2

@Mow_mi_Douglas



To jest hit nad hity xD

0

@Kidd hehe ja też nie mówię po hiszpańsku aczkolwiek chciałbym nauczyć się tego języka.

0

Zawsze to samo :/

0

@vadner opłacił tylko ligę o pucharach zapomniał xD

0

@Kidd ja byłem w byłych republikach związku radzieckiego (Turkmenistan, Kirgistan, Tadżykistan) I nikt absolutnie nikt poza hotelem nie mówił po angielsku, na Karaibach było to samo tzn tylko w hotelu można było się porozumieć, poza hotelem tylko hiszpański.

0

@Kidd właśnie wróciłem z Azji środkowej, nikt poza recepcją hotelową nie rozmawia po angielsku, ba więcej Ci powiem w Kalifornii robi się już reklamy dwujęzyczne (hiszpański i angielski) bo nowo przybyli migranci nie chcą się uczyć nowego języka. W Wenezueli tylko hiszpański (poza miejscami turystycznymi oczywiście) więc trochę mnie dziwi to stwierdzenie o Ameryce Południowej. Może masz na myśli miejsca biznesowe? Przedstawicieli korporacji to zgoda, ale miejscowi na pewno nie mówią po angielsku.

0

@David_Beckham po co oni zapraszają takich komentatorów jak Hajto? Przecież sami siebie ośmieszają.

0

@Kidd nie, nie dogadasz się na całym świecie, nawet nie w połowie. Nie wiem skąd taki pomysł?

0

@Cukson ja to obstawiam że Manchester może mieć duże problemy z wyjściem z grupy, jutro dostaną oklep

0

Ukraina oprócz pozwu, o którym pisało już kilka osób zamierza również zakazać importu owoców i warzyw z Polski.

0

@MesQueUnClub96 i co w związku z tym?

0

@MesQueUnClub96 z tym trzeba się zgodzić, możliwości masz mocno ograniczone.

1

@TheNekro94 no niestety nie ma. Ale trudno nie zgodzić się że to jedyna słuszna kara za takie barbarzyństwo

1

@gumaz zabicie dziecka = kara śmierci

0

Komentarz usunięty

5

@gumaz mało jest takich ludzi, co umieliby obsługiwać internet i jednocześnie świadomie głosować na pis

0

@Faro właśnie wróciłem z 15 godzinnej wyprawy 2loty i przesiadka na tzw mega lotnisku i jak zawsze dreszczyk emocji był

9

@PatrychoO ale że co? Jak brama do zakładam prywatnej posesji jest zamknięta to można ją wyginać żeby przejść? Jeśli siłownik został uszkodzony to normalne że właściciel chce ścigać wandala.

0

@barcelonaLM no ale przecież ja nie o tym tylko o szerokiej koalicji mówię, PSL ko SLD itd itp nawet konfederacja jakby opozycja miała odrobinę jaj i potrafiła ponad podziałami dogadać się, a że nie ma to będzie znów pis :/

0

@barcelonaLM nie przypominam sobie jednej listy opozycyjnej... co masz na myśli?

0

@hayek no właśnie o to chodzi że rozmów nie było

3

@Przemek2323 a wystarczyłoby żeby opozycja szła jako jedna siła...

2

Tebasik oskarżony? Jak mi kurcze mało przykro.

3

Na Północnym Atlantyku nie ma już słabych drużyn

0

Idą łeb w łeb z przewagą dla owczarzy

0

@MarioVeB! Teee liberał to nie takie trudne jak ci się wydaje:
W wyniku rosyjskiej inwazji w 2022 roku "zniszczeniu uległo ok. 50 proc. ukraińskiej infrastruktury energetycznej, w wyniku czego 40 proc. przedsiębiorstw zmniejszyło produkcję".

0

@RoberDzik a ja myślę że może wstawiać co tylko mu się jawnie podoba bo nikogo nie obraża, a tobie jak to się mówi nic do tego.

0

@MarioVeB! Zełeński xD

0

@MarioVeB! To jest najgłupszy komentarz ever na tej stronie, nawet nie wiem jak skomentować taką błazenadę.
A jak myślisz skąd Ukraina ma pieniądze na bieżące wydatki gdy gospodarka legła w gruzach i od półtora roku trwa wojna ?

0

@MessiForeverTheBest ale ty chyba masz problem z czytaniem zrozumieniem. Kolega ma na myśli że trwa wojna (taki moment w życiu/egzystencji narodów gdzie każdy grosz się liczy), no chyba że ma się tych groszy mnogo... tylko po co wtedy wyciągać ręce po pieniądze innych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?