Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@supraomnes1 tylko ze dalej 50% zawodników to abdule
0
Araujo: Nawet zawodnik, który mnie faulował przyznał, że to rzut karny.
Cyrk na kółkach z klaunami Pana T.
0
@krol211 ponawiam pytanie.
1
@pacior95 no raczej nie, nie gral że względu na zawiłość przepisów.
2
@pacior95 Ferran nie grał ale też mu się oberwało? Fati szarpał jak mógł, Abde to nawet nie ma co komentować.
1
@DawidekFCB chyba inny mecz oglądałeś
2
Skandal ro nie powiedzieć nic
0
Abde skończył się zanim się zaczął xD a tak na poważnie to dzisiaj dramat.
0
@krol211 a to dziś Abde na na PS gra ?
0
Wejście Abde to znak że opcja sprzedaży Ansu jest możliwa. Tak mi się wydaje.
0
@jacobFCB umiem czytać, piszesz również że powinien kiwać "gdzieś tam", więc tłumaczę i objaśniam:
On kiwać nie umie.
0
@jacobFCB ale o to chodzi że on nie umie kiwać...
0
Alena to się do soboty nie odkręci
0
@BorzyKrzys przeciez gra...
0
I jak tutaj nie lubić tego Sebka :D
3
Na taką akcję Oriola w wykonaniu Busiego możnaby czekać całą wieczność.
0
@Encore ten Felix co przez 2 lata 9 goli strzelił?
3
Lewandowski ze swoją techniką w drugiej linii tylko bałagan robi
0
@Firestone nie lekceważ hiszpańskich sędziów!
0
@KmN wszyscy z południa Hiszpanii :P
0
@Danqoo otóż to!
8
Kolejne źródła mówią dość jasno:
Barça otrzyma € 35,4 mln ze sprzedaży Dembélé, a zawodnik i jego agent € 15 mln.
Helenda Condis
To co maruderzy Alemany juz "top" czy dalej będziecie narzekać ?
W mojej opinii facet serio w sytuacji w której jesteśmy robi wielkie rzeczy.
2
@FcPortoFan1999 ja również rzucę okiem
0
@tadzik447 "było trochę" to dobrze ujęte. Jak na lipiec - sierpień temperatury bardzo niskie.
8
@BordowyPtak nie no bez jaj, można dużo mówić o Neymarze, ale nie można umniejszać jego sportowych umiejętności. To dalej sportowy top.
8
@tadzik447 znowu? Najzimniejsze lato od lat mamy, dziś raptem 27C po tygodniach deszczu i zimna. Gdzie ten upał?
4
@Sulimo może dla Neymara
4
@Maker0 oby nie odszedł Lenglet
0
@BulaKG a weź nawet nie żartuj xD
9
@wasacz prtscr już zrobiony