0

@Pablit tych trzech to kto wg Ciebie? Pytanie nie ofensywne.

3

@FCBparasiempre syn Zdzicha i Marianny, kuzyn Bogdana, matka z domu Paluch.

0

@bartekvisca to chyba wyliczył ze wzoru Hajto.

11

Kounde jeśli out to minimum 100 mln Euro, tak to powinno wyglądać.

8

Kimmich został zaoferowany Barcelonie, a klub analizuje operację.

(Gerard Romero)

1

@Catalanian1991 Stal na spokojnie zostanie w ekstraklasie, ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia.

0

@Catalanian1991 Legia rozda karty w ostatniej kolejce bo u siebie zagra ze Śląskiem. Ciekaw jestem czy nie pociagnie Wrocławian do 1 ligi, ale osobiście czuję Koronę, nie wiem czemu ale jakoś klarują mi się Kielce do spadku najbardziej.

0

@FcPortoFan1999 ja również dlatego widzę tam pewne 3 punkty dla Śląska, Wisła coś ugra z Rakowem i zakładając że będzie to remis to przed ostatnią kolejką wszystkie 3 drużyny będą mieć 38 punktów i chyba wchodzi wtedy tzw mała tabela, ale nie wiem jak to wygląda w takim wypadku.

2

@Catalanian1991 Legia tydzień temu z Jagiellonią też zagrała fantastycznie. Świetnie się ich oglądało.

1

@FcPortoFan1999 co ciekawe wszystkie te 3 drużyny ostatnią kolejkę zagrają na wyjeździe więc niewykluczone że w tej to ostatnia szansa na punkty. Tak czy owak będzie bardzo ciekawie.

0

@takisobiektos wszystko rozegra się między Śląskiem Wisła i Koroną.

0

@FcPortoFan1999 to racja ale wydaje mi się, że Raków po mistrzostwie to już nie ta sama drużyna. Odpuścili a Płock musi wygrać. Osobiście czuję Koronę w 1 lidze. No chyba że w ostatniej kolejce Legia nie odpuści Śląskowi i zagra na swoim poziomie.

0

Widzę Koronę w 1 lidze, Śląsk wygra z Miedzią, a Wisła z Medalikami i widomo spadku Korony wyjątkowo realne.

2

Jakiegoś większego zaskoczenia to ja tu nie widzę, wygrała drużyna dużo lepsza, ale to chyba nie była tajemnica od początku. W realu trudno szukać jakiegokolwiek pozytywu, gdyby nie Kukurła wynik mógłby wyglądać dramatycznie.

0

@Tomiveb fajnie, że artykuł wymusił zmiany personalne aczkolwiek mam wątpliwości czy ww. media działają zawsze rzetelnie.

5

@Gaz z tym Mane to tak średnio bym powiedział im wyszło...

0

@michal26 transfer raczej mało realny chociaż przy zdecydowanej postawie Kimmicha kto wie...

5

Opcja Kimmicha może zostać aktywowana, Niemiec za pośrednictwem swojego agenta skontaktował się z zarządem Barcy i poinformował, że byłby otwarty na taki ruch, nie podoba mu się fakt, że Nagelsmann odszedł oraz to, że zarząd chce ściągnąć innych piłkarzy na jego pozycję za duże pieniądze, czuje się lekceważony i nieszanowany, sytuacja jak w przypadku Roberta Lewandowskiego. Kluczowy będzie Xavi i decyzja zarządu.

Ferran Martinez

0

@kamilop no i ? Jaki to ma związek z dyskusją na temat wyższością festiwalu w Opolu nad Finałem LM (wg decydentow oczywiście) ?

1

@ObiwanKenobi o jakim eksperymencie medycznym mówisz? Co było eksperymentalnego w opisywanym przez Ciebie procesie? Proszę o szersze wyjaśnienie bo jestem laikiem i chcę się do uczyć.

1

@Tomiveb spoko, tylko aby "odnaleźć prawdę" po publikacjach Onetu/TVNu zawsze trzeba wysłuchać drugiej strony. Przykład wczorajsze wydanie faktów i informacja o tanich pisowskich mieszkaniach dla suwerenu. Widziałeś jak porównane były koszty czynszu w tych mieszkaniach do wynajmu komercyjnego? W jednym wliczali prąd a w drugim nie. Tak jest ze wszystkim. Prawda zawsze jest pośrodku i trudno wierzyć w tego typu artykuły w ciemno.

0

@escarabajo czyli wg decydentów Opole > finał LM

2

@Bykunn też tak myślę, aczkolwiek czlowiek przyzwyczaił się jednak że takie mecze zawsze były na jedynce a dawno temu na dwójce.

2

finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów nie będzie pokazywany w TVP 1. W tym czasie stacja przeprowadzi transmisję z 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Mecz będzie można obejrzeć w TVP Sport.

Wiadomo co tam finał lepiej sobie Rodowicz posłuchać albo innych wybitnych grajków xD

1

@AlwaysBlaugrana Onet ze swoim redaktorem naczelnym to taka tuba propagandowa jak TVPis. Różnica jest taka że Onet szuka pelikanów wśród ludzi wykształconych o poglądach lewicowych, a publiczna wśród mieszkańców wsi i małych miasteczek, często bez wykształcenia. Razem z tvnem tworzą przeciwage dla TVPis. Nie różnią się niczym. Szkoda że młodzi często wykształceni ludzie łapią sie na to. Wyłącz mainstream-owe media, włącz samodzielne myślenie.

2

@AlwaysBlaugrana przestałem czytać po: "polecam artykuł na onecie".

2

Ale byłyby jaja jakby faktycznie Joshua Kimmich przyszedł latem do Barcy, prawdopodobne jak lądowanie kosmitów w Bąkowie Górnym, ale z drugiej strony w życiu warto marzyć :)

0

@Survier to chyba ze wzoru Hajty wyliczyli xD

2

@Kinginiesta co tam 25 mld, przecież to drobniaki xD

6

@Joe_Pesci no na tym właśnie polega polityka kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?