Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon to samo można powiedzieć o jednym użytkowniku tej strony, a mimo wszystko może się tak zachowywać
0
@RoberDzik proponuję również tobie skupić się na własnym życiu. Chłop nie obraża nikogo, nie hańbi godła, normalnie pisze więc na jaki wuj się odzywasz?
1
@barcanawieki tylko lexus :) kocham i uwielbiam, nie ma lepszej marki :)
1
@kazbychu beż wątpienia topka ever, ale na którym miejscu? U mnie top5 na pewno:)
0
@TheNekro94 I cyk inflacja znów w górę...
0
Bardzo fajny artykuł, pięknie opisana rzeczywistość.
5
@Szklaner nikt o zdrowych zmysłach nie bierze takiego aktywiszcza(cokolwiek to znaczy) na poważnie, żeby o zgrozo na takie coś głosować xD
2
@wojopancer jako kibic, który oglądał regularnie Rivaldo muszę przyznać, że w pewnym momencie kariery był to kot nad koty. A młodszym kibicom polecam obejrzeć bramkę z Valencią z 2001 roku i jaka była waga tej bramki albo gola z Manchesterem United z 98 roku w LM. To był Pan piłkarz!
Trudno ocenić czy lepszy schabowy z ziemniaczkami czy babcine pierogi. Oba dania cudo!
9
Myślałem, że pęknę ze śmiechu jak to przeczytałem:
San Kocoń kandydat(ka) KO: "reprezentuję ostrą zieleń, jestem aktywiszczem lgbt i aktywiszczem ekologicznym"
O wuju złoty, to już jest wyższy stopień odklejenia xD
1
@fcbarcafan19 tak tak, ten co sobie w zeszłym roku dorabiał na barze w porcie
6
@Katalończyk 99 jeżeli ten nowy listonosz zagra to mogą być problemy
0
@paweldunajecfcb obecnie minimum 2 tys zł za m2, to jest minimum za wysoki standard.
Edit: wysoki standard to może być Ikea a mogą być marmury więc to pojęcie względne
4
@MessiForeverTheBest ty byś pewnie wolał Anne Marie Żukowską ? xD
1
@Emhyr tak na spokojnie po zamknięciu okienka trzeba przyznać, że wyciągnięcie portugalskich braci Joao plus Gundo za friko to jest super sprawa. W tych warunkach finansowych okienko transferowe na duuuuzy plus.
1
@barteq wymiatał ? O kurde... on co najwyżej radził sobie. Poza tym te półtora meczu tutaj wystarczyło żeby zobaczyć że to nie ten kaliber, to dobry piłkarz, ale tutaj potrzeba wybitnych inaczej zawsze pozostanie walka o Ligę Europy...
1
@Emhyr ale akurat on trenuje bo nie zna tego zwyczaju
3
Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy to wuj mu w dziób :)
2
@tbas dziś, generalnie w tym sezonie jest odwrotnie niż napisałeś
0
Kramer to chyba z Piaseckim trenował
0
@dziku77 byli jedynie tacy co byli wychowankami zostali sprzedani i wracali robiąc piękna karierę w Barcelonie. Wypożyczeń nie kojarzę
1
@Ukasz Ukasz sęk w tym że starzy już od dawna też nie dają radę
0
@Bobo25 Mimo wszystko upchnalbym gdzieś jeszcze Vadisa.
2
@MesQueUnClub96 kurna oglądałem do końca tego Texasa i zastanawiałem się czy czasem i mnie nie pozdrowi xD
0
@Joopiter uważam, że lepsze 5mln euro niż wypożyczenie i to jeszcze z dokładaniem do pensji
0
@ini_barca no ale Totki proponowały na początku okienka wykup za 5 mln Euro to było mało...Więc teraz jest wypożyczenie i to nawet bez pokrycia pełnego wynagrodzenia xD
0
@Borneo to na Marszałkowskiej też będzie zwezenie? To już brak mi słów na to co się dzieje w tym mieście.
Ja mówię o odcinku Alej Jerozolimskich między Marszalkowską a Nowym Światem. Z dwóch pasów w każdą stronę zostanie jeden pas w każdą stronę... Swojego czasu miałem tam firmę i ciągłe dojazdy w korkach doprowadzały człowieka do szału to co teraz będzie to aż strach pomyśleć... ale co tam najważniejsze żeby rower mógł jechać xD przecież ludzie którzy jadą do pracy w koszulach i garniturach pojadą rowerem xD ciekawe skąd ratusz weźmie pieniądze jak spółki zaczną szukać innych alternatyw z powodu trudności z dojazdem...
0
@Emhyr no 500 złotych netto + owocwe czwartki gratis !
0
@Borneo z pewnością będą większe korki jeżeli ktoś wpadł na pomysł aby zawęzić AJ do ronda z palmą do jednego pasa xD
Ps narracja o globalnym ocieplenie jest śmieszna biorąc pod uwagę jedno z najzimniejszych lat od dawna. Nie można zwalać głupoty urzędników na Globalne ocieplenie. Pis ma swoje za uszami to każdy wie, ale decyzje podejmowane przez urząd miasta są tylko i wyłącznie na rękę PiSowi. To są stzraly w kolano. Ludzie to widzą.
0
@Borneo a to Ty myślisz że tylko s8 i Wislostrade zalewa? xD
To ty chyba w Warszawie bywasz a nie mieszkasz
0
@Borneo a co ma s8 wspólnego z zalanymi miejskimi uliczkami? Poza tym, że jedne i drugą zalewa deszcz? Ja mieszkam w Warszawie, głosowałem na Trzaskowskuwgi w 1 i 1 turze wyborów, dziś żałuję. Pomysłów jego nie da się nawet komentować, Aleje Jerozolimskie i koncepcja przebudowy to dla mnie powód do nie oddawania więcej głosu na ww. Pana.