Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mow_mi_Douglas
To jest hit nad hity xD
0
@Kidd hehe ja też nie mówię po hiszpańsku aczkolwiek chciałbym nauczyć się tego języka.
0
Zawsze to samo :/
0
@vadner opłacił tylko ligę o pucharach zapomniał xD
0
@Kidd ja byłem w byłych republikach związku radzieckiego (Turkmenistan, Kirgistan, Tadżykistan) I nikt absolutnie nikt poza hotelem nie mówił po angielsku, na Karaibach było to samo tzn tylko w hotelu można było się porozumieć, poza hotelem tylko hiszpański.
0
@Kidd właśnie wróciłem z Azji środkowej, nikt poza recepcją hotelową nie rozmawia po angielsku, ba więcej Ci powiem w Kalifornii robi się już reklamy dwujęzyczne (hiszpański i angielski) bo nowo przybyli migranci nie chcą się uczyć nowego języka. W Wenezueli tylko hiszpański (poza miejscami turystycznymi oczywiście) więc trochę mnie dziwi to stwierdzenie o Ameryce Południowej. Może masz na myśli miejsca biznesowe? Przedstawicieli korporacji to zgoda, ale miejscowi na pewno nie mówią po angielsku.
0
@David_Beckham po co oni zapraszają takich komentatorów jak Hajto? Przecież sami siebie ośmieszają.
0
@Kidd nie, nie dogadasz się na całym świecie, nawet nie w połowie. Nie wiem skąd taki pomysł?
0
@Cukson ja to obstawiam że Manchester może mieć duże problemy z wyjściem z grupy, jutro dostaną oklep
0
Ukraina oprócz pozwu, o którym pisało już kilka osób zamierza również zakazać importu owoców i warzyw z Polski.
0
@MesQueUnClub96 i co w związku z tym?
0
@MesQueUnClub96 z tym trzeba się zgodzić, możliwości masz mocno ograniczone.
1
@TheNekro94 no niestety nie ma. Ale trudno nie zgodzić się że to jedyna słuszna kara za takie barbarzyństwo
1
@gumaz zabicie dziecka = kara śmierci
0
Komentarz usunięty
5
@gumaz mało jest takich ludzi, co umieliby obsługiwać internet i jednocześnie świadomie głosować na pis
0
@Faro właśnie wróciłem z 15 godzinnej wyprawy 2loty i przesiadka na tzw mega lotnisku i jak zawsze dreszczyk emocji był
9
@PatrychoO ale że co? Jak brama do zakładam prywatnej posesji jest zamknięta to można ją wyginać żeby przejść? Jeśli siłownik został uszkodzony to normalne że właściciel chce ścigać wandala.
0
@barcelonaLM no ale przecież ja nie o tym tylko o szerokiej koalicji mówię, PSL ko SLD itd itp nawet konfederacja jakby opozycja miała odrobinę jaj i potrafiła ponad podziałami dogadać się, a że nie ma to będzie znów pis :/
0
@barcelonaLM nie przypominam sobie jednej listy opozycyjnej... co masz na myśli?
0
@hayek no właśnie o to chodzi że rozmów nie było
3
@Przemek2323 a wystarczyłoby żeby opozycja szła jako jedna siła...
2
Tebasik oskarżony? Jak mi kurcze mało przykro.
3
Na Północnym Atlantyku nie ma już słabych drużyn
0
Idą łeb w łeb z przewagą dla owczarzy
0
@MarioVeB! Teee liberał to nie takie trudne jak ci się wydaje:
W wyniku rosyjskiej inwazji w 2022 roku "zniszczeniu uległo ok. 50 proc. ukraińskiej infrastruktury energetycznej, w wyniku czego 40 proc. przedsiębiorstw zmniejszyło produkcję".
0
@RoberDzik a ja myślę że może wstawiać co tylko mu się jawnie podoba bo nikogo nie obraża, a tobie jak to się mówi nic do tego.
0
@MarioVeB! Zełeński xD
0
@MarioVeB! To jest najgłupszy komentarz ever na tej stronie, nawet nie wiem jak skomentować taką błazenadę.
A jak myślisz skąd Ukraina ma pieniądze na bieżące wydatki gdy gospodarka legła w gruzach i od półtora roku trwa wojna ?
0
@MessiForeverTheBest ale ty chyba masz problem z czytaniem zrozumieniem. Kolega ma na myśli że trwa wojna (taki moment w życiu/egzystencji narodów gdzie każdy grosz się liczy), no chyba że ma się tych groszy mnogo... tylko po co wtedy wyciągać ręce po pieniądze innych?