Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro tylko ten Tobiasz w bramce...
0
@michal2007 w każdym z tych sezonów na 2-3 miesiące?
1
Legia z Tobiaszem Europy nie zwojuje, potrzeba wzmocnienia na tej pozycji na już.
0
@cules100pro nie Messi nie wypadał co chwila, miał jedną kontuzję na początkukariery, z tego co pamiętam to chyba z Chelsea złapał
0
@Antimadridista_WR airshow w Radomiu organizowany jest od lat, kiedyś sonic boom można było robić bezpośrednio nad miastem (teraz są jakieś obostrzenia, chyba trzeba się odsunąć trochę), trochę dziwne ze Radomiacy zapomnieli o tym...
15 lat temu jak były stare okna w większości budynków i sonic boom w pobliżu to zdarzało się że szyby wyleciały xD
0
@Inko co to jest essa ?
Sorry ale nie rozumiem slangu gimnazjalnego :(
Mówię poważnie... wytłumacz.
A problem polega na tym że zarzuciłeś mi, że po przyznaniu się, że był spalony napisałem 4 wiadomości przeczące zasadności spalonego w ww. sytuacji. Pytam więc raz jeszcze królewicza, gdzie jegomość widzisz te cztery wiadomości? Bo albo pisać nie umiesz albo liczyć do czterech albo jedno i drugie. Chciałbym to ustalić...
2
@Artysta9 nawet na łupież xD
3
@Barwindg są bezpestkowe
4
@MesQueUnClub_87 kozak, razem z bananem i mandarynką top.
A i truskawka i poziomka i winogron też top xD
0
@Inko chłopie przecież Ty polskiego nie rozumiesz... Gdzie po wiadomości:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry(...)"
Są wg Ciebie 4 wiadomości o spalonym ?
Nie pisz o tym co było wcześniej tylko po tej wiadomości. Interesuje mnie to co po... bo przecież o to jest ten cały wywód. Nie umiesz napisać poprawnie pół wiadomości więc Ci udowodniłem że:
"czyli pisać też nie umiesz?"
Zarzuciłeś mi:
"Po czym spłakałeś się w bodaj czterech wiadomościach, że sędzia odgwizdał spalonego "łokciowi" gdzie później wrzucasz zdjęcie owego zajścia i wyraźnie widać, że oprócz łokcia na spalonym jest też głowa. Więc skończ się już ośmieszać odklejeńcu."
Więc Gdzie jest ten płacz??? Gdzie są te 4 wiadomości ???
0
@Inko dlaczego zamiast odpowiadać konkretami lejesz wodę i uciekasz od pytań? Gdzie te 4 wiadomosci? Możesz je wskazać?
0
@Inko ale co odwracam ? Liczenie do czterech czy czytanie ze zrozumieniem? I co przegrałem? Szachy? Warcaby? Czy co bo nie kumam?
Naucz się czytać ze zrozumieniem i tyle.
0
@Inko czyli pisać też nie umiesz?
0
@Inko co ty pieprzysz?
Po wiadomości:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry(...)"
Już tylko Ty dostałeś pojazd więc gdzie te cztery wiadomości po tej?
Ale spoko skończysz podstawówkę liczyć cie nauczą.
0
@Inko naucz się czytać ze zrozumieniem:
"nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry."
A teraz możesz wyjaśnić swój ostatni komentarz.
Ps pakuj plecak dzieciak bo za chwilę do szkoły czas.
0
@Inko teee specjalista... nie udawaj mądrzejszego niż jesteś
0
@adi7adi8 spalony jest chociaż brzmi to absurdalnie: pół głowy na spalonym.
0
@BorzyKrzys nie dyskutuję z tym, pokazuję jaki absurd jest z gwizdaniem takich spalonych, to zabiją piękno gry.
Wgl tak na logikę, dyskutujemy na temat pół głowy,niedługo będą dyskusje czy pryszcz na nosie może być na spalonym...
1
@adi7adi8 https://t.co/i3xSecg7gX
0
@Inko https://t.co/i3xSecg7gX
4
@tristan87 kutwa przecież lokciem bramki nie można strzelić...
1
@adi7adi8 muszę zobaczyć jeszcze raz w takim razie
1
Piaecki wygląda jak Lewandowski z tego sezonu xD biega jakby miał worek na plecach.
0
@Sulimo pod warunkiem że na spalonym jest ta część ciała którą można strzelic bramke... a łokciem nie można.
0
Łokieć na spalonym? A od kiedy łokciem można strzelić bramkę?
0
@AduŚ07 bożydarov coś wspominał że wróci na rewanż
0
I wuj..............
0
@AduŚ07 ivan bożydarov
1
@Rust_Cohle tak, z tym że musi być cały czas otwarty
0
@MarioVeB! Mówisz o sobie?