2

@Barcasub chyba ze Spartą Praga...

2

Crvena Zvezda Belgrad miała wejście do LM z automatu...szaleństwo.

2

@Rust_Cohle daj Pan spokój...kto to widział...

3

Ciekawe co by było gdyby za Piaseckiego mógł grać Ivi Lopez....

0

Nie czuję że odpadliśmy z lepszym zespołem, zabrakło sześcia, może gdyby nie ten centymetrowy spalony w Sosnowcu...

0

Ależ Dunczycy mają pełne gacie xD

1

Zwoliński w kilka minut daję więcej niż Piasecki przez cały dwumecz

0

@Nazio_87 lepsza Liga Europy niż w Ekstraklasie bęcki i kopy xD

0

@against_modern_football jak się ogląda Piaseckiego to aż oczy bolą, piłkarz max na ekstraklasę, nie na walkę w Europie

0

@Borneo o brawo po tylu latach wreszcie będzie kolektor ściekowy xD
Nie wiem jak dziękować xD

Uważasz że za miejskie uliczki szerokości 4-5 metrów odpowiada Pis?
To coś mi się zdaje że to jednak ty nie wiesz za ktore drogi odpowiada państwo a za ktore urząd miasta.

Ps jeżeli próbujesz usprawiedliwiać wydanie prawie miliona złotych na ławki z palet to coś tutaj jest nie tak xD ja uważam że jest to sprawa do dogłębnej analizy.

0

@Borneo koleś udajesz ?

"Dziś było s8, rok temu Wislostrada i inne mniejsze ulice, co będzie jutro?"

Warszawę zalewa co roku dzis wybiło na s8, na Woli małe uliczki zalane przy wielu ulewach... to też nie wina włodarzy miasta?

A co do stanu budów w Wawie to zapomniałeś dopisać strefy relaxu z palet za prawie milion(!) złotych xD

4

@Luciano99 i na 100% będzie kepszy niż Piasecki

0

@Borneo czekałem na ten komentarz xD to teraz panie mądralinski powiedz nam czy rok temu dwa latem trzy lata temu zalane ulice na terenie całego miasta to też nie jest sprawa włodarzy miasta? Dziś było s8, rok temu Wislostrada i inne mniejsze ulice, co będzie jutro?
"Uwielbiam" te twoje wypociny xD

2

@VegetaPolska Realu Madryt C o ile dobrze pamiętam

0

@MesQueUnClub96 ale system odbioru wody to nie tylko s8 ale i Wisłostrada czy inne arterie miasta kolego

0

Czy Pan Trzaskowski zabrał już głos ws. paraliżu stolicy? Czy może kasa na poprawę kondycji systemu odprowadzania wody poszła na słynne ławki z palet? Wstyd za to co działo się dziś w największym mieście kraju.

0

@MeMyselfAndI no mi szczerze się nie podoba, ale to oczywiście kwestią gustu. Wizualizacje naszego stadionu moim zdaniem wyglądają znacznie lepiej, oczywiście poczekajmy na końcowy efekt.

7

Tak szczerze bez złośliwości, okropnie wygląda nowy stadion Realu. Z zewnątrz wygląda jak sedes.

1

@Pawlak1992 przecież totki płaciły 5mln euro na początku okienka, ale przecież było mało...

1

Był już ten listonosz z kasiorą czy jeszcze nie ? Może to ten z Wisły Kraków Vanna Ly jest tym niemieckim inwestorem? xD

11

Przepiękna strata Lewego i gooool xD

1

@Firestone Kibice Legii Warszawa nie powinni dopuścić do tego typu akcji i to gdzie??? Na bulwarach! Jeżeli dobrze pamiętam to chyba Śląsk albo Lech zrobił akcję wychowawczą młodzieży przyjezdnej w swoim mieście.
A z drugiej strony zachowanie młodzieży ze wschodu jest typowe dla tamtejszej ludności. Imperializm i narzucanie swoich przekonań innym. Innymi słowy ukiainiec=ruski. Taka prawda.

0

@PatrykBarca albo dwa

0

@Dynak już tłumaczę skąd:
1. Bo graliśmy z Ordabrudasy, Austria Wiedeń i teraz z tymi Dunczykami. Nikt z ww. zespołów nie jest nawet średniakiem europejskim. Jak przyjedzie powiedzmy jakaś Fiorentina, czy inna srednia drużyna europejska to będzie la zabawa pod bramką.
2. Ktoś z doświadczeniem nieporównywalnie większym niż każdy inny piłkarz w kadrze i dodatkowo na pozycji SO to skarb dla Legii w tym momencie, podważanie klasy sportowej Glika jest lekko mówiąc nietrafione. Kamil to wojownik z krwi i kości. W Ekstraklasie takie nazwiska są potrzebne jak tlen z wielu powodów.
3. Oczywiście kibicuję Legii i trzymam mocno kciuki za wszystko co dobre dla tej drużyny, ale niezatrudnienia Glika to błąd szczególnie, że w bramce stoi młokos, któremu przydałby się ktoś taki jak Glik podczas meczu.

0

@Dynak ale zdajesz sobie sprawę że w Europie nic nie ugramy, a jedynie przywozimy torbę bramek co mecz ?

0

@BordowyPtak czyli innymi słowy wg Ciebie lepszy Jędrzejczyk od Glika ? xD

1

@P33ck to jest facet, co nawet z urwaną nogą walczyłby ze wszystkich sił, niesamowity mental.

3

Legia odrzuciła możliwość sprowadzenia Kamila Glika (uwaga!) ze względów sportowych!!! Ta sama Legia ma w obronie Jędrzejczyka czy Augustyniaka xD i traci gol za golem w Europie xD

1

@Maciej_T daj spokój, chłop tylko nagłówki czyta i to i tak ledwo co xD

4

Historia z tym całym niemieckim funduszem Libero przypomina trochę sprawę Wisły Kraków i tego azjaty co miał kupować ale nie kupował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?