
0
@Esteban_ raczej rozwolnienie
0
@jacobFCB oglądanie go w telewizji po prostu irytuje, dziwię się że jest zapraszany do studia.
0
@barcelonaLM wgl to był bardzo dobry występ, w defensywie mega pewny, miał kilka takich interwencji mega ważnych np w 7 minucie, tutaj ludzie zapominają ze piłka nożna to nie tylko gra do przodu.
3
@tbas ale z Liverpoolem by przegrali w LM xD huk że Anglicy nie grają w tej edycji xD chłop jest odklejony maksymalnie, klaun to mało powiedziane.
2
Lewandowski pewnie by nie strzelił xD
0
Ależ pięknie wygląda ta wypowiedź z perspektywy czasu:
Sergio Ramos: „Zdobycie mojego
pierwszego gola przeciwko Barcelonie? Nie byłoby źle, ale skupiam się na solidnej grze w defensywie i zachowaniu czystego konta… Oczywiście przygotowaliśmy już specjalną cieszynkę z powodu zdobytej bramki.”
Madrid Xtra
Masz rację pierwszy gol nie był zły, jedynie cieszynki zapomniałeś
xD xD xD
0
@Explode to nie byłoby śmieszne, oznaczałoby de facto pis na kolejne lata...