3

@Comentateiro tylko ten Tobiasz w bramce...

0

@michal2007 w każdym z tych sezonów na 2-3 miesiące?

1

Legia z Tobiaszem Europy nie zwojuje, potrzeba wzmocnienia na tej pozycji na już.

0

@cules100pro nie Messi nie wypadał co chwila, miał jedną kontuzję na początkukariery, z tego co pamiętam to chyba z Chelsea złapał

0

@Antimadridista_WR airshow w Radomiu organizowany jest od lat, kiedyś sonic boom można było robić bezpośrednio nad miastem (teraz są jakieś obostrzenia, chyba trzeba się odsunąć trochę), trochę dziwne ze Radomiacy zapomnieli o tym...

15 lat temu jak były stare okna w większości budynków i sonic boom w pobliżu to zdarzało się że szyby wyleciały xD

0

@Inko co to jest essa ?
Sorry ale nie rozumiem slangu gimnazjalnego :(
Mówię poważnie... wytłumacz.

A problem polega na tym że zarzuciłeś mi, że po przyznaniu się, że był spalony napisałem 4 wiadomości przeczące zasadności spalonego w ww. sytuacji. Pytam więc raz jeszcze królewicza, gdzie jegomość widzisz te cztery wiadomości? Bo albo pisać nie umiesz albo liczyć do czterech albo jedno i drugie. Chciałbym to ustalić...

2

@Artysta9 nawet na łupież xD

3

@Barwindg są bezpestkowe

4

@MesQueUnClub_87 kozak, razem z bananem i mandarynką top.
A i truskawka i poziomka i winogron też top xD

0

@Inko chłopie przecież Ty polskiego nie rozumiesz... Gdzie po wiadomości:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry(...)"
Są wg Ciebie 4 wiadomości o spalonym ?
Nie pisz o tym co było wcześniej tylko po tej wiadomości. Interesuje mnie to co po... bo przecież o to jest ten cały wywód. Nie umiesz napisać poprawnie pół wiadomości więc Ci udowodniłem że:
"czyli pisać też nie umiesz?"
Zarzuciłeś mi:
"Po czym spłakałeś się w bodaj czterech wiadomościach, że sędzia odgwizdał spalonego "łokciowi" gdzie później wrzucasz zdjęcie owego zajścia i wyraźnie widać, że oprócz łokcia na spalonym jest też głowa. Więc skończ się już ośmieszać odklejeńcu."
Więc Gdzie jest ten płacz??? Gdzie są te 4 wiadomości ???

0

@Inko dlaczego zamiast odpowiadać konkretami lejesz wodę i uciekasz od pytań? Gdzie te 4 wiadomosci? Możesz je wskazać?

0

@Inko ale co odwracam ? Liczenie do czterech czy czytanie ze zrozumieniem? I co przegrałem? Szachy? Warcaby? Czy co bo nie kumam?

Naucz się czytać ze zrozumieniem i tyle.

0

@Inko czyli pisać też nie umiesz?

0

@Inko co ty pieprzysz?
Po wiadomości:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry(...)"
Już tylko Ty dostałeś pojazd więc gdzie te cztery wiadomości po tej?
Ale spoko skończysz podstawówkę liczyć cie nauczą.

0

@Inko naucz się czytać ze zrozumieniem:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry."

A teraz możesz wyjaśnić swój ostatni komentarz.

Ps pakuj plecak dzieciak bo za chwilę do szkoły czas.

0

@Inko teee specjalista... nie udawaj mądrzejszego niż jesteś

0

@adi7adi8 spalony jest chociaż brzmi to absurdalnie: pół głowy na spalonym.

0

@BorzyKrzys nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry.

Wgl tak na logikę, dyskutujemy na temat pół głowy,niedługo będą dyskusje czy pryszcz na nosie może być na spalonym...

1

0

4

@tristan87 kutwa przecież lokciem bramki nie można strzelić...

1

@adi7adi8 muszę zobaczyć jeszcze raz w takim razie

1

Piaecki wygląda jak Lewandowski z tego sezonu xD biega jakby miał worek na plecach.

0

@Sulimo pod warunkiem że na spalonym jest ta część ciała którą można strzelic bramke... a łokciem nie można.

0

Łokieć na spalonym? A od kiedy łokciem można strzelić bramkę?

0

@AduŚ07 bożydarov coś wspominał że wróci na rewanż

0

I wuj..............

0

@AduŚ07 ivan bożydarov

1

@Rust_Cohle tak, z tym że musi być cały czas otwarty

0

@MarioVeB! Mówisz o sobie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?