1

Chyba jakieś ozimnienie podczas tego globalnego ocieplenia mamy...

0

@lucca87 ja mimo wszystko chciałbym pożegnać Frankiego.

12

Obecność Henrego na obozie w Miami chyba nieprzypadkowa, zawsze miał bliskie relacje z Lewym. Miło że w takim dniu też zjawił się na Florydzie

1

@MICHU2 poleciałeś teraz. Pedri to nie top? Kounde? Nawet Busi pod formą to dalej kluczowy gracz. Nawet sam Luis Enrique wielokrotnie o tym mówił. Moim zdaniem kadra w Hiszpanii najlepsza. Plus dużo młodych wilków którzy mogą wypalić do poziomu nieosiągalnego dla większości zawodników na swojej pozycji.

0

@liberos35 no ja nie płaciłem dodatkowo.

0

@liberos35 eee chyba dla premium nie no bo przecież klienci premium mieli w ofercie już kiedyś wszystkie te pozycje co ma viaplay. Tak myślę ale nie chcę się upierać.

0

@sergio5 tak poważnie mówiąc to serio trudno wskazać partię na którą można oddać głos z czystym sumieniem.

6

Wypominanie wieku Lewemu jest marnym pomysłem biorąc pod uwagę jego profesjonalizm, podejście do treningów i diety. To nie brazylijski wirtuoz co po 30 stce ma brzuch jak bęben.

1

@liberos35 plus viaplay dla klientów canal plus premium ponoć

0

@sergio5 a Ty na kogo głosujesz?

1

@michal26 mądrze napisane Michał. Ukraina wchodzi w nowy etap wojny ale moim zdaniem również najniebezpieczniejszy etap.

5

No i co mimo że Lech mistrz to jednak liga mistrzów w Warszawie xD

0

@betonito nie wiem, ale współczuję klubowi który będzie jego pracodawcą xD

0

Ktoś pisał, że gra dzisiaj Pogoń to nie będzie wstydu xD

4

@derlysy1979 Eddie Murphy xD

0

@Nazio87 Panie a Ty byś się przeprowadził do Irkucka?

0

@Barca1922 no zgadza się ale rządu większościowego mieć nie będą co sprowadza się do powierzenia rządu opozycji.

0

@Medium zawsze mogłeś oddać nieważny głos. Obowiązek spełniony a wstydu sobie nie narobiłeś.

0

@TheNekro94 nie. Bankowo będzie wyższa. Nie pamiętam kiedy była równa z przewidywaniami.

0

@Zoker wycieczkę zrobiłem w 2006 roku więc nie wiem czy jest wgl sens porównywać ceny sprzed kilkunastu lat. Za to gorąco polecam odwiedzić: Kentucky, Alabamę czy Tennessee. O Florydzie nawet nie wspomnę :)

3

@Ojciec5tkidzieci byłem i zjechałem USA od Chicago po Florydę wcześniej zwiedzając New York. Polecam.

0

@barcelonaLM a widzisz to mi wykasnieles :)

0

@barcelonaLM a to nie jest tak że w 2030 roku kolej na gospodarza z Europy? Bo to jakoś tak naprzemiennie leci.

1

@Amok97 ja od wczoraj oglądam serial wikingowie. Polecam.

0

@Bruttal a ja się zawsze łapię podświadomie ze z radarem stoją :D po czym po chwili dochodzi do mnie że to przecież obstawa siedziby PiSu.

1

@Przemek2323 kolego jeżeli bywasz w tej części Warszawy regularnie to musisz wiedzieć że tam zawsze stoją policyjne samochody na sygnale w większej lub mniejszej ilości. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

0

@ShawnC nie no bez jaj. Dunczyk to nawet nie jest opcja do gry, przyszedł dzięki Bartkowi i jego dziwnym pomysłom. Oprócz waleczności nie pokazał nic. Kompletnie nic.

2

@Comentateiro rozumu.

2

@Barca1992 teraz po zmianach trzeba się nabiegac żeby odpaść z pucharów. Będą musieli zagrać cztery mecze, krócej się nie da chociaż wygląda tak jakby Lech szukał sposobu na jakąś szybsza drogę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?