1

@AFA90 kiedyś widziałem jak mój mechanik wsadzał do Forda o przebiegu około 130tys już trzeci taki silnik, innymi słowy jest solidny jak erekcja emeryta.

0

@tbas i tu Cię zaskoczę, jest coś takiego jak spadek poziomu życia po rozwodzie i wyrównanie poziomu drugiej stronie. Zakładam że kobitka jak była z chłopem co zarabiał 200k miała trochę inny poziom niż obecnie.

3

Wg internetów:
Adamczyk 187k/msc i alimenty na dziecko 1200 zł. Nie wiem czy przeczytam dzisiaj coś bardziej obleśnego.

0

@Dosq dziękuję już obczajam :)

1

@MesQueUnClub_87 dziękuję za informację, zaraz sobie obczaję :)

0

Szukam jakiegoś fajnego tytułu do grania na ps5, coś w stylu medal of honor, najlepiej sceneria II wojny światowej, co polecacie ? Nie posiadam okularów vr jeżeli to ma znaczenia. Dodam, że nie grałem od lat w tego typu gierki.

2

@ranger3120 jeśli podczas przysiadów czujesz ból to nie rób przysiadów a ból sam zniknie

1

@Comentateiro soczysty burger dzisiaj wjedzie!

0

@katalonczyk987 chyba nie odstępne w tym przypadku jest problemem.

1

@Rust_Cohle dokładnie tak.

1

@VegetaPolska nie wiem, nie oglądam miłosnych seriali.

0

@pt9 jaki telewizor dokładnie?

2

@Kengo szkoda czasu nawet, żeby przejmować się zdaniem Aldony. W każdym społeczeństwie jest taka Aldona albo Aldony, czasem się je leczy a czasem zostawia i obserwuje.

2

@kulek22 nasiadówka z pokrzywy ewentualnie stoperan.

0

@fotohobby tyle że czas liczymy kalendarzem

1

Widać że spotkały się dwie równe drużyny xD

2

@adi7adi8 co ty gadasz... z pierwszej piłki lepszą nogą i mamy bramkę a tak lipa.

1

On wszystko spieprzy...

1

Kamiński i Wąsik skazani prawomocnie.

1

@Pawel13sz obecnie co drugi napastnik ekstraklapy jest lepszy, smutne ale prawdziwe.

0

@FcPortoFan1999 zgadza się, zapowiada się ciekawa wiosna, zadecyduje formą na wiosnę i ewentualne transfery w zimowym okienku.

0

@FcPortoFan1999 ciasno w czołówce, punkt różnicy między 2 miejscem a 6.

2

@Qba2312 pogadaj z ludźmi służącymi w wojsku a będziesz znał prawdę.
Ps nie wiem gdzie studia kończył Pan Kosiniak ale w Polsce w Łodzi można skończyć studia lekarsie na uczelni wojskowej.

2

@michal26 Michał zobacz co Czesi robią, aż miło popatrzeć, niesamowity postęp ligi która od lat i tak nie była słaba. Nam odejdzie po tym sezonie bardzo słaby sezon 19/20 gdzie było 2.125 punktu. Mamy duże szanse pójść w górę. Przeciwieństwem jest liga serbska, która leci na łeb na szyję. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Oby przyszłą sezon dał minimum 6-7 punktów i robi się baaaardzo ciekawie.

2

OSP Szczęść Boże xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za 2 minutki początek wiadomości, oglądamy :-)

1

Chyba właśnie Morawiecki przypisał sobie zasługę ukończenia tarczy w Redzikowie xD

0

@Dieselzor akurat miałem wrażenie że on z całe bloku defensywy był najsłabszy u rywala

0

@Transu96 zapewne tak by było. Alba mógł zostać jeszcze jeden sezon, szczególnie że Balde bardzo obniżył loty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?