Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cristiano Ronaldo:
- Krytykowali mnie za transfer do ligi saudyjskiej, ale co się teraz stało? Teraz wszyscy gracze tu przyjeżdżają. A to dopiero początek. W ciągu roku coraz więcej czołowych graczy trafi do Arabii Saudyjskiej. Za rok ta liga wyprzedzi ligę turecką i holenderską.
Panie Ronaldo to samo mówili o chińskiej lidze, a jeszcze wczesniej o indyjskiej xD
Koza to maks co można tam wygrać xD
0
@10LionelMessi10 no oby oby...
3
Transfer Felixa to jakiś niesmaczny żart, chlopak strzela 8 bramek na sezon, będzie kosztował majątek, a do tego kupiliśmy już młodego Brazylijczyka za kupę siana. Strasznie to pogmatwane...
2
@Chaoss najpiękniejsza ścieżka dźwiękowa ever
13
Felix w 4 sezonach ostatnich łącznie strzelił 29 bramek...
0
@Emhyr Legia w sparingu ich pyknęła 2-0, trudno teraz wyrokować, dużo będzie zależało od dyspozycji dnia i roli nowego trenera.
0
@kuz już jednego takiego mamy tylko nazwisko Pauleta nie można głośno wypowiadać xD
1
@Cotutajsiedzieje no przecież napisane jest że książe
4
Zaczytane w internecie:
Czy można mieć gorszy pomysł niż mundial z 48 reprezentacjami?
UEFA: Potrzymajcie nam piwo.
16
Oriol Romeu w 2021 roku: „Czy mam poziom, by grać w Barcelonie? Nie, gdybym miał poziom, już bym tam grał”.
Widocznie zrobił szybkie postępy xD
2
@DonCarletto widocznie na komisję nie doszedł jeszcze
1
Gracz reprezentacji Gabonu Guélor Kanga Kaku spotka się z komisją dyscyplinarną CAF, aby wyjaśnić dlaczego jego matka zmarła w 1986 roku, a on urodził się w 1990 xD
2
@Deviler pińcet złotych piękny kawalerze
0
@Janas11224 Panie karaluchy są na każdej wyspie. Bez znaczenia standard hotelu, były są i będą. W Hiszpanii to wystarczy na recepcję dzwonić i mówić "Karaczan" i za 5 minut jest chlop że sprajem albo kapciem:p
0
@Katalończyk 99 jeżeli 99 to twój rocznik urodzenia to mów mi wuju.
1
Matury kiedyś i dziś:
Rok 1950: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?
Rok 1980: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?
Rok 2000: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.
Rok 2023: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.
87
Już ponad milion euro zebrano we Francji w internecie na pomoc dla policjanta oskarżonego o zabicie 17-letniego recydywisty w czasie kontroli drogowej pod Paryżem.
Jest jeszcze nadzieja dla tego świata :)
0
@Mixtape dla jasności, klauzula wykupu to 50mln euro z czego 50% idzie dla agenta. Klauzula obowiązuje do końca lipca.
0
@FrankliN7 czemu tak uważasz?
0
@marcin62 właśnie przez takie sytuacje pożegnałem 10 lat temu granie na komputerze, tylko konsola. Nie wyobrażam sobie innej opcji.
2
Upał, szusza a na Wimbledonie leje xD
1
@Antimadridista_WR zadaj sobie pytanie co można robić po skończeniu takiego kierunku? I z jakim wynagrodzeniem wiąże się ewentualna wykonywana praca.
0
@Bobo25 to chyba rozporządzenie Sądu było...
0
@Bobo25 a czemu nie? Co jest nie jasne dla Ciebie w tym co napisałem?
1
@MessiForeverTheBest czytaj ze zrozumieniem. Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
0
@Bobo25 Godło celowo zmienione podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
4
Podstawowym aktem prawnym chroniącym flagę, godło oraz hymn jest Konstytucja RP oraz ustawa z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polski oraz pieczęciach państwowych. Zgodnie z art. 1, symbolami RP są orzeł biały, barwy biało-czerwone oraz „Mazurek Dąbrowskiego”. Wszystkie symbole pozostają pod szczególną ochroną prawa, a otaczanie ich „czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych, instytucji i organizacji.”
Art. 137. [Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwowego]
§ 1.
Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
To tak w nawiązaniu do tych co przerabiają symbole RP, ubierając je w kolory wg własnego uznania. Zgodnie z art. 1, symbolami RP są orzeł biały, barwy biało-czerwone oraz „Mazurek Dąbrowskiego”. Słowo klucz "biały" a nie kolorowy!
Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu.
3
@dv7wisnia liczy się wiek w momencie rozpoczęcia eliminacji
0
@tbas szczerze? Nie słyszałem o tym dywanie wcześniej. Czasem taka nagonka dziennikarska może zrobić młodej osobie więcej szkody niż pożytku.
2
@chavez w sumie trudno nawet dyskutować, racja i tyle :)