1

@Transu96 teraz widać ile dawał, a wielu narzekało.

32

@don'T.R.I.P.e poprostu miał Messiego, ten facet ma prime całą karierę

0

@kanver_ chyba na 9 %, biorąc pod uwagę że to Lewandowski.

0

@Cvzx ten z zwariowanego świata Malcolma, spoko serial. Lubiłem go.

1

Jeśli to był egzamin dla trenera Xaviego to niestety Pan trener oblał go na maksa

1

@Roobo Yamal zrobił więcej niż brazylijski Rafał

2

@takisobiektos a widziałeś kiedyś żeby drewniak byk rotowany jak nasi skrzydłowi?

2

@takisobiektos bo tylko on gra na 9tce!!! Więc jak ma nie mieć???

0

@Roobo Raphinia to się robi mały Lewandowski, dobre występy przeplata tragicznymi.

5

Gdy w 94 minucie ma się na bani idealną piłeczkę i trafią się w swój bark to chyba czas pożegnać ciepła Barcelonę i udać sie do zawsze sympatycznej Łęcznej albo "pięknej" Łodzi bo to już nie ten poziom, a kompromitacja goni kompromitację.
Lepiej skończyć wcześniej niż być zapamiatanym jako pośmiewisko.

0

Dobrze że mamy drewniaka na "9tce", pokazał mu Stuani jak się gra na tej pozycji, to jest dramat co gra ten facet.

8

Ten drewniak głowa trafią w swój bark... dramat koleszka

1

@Uukasz_93 sedesik jak się patrzy xD

0

@joloskyy znam to od kuchni, niewiele jest plusów.

4

Najnowsza fabryka akumulatorów do elektryków w USA będzie zasilana z własnej elektrowni węglowej. W amerykańskim stanie Kansas, w mieście De Soto, Panasonic wybudował nowoczesną fabrykę akumulatorów do samochodów elektrycznych. Wartość inwestycji to aż 4 miliardy dolarów!

Trudno to nawet jakoś sensownie skomentować xD

3

@Androchem wszystko można powiedzieć o tym stadionie tylko nie to że jest piękny.

78

"Zacząłem jeść dwa razy więcej mięsa, żeby ten jeden weganin, który myśli że ratuje swiat nie robił różnicy"

- przepiękna decyzja :)

3

@TR3YWAY no jak to w życiu, w podstawie to co najwyżej "klan" możesz obejrzeć.

1

@Striker viaplay możesz również z telefonu oglądać (z tv też) dokładnie tak samo jak canal plus on-line.

3

@TR3YWAY ale w c+ jest przecież eleven i Polsat Sport premium i viaplay. Nawet nie wychodzi tak drogo. Do tego jest wersja online i mecze oglądasz gdzie chcesz. Szczerze polecam.

7

@MatBac1991 oglądałeś wgl mecz ? Widziałeś tę sytuację ?

1

@clyde też tak mówiłem aż zacząłem grać on-line, wciąga niesamowicie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 kolego, też tak dawno temu mówiłem, tu nie ma nawet porównania, jestem team Ps od 3 generacji, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do PC.

11

Ale trzeba przyznać że klimacik amerykańskiego miasta jest :)

1

@Pedri16Future w klubie panuje optymizm jednak powrót zawodnika może przeciągnąć się o tydzień, góra pół roku.

3

@Azi ale serio jego nie ma za co pochwalić... on dostawał piłeczkę na nos i wszystko psuł. Postawiłbyś kukłę i byłoby to samo. On jest w obecnej formie najgorszy na boisku.

1

@Culer9002 dobry Araujo, Pedriego i kilku innych. Właściwie poza Lewandowskim każdy zagrał minimum solidnie.

8

Znów na boisko wyszło 10 wojowników i Robert Lewandowski.

Ważne 3 punkty !

0

@FCB24 przecież tu nikt tak nie mówi od kilku tygodni, on jest gorszy niż Piasecki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?