0

Ale że Magda zagra w środku pola to szacun xD człowiek renesansu. W paletkę też potrafi xD

0

@Przemek2323 jeżeli widzisz różnicę między TVPis a TVNem to jesteś naiwny.

4

Lech przed strzeleniem pierwszej bramki w Szwecji wykonał 26 podań. Poznańska tiki taka :)

1

Balde przy bramce idealnie się zachował, sprint w doliczonym czasie i wyjście na obieg było genialne. Do tego chwilę wcześniej dobre przyjęcie i natychmiastowe podanie do Lewego pięknie przyspieszyło akcję. Brawo!

2

@artdev ja też proszę o oznaczenie, mi na żywo Franki też się bardzo podobał

0

@fanRealuAlespoko wyglądać tragicznie i wygrać to niezła sprawa, strach pomyśleć co by było jakby lepiej wyglądali

1

@Messiah10 rosół już zjedzony, schabowy zaraz wjedzje xD

1

@fanRealuAlespoko z tym że porażka w superpucharze była raczej klęską, to była różnica klas w tamtym meczu

5

@marcin62 laweta, jak się nie ma mózgu to trzeba płacić.

1

@kamil9040 samostrzał w kolano, tak wojny nie wygrają

0

@marcin62 w 30 sekund nauczylbym młodego stulejarza kultury i szacunku do drugiego człowieka.

21

@cules100pro kolor skóry oczywiście przypadkowy xD

0

@Cotutajsiedzieje oby doszło :)

3

@Gwyn chyba weekendu bo zapomniał poinformować xD

1

@Survier Rivaldo :) mecz z Valencią i gol prewrotką na 3-2 w ostatnich minutach i awans do LM. To było coś co młodemu chłopcu nie mieściło się w głowie, a o podobnych historiach słyszał jedynie z opowieści :) PS ale już czasy Luisa Enrique czy Romario były bliskie mojemu sercu :)

18

Notatnik padł czyli wszystkich 5 uzytowknikow zalogologowało się w jednym momencie xD

2

@Kz1234 ręka była chwilę przed bramką

2

@Gall Panie bójka to jest honorowa sprawa, 1vs1, sportowy pojedynek wg ustalonych zasad. A to co widać na filmie to nic innego jak bezhonorowe pastwienie się na słabszej osobie dla sławy albo śmiechu. A tfu na takie zachowanie.

34

@osa91 JPII z Hitlerem Pan równasz? Wstydu chłopie nie masz... A tfu na takie porównanie.

0

@Gall nie wierzę w to...

2

@michal26 Michał, to łaskawy werdykt. Tacy ludzie już się nie zmienią, powinni być izolowani od społeczeństwa do końca swoich dni. Naprawdę ludzkość nic na tym nie straci.

6

Jakub Kiwior w debiucie ze Sportingiem:

0 wybić
0 przechwytów
0 odbiorów
0 wygranych pojedynków na ziemi (0/1)
0 wygranych pojedynków główkowych (0/4)
0 zablokowanych strzałów
3 straty
96% celności podań (47/49)

Debiut marzeń xD

12

@Ptasior nie, powie że Tusk rządził 8 lat temu i dlatego teraz masz drogo, czego nie rozumiesz? xD

7

Barcelona szuka nowego prawego obrońcy. Wszystko będzie zależeć od sytuacji ekonomicznej. Po trzech tygodniach treningów Juliana Araújo w pierwszej drużynie uważa się, że Meksykanin "jest zielony." [@porteranunez]

2

@adi7adi8 No non stop słychać umniejszanie zasług i argumenty typu Puchar Tymbarku itp. Nawet gdzieś czytałem że to Bodo/Djurgarden to nie Lazio/Schalke/Parma a związku z tym to nie jest sukces XD

1

Dzisiejszego sukcesu już nikt Lechowi nie odbierze - kolejne zdobyte punkty do rankingu, oby tak dalej, rozstawienia się z niczego nie biorą!

1

@P33ck odpadną z realem w ćwierćfinale. Róbcie screeny.

0

@mekston też chętnie zapoznalbym się z linkiem źródłowym.

1

@MesQueUnClub_87 to ceny z okolicy Warszawy, może uda mi się paragon odszukać. Byłem w mega szoku dziś xD

0

@Majkel34 rozumiem że tamte finały z 78 i 86 też oglądałeś?
Nie to że chce się spierać bo sam byłem pierwszym kibicem Leo i Argentyny w Katarze, ale bylbym ostrożny z używanie słów "w historii" bo prawda jest taka że ani ja ani Ty nie sledzilismy tamtych meczy tak jak da się to robić obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?