0

@ObiwanKenobi a to ty myślisz że każdy kto jest bezpłodny będzie się leczyć? Gwarantuje ci, że jednym będzie to pasować, inni nawet nie będą wiedzieć, a jeszcze inni zrobią wszystko by sobie (a może w szczególności tobie) pomóc.

0

@ObiwanKenobi i skoro nie zgadasz się z WHO to dlaczego? Na koniec dyskusji warto opublikować raz jeszcze tak ciekawe twoje wypowiedzi bo w topce idiotycznych komentarzy będziesz bankowo.

0

@ObiwanKenobi no ale najbardziej ciekawi mnie jak wg Ciebie powstają miarodajne liczby skoro nie n a podstawie szacunków na dużych grupach pacjentów.

0

@ObiwanKenobi a to ty myślałeś że oni rzeczywiście idą i liczą: Krysia Zdzisiu Władek i Barbara ? Czy ty chodzisz do szkoły specjalnej ? Jak wg Ciebie powstają miarodajne liczby światowej organizacji zdrowia? Jestem ciekaw mocno.
Podałem Ci przykłady GUSu i WHO, największej medycznej korpo tej części Europy ale widocznie tak mądrej głowie jak Twoja to mało xD

1

@hefaj6 i znów będzie najsłabszy w drużynie jak na poprzednich MŚ ?

0

@ObiwanKenobi to może Medicover cie przekona chociaż oni też cytują WHO więc pewnie dla ciebie to za mało:

https://biuroprasowe.medicover.pl/239839-gdzie-podzialy-sie-dzieci-nieplodnosc-jedna-z-przeszkod-na-drodze-do-rodzicielstwa


Dno wodorosty i dwa metry mułu.

0

@ObiwanKenobi Obecnie WHO uznaje niepłodność za chorobę cywilizacyjną XXI wieku, z którą zmaga się blisko 20% par w Polsce, czyli około 1,5 miliona osób.

Jak dla Ciebie WHO to też nie argument to tylko psychiatra może Ci coś przetłumaczyć

0

@ObiwanKenobi jak nie "umie" w internety to podnieś palec do góry i poproś Panią w klasie to ci pomoże.

0

@ObiwanKenobi chłopie wejdź na statystyki GUSu to chyba nie jest aż tak trudne, tam jest wielkimi literami napisane, masz nawet podział na female infertility i male infertility. Dane z postów z góry pochodzą od wujka Google szczegóły masz na stronie GUSu i przestań się kompromitować jakimś "promilem".
Ps to była topka najgłupszych komentarzy jakie tutaj przeczytałem.

0

@ObiwanKenobi poczytaj statystyki, porozmawiaj z lekarzami może zmadrzejesz.
Ps jak to za dużo dla Ciebie to ogarnij statystyki w necie.

0

@ObiwanKenobi Ty tak serio z tymi pieniędzmi czy trolujesz? I co uważasz że ludzie którzy skorzystali z dofinansowania na in vitro w Warszawie nie mają na utrzymanie dziecka?

0

@ObiwanKenobi czemu zakładasz promil ? Skoro:
szacuje się, że na niepłodność cierpi blisko 1,5 miliona par, co stanowi ok 15-20 % par w wieku rozrodczym w Polsce. Co więcej wynik ten w najbliższych latach będzie tylko wyższy.

0

@Krzysztof1987 akurat ustawa o in vitro powinna być na "wczoraj" i może Cie to zaskoczy, ale jest to ustawa ratującą finanse publiczne za kilkanaście/kilkadziesiąt lat. Jedyna skuteczna metoda walki z przepaścią demograficzną.
Ps odnosząc się do twojej drugiej wypowiedzi, tak trzeba będzie uciekać z kraju w którym nie będzie emerytur wypłacanych.

0

@MarioVeB! A kto jest szefem zespołu interdyscyplinarnego ?

0

@MarioVeB! No i co to dało? Coś przegapiłem? Czyżby drużyna w kluczowym momencie nie była zdziesiątkowana? A może to jakiś głębszy plan którego nikt poza tobą nie rozumie?

3

@barcelonaLM nie każdy trener to dobry selekcjoner aczkolwiek też uważam że Pan Maciej to absolutna topka polskich specjalistów

2

@Deviler no nie pada tylko sypie obecnie, mazowieckie jak coś ;)

0

@MarioVeB! Bo Ty tak powiedziałeś czy dlatego że udaje się co roku unikać kontuzji mięśniowo-stawowych?

1

@MarcelNJ11 mam tak samo, ćwiczę kiedy chcę i jak długo chcę, czasem idę nawet w środku nocy i trening zrobię. W zupełności wystarcza mi ławka w domowym garażu.

0

@Szreko o widzisz to nawet nie wiedziałem, no i chyba ważne jest oszacowanie czy po drodze jakiś inny punkt nie pojawi się nagle i nie zasłoni celu?

0

@marcin62 to faktycznie rekord wyśrubowany bardzo mocno. Sam lot pewnie trwał z 8-10 sekund.

0

@barteq w czasach GPSu, dronow, satelit to chyba nie jest aż tak trudne do oszacowania, inny rekord był z Afganistanu i kiedyś śmigał nawet film po necie z takiej akcji. Poza tym wiele rodzajów broni ma swój chrzest bojowy podczas konfliktów zbrojnych dlatego tak mocno są śledzone takie wyniki. Jako przykład może posłużyć użycie polskich piorunów naramiennych, gdzie stwierdzono jednoznacznie że po zapaleniu zielonej diody oznaczającej możliwość zestrzelenia celność po kilku miesiącach wojny wynosiła 100% (nie wiem jak jest aktualnie).

0

@bartekvisca no to jest aż trudne do wyobrażenia, poza tym na tak długim dystansie trzeba brać pod uwagę wszystko, nawet ruchy powietrza.

0

@FcPortoFan1999 no i tutaj pojawia się pytanie czy to nie jest również wina władz PZPN. Moim zdaniem po takiej kompromitacji powinniśmy wymagać zmian na najwyższym szczeblu zarządczym.

2

Jak podaje interia.pl:
"3800 metrów - z takiej odległości celny strzał oddał snajper Sił Zbrojnych Ukrainy. Jeśli wynik zostanie oficjalnie potwierdzony, będzie to oznaczało pobicie rekordu świata."

Aż trudno sobie wyobrazić taki strzał.

0

@FcPortoFan1999 też prawda, wydaje mi się, że ludzie nie potrafili docenić tego co Pan Czesław dokonał. Można mówić o słabym stylu, ale były wyniki. Teraz nie ma stylu i nie ma wyników.

0

@FcPortoFan1999 Czesław to trener/selekcjoner, którego należy przeprosić i zaprosić do dalszej współpracy. Pobierz to jest amator w porównaniu do Pana Czesława.

0

@Matt_i1992 a później Estonia może trafić już na same potężne drużyny

0

@cracker no skoro na tyle wycenili to ile mieli zapłacić?

1

@FcPortoFan1999 Niemiec, pomocnik, Barca Atletic, co ciekawe już wyceniany na 2,5 mln Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?