Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba jakieś ozimnienie podczas tego globalnego ocieplenia mamy...
0
@lucca87 ja mimo wszystko chciałbym pożegnać Frankiego.
12
Obecność Henrego na obozie w Miami chyba nieprzypadkowa, zawsze miał bliskie relacje z Lewym. Miło że w takim dniu też zjawił się na Florydzie
1
@MICHU2 poleciałeś teraz. Pedri to nie top? Kounde? Nawet Busi pod formą to dalej kluczowy gracz. Nawet sam Luis Enrique wielokrotnie o tym mówił. Moim zdaniem kadra w Hiszpanii najlepsza. Plus dużo młodych wilków którzy mogą wypalić do poziomu nieosiągalnego dla większości zawodników na swojej pozycji.
0
@liberos35 no ja nie płaciłem dodatkowo.
0
@liberos35 eee chyba dla premium nie no bo przecież klienci premium mieli w ofercie już kiedyś wszystkie te pozycje co ma viaplay. Tak myślę ale nie chcę się upierać.
0
@sergio5 tak poważnie mówiąc to serio trudno wskazać partię na którą można oddać głos z czystym sumieniem.
6
Wypominanie wieku Lewemu jest marnym pomysłem biorąc pod uwagę jego profesjonalizm, podejście do treningów i diety. To nie brazylijski wirtuoz co po 30 stce ma brzuch jak bęben.
1
@liberos35 plus viaplay dla klientów canal plus premium ponoć
0
@sergio5 a Ty na kogo głosujesz?
1
@michal26 mądrze napisane Michał. Ukraina wchodzi w nowy etap wojny ale moim zdaniem również najniebezpieczniejszy etap.
5
No i co mimo że Lech mistrz to jednak liga mistrzów w Warszawie xD
0
@betonito nie wiem, ale współczuję klubowi który będzie jego pracodawcą xD
0
Ktoś pisał, że gra dzisiaj Pogoń to nie będzie wstydu xD
4
@derlysy1979 Eddie Murphy xD
0
@Nazio87 Panie a Ty byś się przeprowadził do Irkucka?
0
@Barca1922 no zgadza się ale rządu większościowego mieć nie będą co sprowadza się do powierzenia rządu opozycji.
0
@Medium zawsze mogłeś oddać nieważny głos. Obowiązek spełniony a wstydu sobie nie narobiłeś.
0
@TheNekro94 nie. Bankowo będzie wyższa. Nie pamiętam kiedy była równa z przewidywaniami.
0
@Zoker wycieczkę zrobiłem w 2006 roku więc nie wiem czy jest wgl sens porównywać ceny sprzed kilkunastu lat. Za to gorąco polecam odwiedzić: Kentucky, Alabamę czy Tennessee. O Florydzie nawet nie wspomnę :)
3
@Ojciec5tkidzieci byłem i zjechałem USA od Chicago po Florydę wcześniej zwiedzając New York. Polecam.
0
@barcelonaLM a widzisz to mi wykasnieles :)
0
@barcelonaLM a to nie jest tak że w 2030 roku kolej na gospodarza z Europy? Bo to jakoś tak naprzemiennie leci.
1
@Amok97 ja od wczoraj oglądam serial wikingowie. Polecam.
0
@Bruttal a ja się zawsze łapię podświadomie ze z radarem stoją :D po czym po chwili dochodzi do mnie że to przecież obstawa siedziby PiSu.
1
@Przemek2323 kolego jeżeli bywasz w tej części Warszawy regularnie to musisz wiedzieć że tam zawsze stoją policyjne samochody na sygnale w większej lub mniejszej ilości. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
0
@ShawnC nie no bez jaj. Dunczyk to nawet nie jest opcja do gry, przyszedł dzięki Bartkowi i jego dziwnym pomysłom. Oprócz waleczności nie pokazał nic. Kompletnie nic.
2
@Comentateiro rozumu.
2
@Barca1992 teraz po zmianach trzeba się nabiegac żeby odpaść z pucharów. Będą musieli zagrać cztery mecze, krócej się nie da chociaż wygląda tak jakby Lech szukał sposobu na jakąś szybsza drogę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika