1

@mkord srednia cena za model z rocznika 2009 (czyli podobny do tego co szukał kolega powyżej) wynosi:
22 499 zł

3

@Deviler jeden nie przyspiesza drugi zbiera się przyzwoicie, oba raczej będą problematyczne w użytkowaniu, polecam w tych pieniążkach rozejrzec się za auris/corolla. Na 100% będzie z nimi mniej problemów. Ewentualnie honda Civic.

1

@Nazio_87 to tylko pokazuje jak ważne jest to ministerstwo w obecnych czasach, jeden z dwóch najważniejszych polityków partii rozdającej karty po wyborach bierze takie ministerstwo.

2

@adambądkowski93 mazda super ale w 6tkach nie ma ani jednego silnika pozwalającego przyspieszać tak jak robią to inne samochody z tego zakresu finansowego.

1

@Cygan BRC mój człowiek! Nie zamienię już lexa na nic innego!

3

@Kgorecki2500 i cyk Polska przestanie być głównym beneficjentem programów unijnych

1

@kuz kiedyś ten efekt musi nastąpić :)

5

A ja jestem przekonany, że wygramy z Porto u siebie bo:
- Wróci FdJ
- Pedri wejdzie w rytm meczowy
- ten skład wcale nie jest taki zły
- będzie efekt "odbicia"
- mimo wszystko i mimo słabych występów ta drużyna potrafi "coś" wyciągnąć z ponurej gry
- liczę że przeżyjemy mecze międzypaństwowe bez kontuzji. (Ostatnio się udało :P ).

0

@bari_94 a widziałeś kiedyś poważny klub/poważnych zawodników co leżą przy absolutnie każdym kontakcie z piłką lub zawodnikiem druzyny przeciwnej?

1

Coraz trudniej znaleźć argumenty przemawiające za trenerem, skład jest a wyników jak nie było tak nie ma.
Na plus jedynie Pedri, który kreuje akcję o poziom wyżej od całej reszty.

0

Żenujący festiwal skurczy/bóli/swędzeń Ukraincow.

1

@Barca1992 nie ma takiego kraju jak Szwecja, są szwedzkie muzułmańskie emiraty emigranckie.
Ps. założone i stworzone przez lewicowych szwedzkich polityków.

3

@Bartula takie wieczury są bardzo fajne

1

@Kapitan hawk a tffffu.. oby nie.

0

@Firestone orzecisz Getafe od zawsze rozdaje punkty realowi, a Barcelonie rozdaje ostre faule. To już standard.

0

@_barti niech ta potęga spada z ekstraklasy jak najprędzej

0

@Zawsze_Wierny tylko czemu nie walczyć o wykup Cancelo? Trudno o lepszego PO obecnie na rynku z takim doświadczeniem.

0

@_barti jestem niemal pewny że wejście lewicy do rządu spowoduje spadek ich poparcia. Ich hasła są nawet nie kontrowersyjne lecz po prostu głupie. Obstawiam, że w następnych wyborach do parlamentu nie przekroczą progu wyborczego.

14

Gdyby finał mundialu był dwa miesiące temu nikt nie zadawałby pytań czy Messiemu należy się złoty balon czy nie, ludzie mają krótką pamięć, facet wygrał najważniejszą imprezę czterolecia w wielkim stylu, to chyba zamyka temat definitywnie. Szkoda że ludzie mają tak krótką pamięć.

0

@FcPortoFan1999 racja ;)

0

@FcPortoFan1999 Ruch i Korona to jedne z najsłabszych (moim zdaniem) drużyn w ekstraklasie. Oczywiście prym wiedzie ŁKS xD

0

Ciekawostka:
Zaledwie 19% obywateli Nigru potrafi...
czytać xD

1

@kryhaa przedewszystkim wejście Oriola, jego gra była irytująca, po prostu słaba, ale trener nie ma kim grać, za tydzień może dwa powinno być już lepiej jezeli chodzi o kadrę, na taką drużynę jak Real jakieś zmiany trzeba robić bo takiego meczu nie da się zagrać bez zmian.
Ps oczywiście wejście Lewandowskiego i Raphinhy też pozostawiało wiele do życzenia.

5

@barcanawieki bo zmiana trenera nie ma sensu, obecnie jest 11 graczy do grania na wysokim poziomie, powrót kontuzjowanych pozwoli na jakąkolwiek rywalizację.

4

Wszystko zaczęło się od zmian, Oriol dramat, Lewandowski pojedyncze fajne zagrania, większość to odkakujaca piłka, Rafinha niewidoczny. Czekamy na kontuzjowanych graczy jak na tlen.

0

Sialalala goooool :)

1

@michal26 zgadza się :-) mi również się podobał twój skład.

0

@Tasde "Głupim nie przetłumaczysz, a mądrym tłumaczyć nie musisz”.

Kolega powyżej nie pisał o występowaniu homoseksualizmu jako takim tylko o indokrynacji małych dzieci, którym takimi kalumniami można zrobić krzywdę. Obleśna postawa placówki oświatowej i tyle.

1

@michal26 i to jest bardzo fajny pomysł

2

@michal26 Cancelo akurat w tym meczu wg mnie powinien zagrać wyżej, a Ronald trzymać prawą obronę. Chociaż po konti widać jeszcze że potrzebuje minut na dojście do top formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?