Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Pedri nie wyskoczył jak królik z kapelusza, były informacje o zainteresowaniu klubu młodym pomocnikiem. O Turku 99,9% użytkowników tej stronie dowiedziała się w zeszłym miesiącu.
A tu wypowiedź potwierdzająca moje słowa:
Toni Freixa: "Bądźmy poważni i wiedzmy, gdzie jesteśmy. Klub nie może konkurować ekonomicznie. Mając to na uwadze, krytyka za niemożność podpisania kontraktu z 18-latkiem, o którym nikt nie wiedział dwa miesiące temu, jest NIELOGICZNA".
4
@zodiak_10 ciekaw jestem czy jest choćby 10 osób na tej stronie co słyszały o tym Turku jeszcze 3 miesiące temu...
0
Ktokolwiek to jest pierw niech coś pogra a potem niech się gazety podniecają
0
@Szklaner oni zawsze chętnie będą pokazywać błędy politycznych decyzji państw zza ideologicznie drugiej strony. Jedni drugich warci.
0
@ElTomas ja również :)
0
@HighestInTheRoom mówisz o tych cyganach z Ukrainy co pobrali polski pesel i wpadają raz w miesiącu po socjal?
5
@Untouchable nikt nigdy w Polsce nie otworzył tak szeroko drzwi dla cudzoziemców jak PiS.
0
@norbi77 zapytam z ciekawości byłeś kiedyś we Francji ? Jeżeli tak to kiedy i gdzie.
2
@Szklaner a czemu mieliby nie mówić? Przecież sytuacja jest tak kosmicznie tragiczna dla rdzennych Francuzów, że brak słów.
W 1994 roku podróżowałem nad lazurowe wybrzeże, to był szok jaka przepaść dzieliła Polskę od Francji. Były to czasy gdy bez problemu można było wieczorami spacerować po (wtedy) pięknej Marsylii, dziś kto był lub poczytał trochę wie, że to niemożliwe. Nic dziwnego że Chiny pokazują upadek cywilizowanego zachodu, dla Pekinu to też jest szok jak lata rządów lewicowych liberałów doprowadziły do tragedii.
0
@Arkon w lidze holenderskiej czy portugalskiej też jest "sporo naprawdę dobrych graczy" a nie oglądam.
7
W sobotę aktywiści brytyjskiej organizacji Just Stop Oil przerwali paradę równości w Londynie, by zaprotestować przeciwko sponsorowaniu wydarzenia przez firmy, które przyczyniają się do katastrofy.
Nie wiem dlaczego ale od razu jak to przeczytałem miałem w głowie tytuł filmu: "głupi i głupszy" xD
9
@Arkon nie obejrzę ani jednego ani drugiego. Wywalone na to.
11
@barcelonaLM ale to jest partia śmiechu xD byłoby cudownie gdyby nie osiągnęli progu wyborczego.
0
@Esteban_ no przecież o tym mowa, przecież nie mowa o grze w szachy.
0
@Esteban_ Ty no coś kopnął czasem, ale żeby to był piłkarz niewiadomo jaki to już bez przesady. Ja rozumiem sentyment do lat minionych, ale nie róbmy teraz gloryfikacji bo to są jaja jakieś. Nie wspomnę, że na okres jego gry w kadrze przypadają mocno chude lata.
0
@partymaker czytaj poniżej LR.
0
@LS chyba w historii 3c z podstawówki w Pierdzieszynie Górnym.
1
Jak ten cały Turek przypomina Gutiego to o co tyle krzyku...
3
No to nie ma szału jak przypomina tego miernego piłkarza...
0
@Safrani przeczytaj co napisałem powyżej, są to odczucia subiektywne, które ja mam dokładnie odwrotne.
0
@Kidd a ja mieszkam i pracuję w Centrum. Zatrudniam również do pracy i widzę jak to wygląda.
0
@Kidd no zgadza się, twoje odczucia są mocno subiektywne co pokazują liczby obecnie przebywających cudzoziemców. Ja mam dokładnie odwrotne odczucia, jako dziecko pamiętam, że zobaczenie murzyna w Warszawie to był szok, poza stadionem dziesięciolecia też cudzoziemców nie było zbyt dużo. Dzisiaj są absolutnie wszędzie. Statystyki wręcz szokują. Warszawa urosla w szczecie dnia do około 2,5 miliona ludzi. To dwa razy tyle co w latach 90tych. Oczywiście wpływ na to mają głównie Ukraińcy.
4
@Pawlak1992 akurat jeżeli porównujesz budowę dróg to mamy tutaj przepaść. Za pisu ilość wybudowabych kilometrów autostrad jest śmiesznie niska, a dokladnie 237km, co daje coś koło 30km rocznie :D no wynik zwala z nóg xD
0
@Safrani ale zdajesz sobie sprawę że twoje: "rzucają się w oczy" to pojęcie mocno subiektywne. Tutaj dyskusja może sprowadzać się jedynie do statystyki, która pokazuje coś innego niż mówisz.
0
@Safrani ale statystyki mówią co innego, przed wojną w 2021 roku było około 300 tys obcokrajowców w Warszawie, potem ilość juz tylko dratycznie wzrastała. Odczucia, a realne wartości liczbowe to dwie zupełnie różne sprawy.
Ps jestem urodzony w latach 80tych i dobrze pamiętam stolicę lat 90tych. Było dużo ludności napływowej ale nijak to się ma do obecnej sytuacji co potwierdzają liczby.
0
@Medium ale to był szpieg... to co mieli mu odpuścić bo na łyżwach ładnie świruje?
3
@Miszak a i najważniejsze przypominam, że ciągle nie mamy odblokowanych olbrzymich(!) środków finansowych z KPO!
5
@Miszak sam nie wiem co gorsze czy początek Francji w Polsce, czy Polska obrażona na całą Europę i pozbawiona funduszy europejskich.
0
@Kidd Według niektórych szacunków można mówić nawet o 300 000 cudzoziemców żyjących w stolicy. Jak wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z czerwca 2021 roku, czyli z okresu przed wojną. (80%cudzoziemców to Ukraina). Czyli obecnie będzie ich jeszcze więcej. Warszawa w latach 90tych nieznacznie przekraczała milon mieszkańców więc można w ciemno założyć że nie ma takiej siły, żeby w latach 90tych było więcej obcokrajowców w Warszawie niz obecnie.
0
@Kidd no ni jak się mają twoje odczucia do relanych wartości liczbowych. Innymi słowy to co Ci się wydaje jest niezgodne ze stanem faktycznym.