0

A Ląonglee to już się zadomowił na dobre czy raczy pakować walizeczki ?

0

@czescjohnny hahaha widzę, że emocjonalnie to ty sobie w życiu nie radzisz xD

1

@Barcabarca3562157 lepiej się przyjmują od czego? Po czym wnioskujesz że lepiej się przyjmują? Jak jesteś zainteresowany stanem zdrowia bramkarza z Madrytu to śmigaj na śmietankową. I co ma z tym wspólnego Lunin?

0

@czescjohnny jakbyś mógł przetłumaczyć z murzyńskiego na polski to byłbym wdzięczny.

0

@skubi99 ale gdzie napisałem że nie rozumiem? Prosze o wskazanie dokładnego miejsca.

0

Co to za info ? To piłkarz obcego klubu, a to strona o Fc Barcelonie.

1

0

@skubi99 no i co z tego? Ja mam 36. Poziomem reprezentuje max 3 ligę.

0

Klebaniuk zapamiętajcie to nazwisko. Bramkarski klaun i tyle. Bez kurtuazji.

0

@hayek a i ja opierdzielę kanapkę z dżemem, po dobrym schabowym.

4

To jest Premier League tego nie ogarniesz:

Harry Maguire za 30 mln funtów zostanie nowym graczem West Ham United

- The Athletic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To kurna nie wszystkich? Beż żartów.

1

@escarabajo no właśnie, talenty to są ale tylko w rozumieniu polskich mediów, rzeczywistość weryfikuje naszych grajków bardzo często.

2

@inFamous to chyba nie Polsat Sport tylko Polsat Sport premium (ten od LM), zwykłego nie ma.

0

@abram3k proste że Bernardo

2

@ZwyklyKibicBarcy04 najzimniejsze lato od lat...

8

@Herato wychowanek, nasz człowiek z krwi i kości. Szacunek.

6

@Barcaa12 może właśnie dlatego go nie chce bo go dobrze zna i wie jaki ma wpływ w szatni

0

Szejku kręć miliarda za Fatiego, a w gratisie ten bezcenny argentyński kaktus xD

0

Kolejny rok z rzędu w którym ea sports dodaje nieistniejący stadion do swojej gry, szkoda że nie pojawiają się nowe obiekty :/

0

@pt9 nie mam tak ciepłej kartki żeby tam jechać

1

Hajto z Boratem albo z Peszką i Najman z jakaś babą. To by było coś, może nawet Najman przetrzyma pierwszą rundę :D

4

Marcin 15sekund Naaaaaajman xD

1

@FcPortoFan1999 Radomiak dużo lepszy, szczęście Cracovii.

0

@matt121 jak przyjdzie to będzie

1

@dniel wraz z łksem mocny kandydat do spadku

0

@arekfanBarcy mieszkam na Mazowszu, ale podróżuję głównie służbowo po całej Polsce, w te wakacje, gdzie nie jestem to albo leje albo zimno albo jedno i drugie. W zeszłym tygodniu w czwartek w Warszawie miałem na termometrze 14C. Nie pamiętam tak zimnego i deszczowego lata.

26

Nie pamiętam tak zimnego lata... poza początkiem lipca pogoda jest tragiczna.

3

@adi7adi8 no tak bo Anglia, Włochy, Hiszpania itd jeszcze nie grały. Ale masz rację takie mecze trzeba wygrywać i to jest bardzo ważne, myślę jednak ze dopiero następne rundy zweryfikują poziom. Oby weryfikacja była dla nas pozytywna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?