19

@KrychaFCB moim zdaniem psychiatra już powinien interesować się rozmiarem kaftana.

5

Tak serio mówiąc to dopiero 3 i 4 runda eliminacji pokazuje gdzie są w tym momencie polskie kluby. Emocjonowanie się Ordabusami jest trochę śmieszne. Wszyscy rywale polskich drużyn w tej rundzie (oprócz Karabachu) nie byli lepsi od spadkowiczów z ekstraklasy z zeszłego sezonu. Prawdziwy sprawdzian dopiero przed polskimi drużynami.

1

@adi7adi8 dzięki za info.

2

@bartas97 awans to jedno liczą się zwycięstwa i punkty do rankingu

0

Jest jeszcze szansa na rozstawienie Lecha w IV rundzie czy już po ptokach?

0

@LukaszJ jakoś dziwnie jestem przekonany że zobaczymy jeszcze jeden duży transfer gotowkowy w naszym wykonaniu.

2

Podobno Juventus zainteresowany Todibo:

Negocjacje Juventusu:
kwintal pszenicy i koło od roweru.

4

Obrona Częstochowy dosłownie i w przenośni

0

@Rewolucja123 akurat on jest najpewniejszy z obrońców

0

@AlwaysBlaugrana i po co ta cała szopka z niemieckim funduszem kupującym 16% Barca Studio?
To też dźwignia zabroniona a zarząd sprzedaje dla jaj ?

0

@AlwaysBlaugrana dlaczego arabska dźwignia jest niedozwolona? Gdzie takie informacje można wyczytać? Z informacji jakie pojawialy sie na stronie wychodziło coś dokładnie odwrotnego.

6

@Albatros w B klasie gra 9 bo 2 leży pijanych w krzakach, a 3 nie dojechało po weselu Ździcha xD

7

Śmiesznie się czyta te wszystkie opinie typu:

"Nie ma szans. Cancelo może przyjdzie na wypożyczenie i może uda się przyspieszyć przyjście Rouge. Silva to już poza naszym zasięgiem."

Nikt tutaj nie wie jaki jest aktualny stan finansów Barcelony, czy inwestor z krajów arabskich wejdzie do klubu czy też nie wejdzie, a jeżeli wejdzie to z jakim wkładem finansowym. Nikt oprócz zarządu klubu nie wie jakie dźwingie finansowe są możliwe do uruchomienia, ale za to LR wie że ten czy tamten piłkarz jest w zasięgu klubu czy też nie jest.

Ludzie to nie fifa, a takie komentarze to zwykła ɓłazenada, pozwólcie działać osobom kompetentnym, a na koniec okienka zobaczymy czy przyjdą wartościowi następcy.
Miłego dnia.

3

@Kgorecki2500 szczególnie jak sprzedali Alaskę Ameryce xD

2

@D10SLEO stryjeczny kuzyn babci siostry od strony matki Wiktora Orbana.

4

@Kidd i ta profesionalna pomoc po wypadku xD

0

@ranger3120 a tak z ciekawości zapytam żeby mniej więcej poznać jakiego rozmówcę mam po drugiej stronie: Ty w to wierzysz ?

2

@ShawnC a okienko to już się skończyło czy będzie trwać jeszcze miesiąc ?
Wszyscy, których wymieniłeś odejdą na lepszych lub gorszych warunkach.

0

@ranger3120 ale możesz jaśniej?

1

@Kris84 to chyba baba musiała sędziować xD

1

@Kidd podejrzewam że owo radio jest nieco bliżej prawdy niż samozwańczy specjaliści z LR xD

3

Kilku fachowców dzisiaj twierdziło na LR że taka opcja jest niemożliwa, a tymczasem prawda zdaje się być zupełnie inna:

Vitor Roque mógłby dołączyć do FC Barcelony TEGO lata, jeśli Ousmane Dembélé zostanie sprzedany na korzystnych warunkach.

Catalunya Radio

0

@betonito no niestety :/ ale tak to jest jak przeciętny grajek dostaje pensję jakby był super gwiazdą.

0

@betonito a skąd wiesz że wgl pójdzie? Na ten moment chętnych na transfer definitywny brak.

0

W sumie co za różnica i tak człowiek przyzwyczaił się, że Bombele zawsze konti.

1

@Graves no podobno już 100% o ile arabski inwestor serio istnieje, ale co my tam wiemy.

1

Wczorajsza asysta Pedriego kozak, pewnie wyćwiczone na treningu, ale wyszło mega.

7

@marcin62 w normalnym kraju konsekwencje za nielegalne przekraczanie granic byłyby dużo większe. Jak prawo liche to i cygan się nie boi.

0

@dawid4444 no właśnie dobre pytanie.

15

Dest to mam nadzieję że już spakowany jest, bo sportowo to on co najwyżej w segunda mógłby się odnaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?