Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 teraz widać ile dawał, a wielu narzekało.
32
@don'T.R.I.P.e poprostu miał Messiego, ten facet ma prime całą karierę
0
@kanver_ chyba na 9 %, biorąc pod uwagę że to Lewandowski.
0
@Cvzx ten z zwariowanego świata Malcolma, spoko serial. Lubiłem go.
1
Jeśli to był egzamin dla trenera Xaviego to niestety Pan trener oblał go na maksa
1
@Roobo Yamal zrobił więcej niż brazylijski Rafał
2
@takisobiektos a widziałeś kiedyś żeby drewniak byk rotowany jak nasi skrzydłowi?
2
@takisobiektos bo tylko on gra na 9tce!!! Więc jak ma nie mieć???
0
@Roobo Raphinia to się robi mały Lewandowski, dobre występy przeplata tragicznymi.
5
Gdy w 94 minucie ma się na bani idealną piłeczkę i trafią się w swój bark to chyba czas pożegnać ciepła Barcelonę i udać sie do zawsze sympatycznej Łęcznej albo "pięknej" Łodzi bo to już nie ten poziom, a kompromitacja goni kompromitację.
Lepiej skończyć wcześniej niż być zapamiatanym jako pośmiewisko.
0
Dobrze że mamy drewniaka na "9tce", pokazał mu Stuani jak się gra na tej pozycji, to jest dramat co gra ten facet.
8
Ten drewniak głowa trafią w swój bark... dramat koleszka
1
@Uukasz_93 sedesik jak się patrzy xD
0
@joloskyy znam to od kuchni, niewiele jest plusów.
4
Najnowsza fabryka akumulatorów do elektryków w USA będzie zasilana z własnej elektrowni węglowej. W amerykańskim stanie Kansas, w mieście De Soto, Panasonic wybudował nowoczesną fabrykę akumulatorów do samochodów elektrycznych. Wartość inwestycji to aż 4 miliardy dolarów!
Trudno to nawet jakoś sensownie skomentować xD
3
@Androchem wszystko można powiedzieć o tym stadionie tylko nie to że jest piękny.
78
"Zacząłem jeść dwa razy więcej mięsa, żeby ten jeden weganin, który myśli że ratuje swiat nie robił różnicy"
- przepiękna decyzja :)
3
@TR3YWAY no jak to w życiu, w podstawie to co najwyżej "klan" możesz obejrzeć.
1
@Striker viaplay możesz również z telefonu oglądać (z tv też) dokładnie tak samo jak canal plus on-line.
3
@TR3YWAY ale w c+ jest przecież eleven i Polsat Sport premium i viaplay. Nawet nie wychodzi tak drogo. Do tego jest wersja online i mecze oglądasz gdzie chcesz. Szczerze polecam.
7
@MatBac1991 oglądałeś wgl mecz ? Widziałeś tę sytuację ?
1
@clyde też tak mówiłem aż zacząłem grać on-line, wciąga niesamowicie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 kolego, też tak dawno temu mówiłem, tu nie ma nawet porównania, jestem team Ps od 3 generacji, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do PC.
11
Ale trzeba przyznać że klimacik amerykańskiego miasta jest :)
1
@Pedri16Future w klubie panuje optymizm jednak powrót zawodnika może przeciągnąć się o tydzień, góra pół roku.
3
@Azi ale serio jego nie ma za co pochwalić... on dostawał piłeczkę na nos i wszystko psuł. Postawiłbyś kukłę i byłoby to samo. On jest w obecnej formie najgorszy na boisku.
1
@Culer9002 dobry Araujo, Pedriego i kilku innych. Właściwie poza Lewandowskim każdy zagrał minimum solidnie.
8
Znów na boisko wyszło 10 wojowników i Robert Lewandowski.
Ważne 3 punkty !
0
@FCB24 przecież tu nikt tak nie mówi od kilku tygodni, on jest gorszy niż Piasecki