6

@Tasde chyba nie zrozumiałeś nic...

1

@kiper09 nie, nie są przeciwne opozycji, są poprostu obiektywni.

0

@DaPidejpi Dastardly i Muttley :-)

2

@FcPortoFan1999 1 punkt z tymi dwoma drużynami plus zwycięstwo z Bosniakami w Warszawie daję awans.

1

@FcPortoFan1999 Legia obowiązkowo musi znów wygrać w Warszawie ale i to nie da jej jeszcze awansu, prawdopodobnie mecz z pseudo klubem z Holandii będzie o wszystko. (Zakładam że w Anglii będzie ciężko o jakiekolwiek dorobek punktowy). Najważniejsze że dziś zadanie wykonane i znów wpadnapunkty do rankingu.

0

@Cotutajsiedzieje największy rasizm jaki istnieje jest w Afryce, ale nie tej turystycznej (Egipt, Tunezja itp itd) tylko tej głębokiej, gdzie biały człowiek jest widywany rzadko. Nigdzie indziej na świecie nie ma podobnego zjawiska w takiej skali.

31

Nie pamiętam kiedy ostatni raz mieliśmy tak dobrze obsadzony środek obrony, wczorajszy występ Iñigo Martineza bardzo solidny, powinien zagrać z Szachtarem, zasłużył na kolejną szansę.

0

@Tasde szkoda że nie widać co było przed 2014 rokiem, nawet ćwierć procent to olbrzymia różnica rzędu kilku mld złotych, rządy pisu to wojna + pandemia więc chyba nieco gorzej wylosowali niż kryzys za PO.

0

@Tasde no chyba jednak mijasz się z prawdą:
"W przeszłości Polska wydawała na wojsko znacznie mniej. Warto przypomnieć, że jeszcze w 2006 r. było to 1,84 proc. (ponad 19 mld zł) PKB kraju. Pierwszy raz magiczny próg 2 proc. PKB ,a konkretnie 2,27 proc., został przekroczony w 2015 r., kiedy to na wojsko Polska przeznaczyła ponad 33 mld zł. Obecnie to 57,1 mld zł."

Także chyba kalumnie opowiadasz kolego.

0

@Tasde rzuć zatem okiem jakj procent pkb był przeznaczany na wojsko za PO a jaki za pis. O wocie można pisać godzinami, rozumiem że jesteś członkiem albo byłeś choćby na jednym szkoleniu? Mój kumpel jest instruktorem w Wot-cie i życzyłbym każdemu żeby mógł posłuchać i przeżyć takie szkolenie. No ale rozumiem że byłeś i masz inne zdanie, zatem powiedz co Ci się nie podobało?

0

@Pazuzu o TK krótką masz pamięć kolego, za PO był duzy kryzys u o dziwo nie mieliśmy ujemnego wzrostu gospodarczego, nawet były takie memy że w Polsce nawet jryzys się nie udał, Polska zieloną wyspa itp itd.

1

@_barti tak szczerze to główne różnice są takie:
- za PO nie kłóciliśmy się z sąsiadami i względnie można było przewidziec co będzie "jutro". Gospodarka rozwijała się dobrze, gospodarność budżetem na zrównoważonym poziomie. Niska inflacja, raczej dobre warunki do rozwoju. Niestety brak jakichkolwiek inwestycji w obronność, zaniedbania na tej płaszczyźnie olbrzymie. Służba zdrowia w ruinie. Ślepo wpatrzeni w UE.

- za PiSu ukrocily się wszystkie gloryfikacje wynaturzeń, trochę więcej było poszanowania własnej historii, ale za to rozdawnictwo i nieprzewidywalność olbrzymia, tu niczego nie można było być pewnym. Szalejącą inflacja i kolesiostwo na najwyższym poziomie. Służba zdrowia w ruinie, ale pojawiły się duze inwestycje w obronność.

Na załączonym obrazku widać, że jedni i drodzy mają swoje plusy i minusy.

0

@TheNekro94 z tym, że zwiększyli znacząco swoją obecność w Sejmie w stosunku do tego co mieli.

0

@Zoker myślę, że jeżeli już to dostaną jedno ministerstwo (takie gdzie można zepsuć stosunkowo najmniej) z zastrzeżeniem o nie eksponowaniu pani żukowskiej na ministerialnym stanowisku.

8

@_barti nie zdziwiłbym się gdyby postulaty lewicy były tak absurdalne, że finalnie prościej będzie zaprosić konfederacje do współpracy.

6

Pozostając w temacie wyborów ten mem idealnie pasuje do obecnej sytuacji, nie wiem tylko czy śmiać się czy płakać nad losem tej śmiesznej partyjki:

https://zapodaj.net/plik-UxSy4nvz7w

0

@pawelfcb22 in vitro nieopłacalne? Ludzie czasem lepiej milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości. Ze wszystkich postulatów akurat ten o in vito popieram w 100%, inne pomysły lewicy są potrzebne jak dziura w moście.

0

@tristan87 chyba tak

11

Janek ekspert od wszystkiego Tomaszewski nie wszedł do Sejmu, ależ mi kurcze nie jest przykro.

3

@FcPortoFan1999 Lewica to jeden wielki kłopot, mocno się obawiam czy z takimi ludźmi wgl można się dogadać.

0

@pt9 nic, po prostu nie będą w nieskonczonsc podwyższać płacy minimalnej.

1

@MarioVeB! A nie to luz xD jak ma kulturę wypowiedzi to luz xD taki kulturalny dzień dobry zawsze powie xD

0

@MarioVeB! Szczególnie Petru jest merytoryczny xD

1

@MessiForeverTheBest konfa porażka, ale wynik lewicy również śmieszny. Chyba nie na to liczyli...

10

@Azi pod warunkiem że nie chodzi o lewicę, to najwięksi odklejeńcy jakich swiat widział.

0

@Mezocyklon87 byku oni mają immunitet więc niemożliwe tak czy siak

3

Chciałbym widzieć minę Holeckiej teraz xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gitarkafcb no to se wymyśliłem, ja pierdziele ale trzeba być dzbanem żeby podważać to co ktoś widział/odczuł na własnej skórze. Województwo łódzkie Orlen gmina bodajże nowosolna czy jakoś tak. Ani śladu disela.

1

@kuz byłem próbowałem, paliwa brak, wg kasjerki brak już od 5 dni dieselka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?