Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@KrychaFCB moim zdaniem psychiatra już powinien interesować się rozmiarem kaftana.
5
Tak serio mówiąc to dopiero 3 i 4 runda eliminacji pokazuje gdzie są w tym momencie polskie kluby. Emocjonowanie się Ordabusami jest trochę śmieszne. Wszyscy rywale polskich drużyn w tej rundzie (oprócz Karabachu) nie byli lepsi od spadkowiczów z ekstraklasy z zeszłego sezonu. Prawdziwy sprawdzian dopiero przed polskimi drużynami.
1
@adi7adi8 dzięki za info.
2
@bartas97 awans to jedno liczą się zwycięstwa i punkty do rankingu
0
Jest jeszcze szansa na rozstawienie Lecha w IV rundzie czy już po ptokach?
0
@LukaszJ jakoś dziwnie jestem przekonany że zobaczymy jeszcze jeden duży transfer gotowkowy w naszym wykonaniu.
2
Podobno Juventus zainteresowany Todibo:
Negocjacje Juventusu:
kwintal pszenicy i koło od roweru.
4
Obrona Częstochowy dosłownie i w przenośni
0
@Rewolucja123 akurat on jest najpewniejszy z obrońców
0
@AlwaysBlaugrana i po co ta cała szopka z niemieckim funduszem kupującym 16% Barca Studio?
To też dźwignia zabroniona a zarząd sprzedaje dla jaj ?
0
@AlwaysBlaugrana dlaczego arabska dźwignia jest niedozwolona? Gdzie takie informacje można wyczytać? Z informacji jakie pojawialy sie na stronie wychodziło coś dokładnie odwrotnego.
6
@Albatros w B klasie gra 9 bo 2 leży pijanych w krzakach, a 3 nie dojechało po weselu Ździcha xD
7
Śmiesznie się czyta te wszystkie opinie typu:
"Nie ma szans. Cancelo może przyjdzie na wypożyczenie i może uda się przyspieszyć przyjście Rouge. Silva to już poza naszym zasięgiem."
Nikt tutaj nie wie jaki jest aktualny stan finansów Barcelony, czy inwestor z krajów arabskich wejdzie do klubu czy też nie wejdzie, a jeżeli wejdzie to z jakim wkładem finansowym. Nikt oprócz zarządu klubu nie wie jakie dźwingie finansowe są możliwe do uruchomienia, ale za to LR wie że ten czy tamten piłkarz jest w zasięgu klubu czy też nie jest.
Ludzie to nie fifa, a takie komentarze to zwykła ɓłazenada, pozwólcie działać osobom kompetentnym, a na koniec okienka zobaczymy czy przyjdą wartościowi następcy.
Miłego dnia.
3
@Kgorecki2500 szczególnie jak sprzedali Alaskę Ameryce xD
2
@D10SLEO stryjeczny kuzyn babci siostry od strony matki Wiktora Orbana.
4
@Kidd i ta profesionalna pomoc po wypadku xD
0
@ranger3120 a tak z ciekawości zapytam żeby mniej więcej poznać jakiego rozmówcę mam po drugiej stronie: Ty w to wierzysz ?
2
@ShawnC a okienko to już się skończyło czy będzie trwać jeszcze miesiąc ?
Wszyscy, których wymieniłeś odejdą na lepszych lub gorszych warunkach.
0
@ranger3120 ale możesz jaśniej?
1
@Kris84 to chyba baba musiała sędziować xD
1
@Kidd podejrzewam że owo radio jest nieco bliżej prawdy niż samozwańczy specjaliści z LR xD
3
Kilku fachowców dzisiaj twierdziło na LR że taka opcja jest niemożliwa, a tymczasem prawda zdaje się być zupełnie inna:
Vitor Roque mógłby dołączyć do FC Barcelony TEGO lata, jeśli Ousmane Dembélé zostanie sprzedany na korzystnych warunkach.
Catalunya Radio
0
@betonito no niestety :/ ale tak to jest jak przeciętny grajek dostaje pensję jakby był super gwiazdą.
0
@betonito a skąd wiesz że wgl pójdzie? Na ten moment chętnych na transfer definitywny brak.
0
W sumie co za różnica i tak człowiek przyzwyczaił się, że Bombele zawsze konti.
1
@Graves no podobno już 100% o ile arabski inwestor serio istnieje, ale co my tam wiemy.
1
Wczorajsza asysta Pedriego kozak, pewnie wyćwiczone na treningu, ale wyszło mega.
7
@marcin62 w normalnym kraju konsekwencje za nielegalne przekraczanie granic byłyby dużo większe. Jak prawo liche to i cygan się nie boi.
0
@dawid4444 no właśnie dobre pytanie.
15
Dest to mam nadzieję że już spakowany jest, bo sportowo to on co najwyżej w segunda mógłby się odnaleźć.