0

@Barca1922 pełna zgoda, Legia w Warszawie miała pecha, spokojnie mogła wsadzić 2-3 bramki więcej. Ale z informacji jakie mam wynika, że kibice Legii będą mieli problem z wejściem na stadion a wszyscy wiedzą ile to znaczy dla piłkarzy, obym się mylił ale Austriacy próbują wszystkiego żeby awansować.

0

@AlwaysBlaugrana było do przewidzenia, myślałem że może ewentualnie do pslu iść, wybrał peło i pewnie dołoży coś do finalnego wyniku.

1

@Saviola88 nie kolego, dla rolników najgorsza jest bieda, która zajrzała im w oczy przy dzisiejszych cenach zbóż w skupach.

1

@Kidd no oby, życzę im awansu z resztą jak każdej polskiej drużynie w Europie. Ciekawy sportowo dzień się zapowiada.

1

@bartas97 mają robić remont o remontadzie nie wspominali xD

0

@Barca1922 Legia nie, Lech też nie jest tak oczywisty jak się wydaje, a Pogoń obejrzę dla mistrza fachu bramkarskiego Klebaniuka xD

3

@Saviola88 taaaa, ceny w skupach spadają na łeb na szyję za PiS-u, ale ludzie na wsiach zagłosują na Pis bo Kołodziejczak będzie startował z list Peło. No xD

1

@Medium "Dawno temu w Ameryce" to top 5 filmów ever.

0

@Kidd czemu zakładasz że Lech awansuje? Ma małą zaliczkę, po frajerskiej bramce w końcówce i mecz wyjazdowy przed sobą, jeszcze różnie może być.
Legia pewnie powalczy, ale jakoś nie widzę tego awansu, szczególnie że do bramki wraca ten cały Tobiasz, co może konkurować o miano "dziurawych rękawic" z samym mistrzem fachu Klebaniukiem xD

7

@takisobiektos a Argentyna w 2 podania pod polską bramką xD

0

@Emhyr no i przedostatniej

0

@KichuBlaugrana a co to jest wg Ciebie liberalizm?

0

@KichuBlaugrana ale jedyną dla Ciebie, czy jedyną w ogóle? XD

1

Kopenhaga to przemocna ekipa. Bez porównania z dotychczasowymi rywalami w eliminacjach.

5

Kopenhaga Raków :)

6

Grabara obronił karnego tzn trafili w niego ;P

0

@Kamilos84 a to nawet nie wiedziałem, na psp1 tez leci :)

0

Grabara będzie bohaterem? Jak coś transmisja na Polsat Sport Premium 1 :)

0

@MarioVeB! Tak z ciekawości zapytam bo ciągle o tym piszesz: co to jest wg Ciebie liberalizm i kto jest liberałem?

0

@Destroyer_of_Worlds to może niech testuje gdzie indziej

0

@Aragorn33 nie ma dwóch takich samych piłkarzy, koledze chodziło jak mniemam o wartości czysto piłarskie

0

@Hosh dziwne, a pamiętasz żeby podobna sytuacja miała miejsce wcześniej? Może faktycznie moze, ale przyznam szczerze że nie przypominam sobie takiej sytuacji.

0

@Fake69 szkoda ze poza tym już nic nie umie... wczoraj był najsłabszy na boisku

1

@adriano1437 5 lat mieszkałem w Gdańsku, nie ma lepszego miejsca w PL jeżeli chodzi o połączenie: wypoczynek/relaks/komfort życia vs możliwości zarobkowe/kariera. Do dziś chętnie tam wracamy, jestem raz na 2 miesiące średnio. Trudno się odkochać ;)

0

@Fake69 a kto go skreśla po jednym meczu? On cały poprzedni sezon na wypozyczniu miał taki jak ten mecz, zawsze uważałem że jest to piłkarz na ligowego średniaka.

0

@Hosh no to chyba spałeś już na meczu bo pierwsze co to sędzia oglądał kopnięcie i potencjalny faul, a dopiero potem hipotetyczną rękę. Może przepisy się zmieniły ale kiedyś na VARze mozna było sprawdzać jedną sytuację.

Już kilka osób pisało o tym zaraz po meczu.

1

@Fake69 szczególnie Abde jest nam potrzebny xD

0

@Hosh sędzie poszedł sprawdzić za pomocą Varu faul czy rękę? Bo wydaje mi się, że może sprawdzać jedno a nie kilka zajść.

0

@mrboom no ale co wnosi jego komentarz skoro ustalislismy ze ręki nie ma ? Do tego zawodnik faulowany przekazuje ciekawe informacje o samym zajściu jakie następuje w setnej minucie. Proszę o odpowiedź.

2

@Hosh jeśli widziałeś tam rękę to proszę pokazuj to ujęcie gdzie widać rękę, cała Hiszpania i pół Europy czeka na to ujęcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?