Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 kiedyś widziałem jak mój mechanik wsadzał do Forda o przebiegu około 130tys już trzeci taki silnik, innymi słowy jest solidny jak erekcja emeryta.
0
@tbas i tu Cię zaskoczę, jest coś takiego jak spadek poziomu życia po rozwodzie i wyrównanie poziomu drugiej stronie. Zakładam że kobitka jak była z chłopem co zarabiał 200k miała trochę inny poziom niż obecnie.
3
Wg internetów:
Adamczyk 187k/msc i alimenty na dziecko 1200 zł. Nie wiem czy przeczytam dzisiaj coś bardziej obleśnego.
0
@Dosq dziękuję już obczajam :)
1
@MesQueUnClub_87 dziękuję za informację, zaraz sobie obczaję :)
0
Szukam jakiegoś fajnego tytułu do grania na ps5, coś w stylu medal of honor, najlepiej sceneria II wojny światowej, co polecacie ? Nie posiadam okularów vr jeżeli to ma znaczenia. Dodam, że nie grałem od lat w tego typu gierki.
2
@ranger3120 jeśli podczas przysiadów czujesz ból to nie rób przysiadów a ból sam zniknie
1
@Comentateiro soczysty burger dzisiaj wjedzie!
0
@katalonczyk987 chyba nie odstępne w tym przypadku jest problemem.
1
@Rust_Cohle dokładnie tak.
1
@VegetaPolska nie wiem, nie oglądam miłosnych seriali.
0
@pt9 jaki telewizor dokładnie?
2
@Kengo szkoda czasu nawet, żeby przejmować się zdaniem Aldony. W każdym społeczeństwie jest taka Aldona albo Aldony, czasem się je leczy a czasem zostawia i obserwuje.
2
@kulek22 nasiadówka z pokrzywy ewentualnie stoperan.
0
@fotohobby tyle że czas liczymy kalendarzem
1
Widać że spotkały się dwie równe drużyny xD
2
@adi7adi8 co ty gadasz... z pierwszej piłki lepszą nogą i mamy bramkę a tak lipa.
1
On wszystko spieprzy...
1
Kamiński i Wąsik skazani prawomocnie.
1
@Pawel13sz obecnie co drugi napastnik ekstraklapy jest lepszy, smutne ale prawdziwe.
0
@FcPortoFan1999 zgadza się, zapowiada się ciekawa wiosna, zadecyduje formą na wiosnę i ewentualne transfery w zimowym okienku.
0
@FcPortoFan1999 ciasno w czołówce, punkt różnicy między 2 miejscem a 6.
2
@Qba2312 pogadaj z ludźmi służącymi w wojsku a będziesz znał prawdę.
Ps nie wiem gdzie studia kończył Pan Kosiniak ale w Polsce w Łodzi można skończyć studia lekarsie na uczelni wojskowej.
2
@michal26 Michał zobacz co Czesi robią, aż miło popatrzeć, niesamowity postęp ligi która od lat i tak nie była słaba. Nam odejdzie po tym sezonie bardzo słaby sezon 19/20 gdzie było 2.125 punktu. Mamy duże szanse pójść w górę. Przeciwieństwem jest liga serbska, która leci na łeb na szyję. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Oby przyszłą sezon dał minimum 6-7 punktów i robi się baaaardzo ciekawie.
2
OSP Szczęść Boże xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Za 2 minutki początek wiadomości, oglądamy :-)
1
Chyba właśnie Morawiecki przypisał sobie zasługę ukończenia tarczy w Redzikowie xD
0
@Dieselzor akurat miałem wrażenie że on z całe bloku defensywy był najsłabszy u rywala
0
@Transu96 zapewne tak by było. Alba mógł zostać jeszcze jeden sezon, szczególnie że Balde bardzo obniżył loty.