Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ląonglee to już się zadomowił na dobre czy raczy pakować walizeczki ?
0
@czescjohnny hahaha widzę, że emocjonalnie to ty sobie w życiu nie radzisz xD
1
@Barcabarca3562157 lepiej się przyjmują od czego? Po czym wnioskujesz że lepiej się przyjmują? Jak jesteś zainteresowany stanem zdrowia bramkarza z Madrytu to śmigaj na śmietankową. I co ma z tym wspólnego Lunin?
0
@czescjohnny jakbyś mógł przetłumaczyć z murzyńskiego na polski to byłbym wdzięczny.
0
@skubi99 ale gdzie napisałem że nie rozumiem? Prosze o wskazanie dokładnego miejsca.
0
Co to za info ? To piłkarz obcego klubu, a to strona o Fc Barcelonie.
1
@MesQueUnClub_87 taktyk
0
@skubi99 no i co z tego? Ja mam 36. Poziomem reprezentuje max 3 ligę.
0
Klebaniuk zapamiętajcie to nazwisko. Bramkarski klaun i tyle. Bez kurtuazji.
0
@hayek a i ja opierdzielę kanapkę z dżemem, po dobrym schabowym.
4
To jest Premier League tego nie ogarniesz:
Harry Maguire za 30 mln funtów zostanie nowym graczem West Ham United
- The Athletic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To kurna nie wszystkich? Beż żartów.
1
@escarabajo no właśnie, talenty to są ale tylko w rozumieniu polskich mediów, rzeczywistość weryfikuje naszych grajków bardzo często.
2
@inFamous to chyba nie Polsat Sport tylko Polsat Sport premium (ten od LM), zwykłego nie ma.
0
@abram3k proste że Bernardo
2
@ZwyklyKibicBarcy04 najzimniejsze lato od lat...
8
@Herato wychowanek, nasz człowiek z krwi i kości. Szacunek.
6
@Barcaa12 może właśnie dlatego go nie chce bo go dobrze zna i wie jaki ma wpływ w szatni
0
Szejku kręć miliarda za Fatiego, a w gratisie ten bezcenny argentyński kaktus xD
0
Kolejny rok z rzędu w którym ea sports dodaje nieistniejący stadion do swojej gry, szkoda że nie pojawiają się nowe obiekty :/
0
@pt9 nie mam tak ciepłej kartki żeby tam jechać
1
Hajto z Boratem albo z Peszką i Najman z jakaś babą. To by było coś, może nawet Najman przetrzyma pierwszą rundę :D
4
Marcin 15sekund Naaaaaajman xD
1
@FcPortoFan1999 Radomiak dużo lepszy, szczęście Cracovii.
0
@matt121 jak przyjdzie to będzie
1
@dniel wraz z łksem mocny kandydat do spadku
0
@arekfanBarcy mieszkam na Mazowszu, ale podróżuję głównie służbowo po całej Polsce, w te wakacje, gdzie nie jestem to albo leje albo zimno albo jedno i drugie. W zeszłym tygodniu w czwartek w Warszawie miałem na termometrze 14C. Nie pamiętam tak zimnego i deszczowego lata.
26
Nie pamiętam tak zimnego lata... poza początkiem lipca pogoda jest tragiczna.
3
@adi7adi8 no tak bo Anglia, Włochy, Hiszpania itd jeszcze nie grały. Ale masz rację takie mecze trzeba wygrywać i to jest bardzo ważne, myślę jednak ze dopiero następne rundy zweryfikują poziom. Oby weryfikacja była dla nas pozytywna :)