Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale że Magda zagra w środku pola to szacun xD człowiek renesansu. W paletkę też potrafi xD
0
@Przemek2323 jeżeli widzisz różnicę między TVPis a TVNem to jesteś naiwny.
4
Lech przed strzeleniem pierwszej bramki w Szwecji wykonał 26 podań. Poznańska tiki taka :)
1
Balde przy bramce idealnie się zachował, sprint w doliczonym czasie i wyjście na obieg było genialne. Do tego chwilę wcześniej dobre przyjęcie i natychmiastowe podanie do Lewego pięknie przyspieszyło akcję. Brawo!
2
@artdev ja też proszę o oznaczenie, mi na żywo Franki też się bardzo podobał
0
@fanRealuAlespoko wyglądać tragicznie i wygrać to niezła sprawa, strach pomyśleć co by było jakby lepiej wyglądali
1
@Messiah10 rosół już zjedzony, schabowy zaraz wjedzje xD
1
@fanRealuAlespoko z tym że porażka w superpucharze była raczej klęską, to była różnica klas w tamtym meczu
5
@marcin62 laweta, jak się nie ma mózgu to trzeba płacić.
1
@kamil9040 samostrzał w kolano, tak wojny nie wygrają
0
@marcin62 w 30 sekund nauczylbym młodego stulejarza kultury i szacunku do drugiego człowieka.
21
@cules100pro kolor skóry oczywiście przypadkowy xD
0
@Cotutajsiedzieje oby doszło :)
3
@Gwyn chyba weekendu bo zapomniał poinformować xD
1
@Survier Rivaldo :) mecz z Valencią i gol prewrotką na 3-2 w ostatnich minutach i awans do LM. To było coś co młodemu chłopcu nie mieściło się w głowie, a o podobnych historiach słyszał jedynie z opowieści :) PS ale już czasy Luisa Enrique czy Romario były bliskie mojemu sercu :)
18
Notatnik padł czyli wszystkich 5 uzytowknikow zalogologowało się w jednym momencie xD
2
@Kz1234 ręka była chwilę przed bramką
2
@Gall Panie bójka to jest honorowa sprawa, 1vs1, sportowy pojedynek wg ustalonych zasad. A to co widać na filmie to nic innego jak bezhonorowe pastwienie się na słabszej osobie dla sławy albo śmiechu. A tfu na takie zachowanie.
34
@osa91 JPII z Hitlerem Pan równasz? Wstydu chłopie nie masz... A tfu na takie porównanie.
0
@Gall nie wierzę w to...
2
@michal26 Michał, to łaskawy werdykt. Tacy ludzie już się nie zmienią, powinni być izolowani od społeczeństwa do końca swoich dni. Naprawdę ludzkość nic na tym nie straci.
6
Jakub Kiwior w debiucie ze Sportingiem:
0 wybić
0 przechwytów
0 odbiorów
0 wygranych pojedynków na ziemi (0/1)
0 wygranych pojedynków główkowych (0/4)
0 zablokowanych strzałów
3 straty
96% celności podań (47/49)
Debiut marzeń xD
12
@Ptasior nie, powie że Tusk rządził 8 lat temu i dlatego teraz masz drogo, czego nie rozumiesz? xD
7
Barcelona szuka nowego prawego obrońcy. Wszystko będzie zależeć od sytuacji ekonomicznej. Po trzech tygodniach treningów Juliana Araújo w pierwszej drużynie uważa się, że Meksykanin "jest zielony." [@porteranunez]
2
@adi7adi8 No non stop słychać umniejszanie zasług i argumenty typu Puchar Tymbarku itp. Nawet gdzieś czytałem że to Bodo/Djurgarden to nie Lazio/Schalke/Parma a związku z tym to nie jest sukces XD
1
Dzisiejszego sukcesu już nikt Lechowi nie odbierze - kolejne zdobyte punkty do rankingu, oby tak dalej, rozstawienia się z niczego nie biorą!
1
@P33ck odpadną z realem w ćwierćfinale. Róbcie screeny.
0
@mekston też chętnie zapoznalbym się z linkiem źródłowym.
1
@MesQueUnClub_87 to ceny z okolicy Warszawy, może uda mi się paragon odszukać. Byłem w mega szoku dziś xD
0
@Majkel34 rozumiem że tamte finały z 78 i 86 też oglądałeś?
Nie to że chce się spierać bo sam byłem pierwszym kibicem Leo i Argentyny w Katarze, ale bylbym ostrożny z używanie słów "w historii" bo prawda jest taka że ani ja ani Ty nie sledzilismy tamtych meczy tak jak da się to robić obecnie.