Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 trochę takie gadanie, coś powiem coś ponarzekam, w 90 minucie to on jak weteran boiskowy wywalcza rzut rożny i cyk uciekają cenne sekundy. Kilka dobrych zagrań, kilka trochę gorszych jak to w meczu ale narzekanie na niego trochę słaby pomysł. Co powiedzieć o Lewandowskim skoro ludzie narzekają na Balde...
0
@tomek8756 Lamine lub Fermin
2
Ale Mareczek z opaską kapitana wygląda bardzo dobrze
0
Co to jest za gość ten Fermin, tylko Lamine mu obecnie dorównuje
2
Rudy jak obiecał tak zrobił, piękna bramka
0
Fermin i Lamine najlepsi na boisku
0
@Joe_Pesci taktyk
1
@Barca1992 ona nie była gotowa na żadne pytanie xD
0
@mkord ale to jest proste pytanie. Chcesz migrantow z Lampeduzy przyjąć czy nie chcesz. Jako wyborca oczekuję odpowiedzi jasnej i klarownej.
3
@gaucho104 w naszym położeniu geopolitycznym musimy kłaść silny nacisk na eurointegracje czy to się komuś podoba czy nie, oczywiście też mam dosyć po-pisu, dlatego szukam kogoś kto nie będzie wojował ze wszystkimi sąsiadami, a do Łukaszenki zwracał się jego ekscelencja. Lewica to partia mem dobra tylko do kabaretu więc siłą rzeczy zostaje tylko ta cała trzecia droga i kto wie czy to nie będzie jakieś rozwiązanie, chociaż niczego jeszcze nie przesadzam.
0
@mkord miała kilka szans na rzeczową odpowiedź na zadane pytanie. W mojej opinii redaktor zareagował prawidłowo, ludzie mają dość słuchania takiego słodkiego gadania o niczym.
0
@_barti faktycznie trochę mu się przybrało na wadze
0
@partymaker 210 piłka nożna a sport chyba 201, ale mogę się mylić mówię z pamięci
0
@_barti chyba korona królów
7
@mkord przecież ona nie miał nic do powiedzenia poza wyuczonym sloganem xD
0
@KamQiX mocny kandydat do podróży w jedną stronę, biorąc pod uwagę że mamy koniec sezonu
1
@FcPortoFan1999 ekonomicznie to wydatek absurdalny, a z drugiej strony wiarygodność Onetu jest mniej więcej na tym samym poziomie co TVPis.
0
Wg Onetu Pis będzie się starać o organizację olimpiady w Warszawie w 2036 roku.
Wg serwisu INNPoland pięć igrzysk, które zorganizowano pomiędzy 2007 a 2016 rokiem, kosztowało średnio 12 mld dolarów oczywiście nie biorąc pod uwagę kosztów budowy infrastruktury transportowej czy biznesowej.
0
@Borneo ale zdajesz sobie sprawę że samoloty f22 raptor są nie na sprzedaż? Nawet Japonia dostała odmowę. Łodzie podwodne jak i cała marynarka to zaniedbania sięgające dziesiątek lat. Za po nie powstał ani jedna nawodna jednostka wojskowa o podwodnej nawet nie wspominam za to ilość czynnych wojskowych została zredukowana, głównie jednostki na wschodzie Polski. A baza rakietowa w Redzikowie została zamrożona. Jeżeli chodzi o obronność/wojskowość to tutaj rządy po-psl wypadają bardzo blado. Co do czołgów abrams to w tej chwili najnowocześniejszy sprzęt na świecie, szkoda że w tamtych latach nikt nawet nie pomyślał o broni przeciwrakietowej/przeciwlotniczej. Rozumiem że czasy były inne, ale strach pomyśleć co by było gdybys linie obronne rozmieszczali na Wiśle:/
0
@Borneo pełna zgoda :) dlatego do tej pory zawsze oddawałem głos na opozycję ale nie można z góry wszystkiego negować, np akcja policja-poslanka w 100% popieram policję. Generalnie wszystko to co piszesz jest rozsądne, problem jest jedynie taki, że są rzeczy, które pis zrobił bardzo dobrze np odtwarzanie zlikwidowanych w czasach po-psl jednostek wojskowych, zwiększenie nakładów na obronność (nawet kosztem zadłużenia). To nie jest tak, że wszystko co zrobił pis jest złe, a to co po dobre, moim zdaniem musi wygrać zdrowy rozsądek.
0
@Borneo niesamowite jest to, jak zapatrzony jesteś w świat antypisu. To podchodzi pod jakąś sektę, ktoś z takimi przekonaniami jest zwyczajnie niebezpieczny.
6
@Antajbandaj Lech Roch Pawlak
0
@Borneo czytając z trudem to co piszesz (brak jakiejkolwiek spójności ortograficznej) dochodzę do wniosku, że lepszy pis niż takie oszołomy jak ty. Możesz sobie podziękować bo twoje "argumenty" przekonały mnie do oddania głosu przeciwko szeroko rozumianej opozycji. Nie chcę by ludzie tak ślepo zapatrzeni znów wrócili do władzy. Część z twoich złotych myśli będę pokazywał również rodzinie i znajomym, aby mieli świadomość kto chciałby znów wrócić do władzy. W szczególności te kawałki o policji i bezkarności protestujących.
4
@Pawci023x City nie było wtedy aż tak mocne, to był początek ich drogi do ponownego powrotu na szczyt.
0
@Borneo ja pierdziu ale ty masz kompleks pisu... wyłącz TVN wyłącz TVPis i włącz samodzielne myślenie wyjdzie ci to na dobre zobaczysz...
0
@Borneo no i dobrze powiedział skoro mu się nie podobało to co robiła, naucz się wreszcie, że to co powie policjant jest święte. W demokratycznej Ameryce tak uwielbianej w Polsce przez obie strony politycznej układanki podczas kontroli drogowej możesz odpowiadać tylko:
Yes sir lub no sir.
0
@Borneo nie musi być zagrożenia, policjant jak kazał się wylegitymować to obywatel słucha i wykonuje polecenia, to nie podlega dyskusji. Z takim podejściem trudno sobie wyobrazić to by było jakby ta opozycja rządziła...
0
@Borneo i dobrze się kierował, na podstawie krzyków ludzi miał powiedzieć: o kurcze to posłanka, nie będę jej prosił o wylegitymowanie się bo przecież jakieś randomy na ulicy krzyczą że to posłanka.????????
Dobrze że jeszcze ktoś myśli w tej policji od czasu do czasu. Brawo dla Panów Policjantów prawo obowiązuje wszystkich!
1
@Borneo no prawo jest jasne, policjant ma prawo wylegitymować każdego obywatela bez wyjątku. Proste.
1
@Borneo jak sie poslanka nie umiała wylegitymować to trudno się dziwić ze ją "zatrzymali". Szczerze? Nie wyobrażam sobie w tej sytuacji innej reakcji policji.