Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 pełna zgoda, Legia w Warszawie miała pecha, spokojnie mogła wsadzić 2-3 bramki więcej. Ale z informacji jakie mam wynika, że kibice Legii będą mieli problem z wejściem na stadion a wszyscy wiedzą ile to znaczy dla piłkarzy, obym się mylił ale Austriacy próbują wszystkiego żeby awansować.
0
@AlwaysBlaugrana było do przewidzenia, myślałem że może ewentualnie do pslu iść, wybrał peło i pewnie dołoży coś do finalnego wyniku.
1
@Saviola88 nie kolego, dla rolników najgorsza jest bieda, która zajrzała im w oczy przy dzisiejszych cenach zbóż w skupach.
1
@Kidd no oby, życzę im awansu z resztą jak każdej polskiej drużynie w Europie. Ciekawy sportowo dzień się zapowiada.
1
@bartas97 mają robić remont o remontadzie nie wspominali xD
0
@Barca1922 Legia nie, Lech też nie jest tak oczywisty jak się wydaje, a Pogoń obejrzę dla mistrza fachu bramkarskiego Klebaniuka xD
3
@Saviola88 taaaa, ceny w skupach spadają na łeb na szyję za PiS-u, ale ludzie na wsiach zagłosują na Pis bo Kołodziejczak będzie startował z list Peło. No xD
1
@Medium "Dawno temu w Ameryce" to top 5 filmów ever.
0
@Kidd czemu zakładasz że Lech awansuje? Ma małą zaliczkę, po frajerskiej bramce w końcówce i mecz wyjazdowy przed sobą, jeszcze różnie może być.
Legia pewnie powalczy, ale jakoś nie widzę tego awansu, szczególnie że do bramki wraca ten cały Tobiasz, co może konkurować o miano "dziurawych rękawic" z samym mistrzem fachu Klebaniukiem xD
7
@takisobiektos a Argentyna w 2 podania pod polską bramką xD
0
@Emhyr no i przedostatniej
0
@KichuBlaugrana a co to jest wg Ciebie liberalizm?
0
@KichuBlaugrana ale jedyną dla Ciebie, czy jedyną w ogóle? XD
1
Kopenhaga to przemocna ekipa. Bez porównania z dotychczasowymi rywalami w eliminacjach.
5
Kopenhaga Raków :)
6
Grabara obronił karnego tzn trafili w niego ;P
0
@Kamilos84 a to nawet nie wiedziałem, na psp1 tez leci :)
0
Grabara będzie bohaterem? Jak coś transmisja na Polsat Sport Premium 1 :)
0
@MarioVeB! Tak z ciekawości zapytam bo ciągle o tym piszesz: co to jest wg Ciebie liberalizm i kto jest liberałem?
0
@Destroyer_of_Worlds to może niech testuje gdzie indziej
0
@Aragorn33 nie ma dwóch takich samych piłkarzy, koledze chodziło jak mniemam o wartości czysto piłarskie
0
@Hosh dziwne, a pamiętasz żeby podobna sytuacja miała miejsce wcześniej? Może faktycznie moze, ale przyznam szczerze że nie przypominam sobie takiej sytuacji.
0
@Fake69 szkoda ze poza tym już nic nie umie... wczoraj był najsłabszy na boisku
1
@adriano1437 5 lat mieszkałem w Gdańsku, nie ma lepszego miejsca w PL jeżeli chodzi o połączenie: wypoczynek/relaks/komfort życia vs możliwości zarobkowe/kariera. Do dziś chętnie tam wracamy, jestem raz na 2 miesiące średnio. Trudno się odkochać ;)
0
@Fake69 a kto go skreśla po jednym meczu? On cały poprzedni sezon na wypozyczniu miał taki jak ten mecz, zawsze uważałem że jest to piłkarz na ligowego średniaka.
0
@Hosh no to chyba spałeś już na meczu bo pierwsze co to sędzia oglądał kopnięcie i potencjalny faul, a dopiero potem hipotetyczną rękę. Może przepisy się zmieniły ale kiedyś na VARze mozna było sprawdzać jedną sytuację.
Już kilka osób pisało o tym zaraz po meczu.
1
@Fake69 szczególnie Abde jest nam potrzebny xD
0
@Hosh sędzie poszedł sprawdzić za pomocą Varu faul czy rękę? Bo wydaje mi się, że może sprawdzać jedno a nie kilka zajść.
0
@mrboom no ale co wnosi jego komentarz skoro ustalislismy ze ręki nie ma ? Do tego zawodnik faulowany przekazuje ciekawe informacje o samym zajściu jakie następuje w setnej minucie. Proszę o odpowiedź.
2
@Hosh jeśli widziałeś tam rękę to proszę pokazuj to ujęcie gdzie widać rękę, cała Hiszpania i pół Europy czeka na to ujęcie.