0

@Janas11224 nic dodać nic ująć

0

@Lucerfi dzięki

1

@michal26 Michał nie pamiętasz co powiedział na początku wojny? Mówił że może hełmy wysłać xD

0

@Lucerfi pytam bo znalazłem różne informacje na necie, czy posiada dual sim?

0

Uzyskuje ktoś samsung galaxy a53 ? Jakie macie opinie?

0

@michal26 to chyba nie rozwiązuje problemu, no bo dalej wpływy na morzu będą się scieraly. Na Bałtyku Polska zastosowała inne rozwiązanie (NSM o zasięgu ponad 220km) plus Szwecja (również Finlandia nie jest bez znaczenia) z drugiej strony i Bałtyk w dużej mierze można kontrolować.

1

@Faro da się to zrobić nawet bez znieczulenia.

0

@michal26 zaoponuje w takim razie :) Donbas to kopalnie, złoża surowców naturalnych, a Krym to od lat olbrzymia baza morska radzieckiego sprzętu. Bosfor był jest i będzie turecki i to się nie zmieni, a posiadając niszczyciele rakietowe na morzu Czarnym Rosja rządzi/kontroluje całym regionem. Nie będzie wolnej Ukrainy jeżeli bazy morskie na Krymie będą istnieć, pamiętam na początku lat 90tych jak w TV mówili że Ukraina zgodziła się na uzyczenie Rosji baz morskich na 50lat, już wtedy wiadomo było że ta deklaracja uzależnia ich od Rosji na lata. Krym jest kluczem :)

1

@michal26 Krym jest kluczowy, to Największa baza marynarki rosyjskiej, ten ma władzę w regionie kto rządzi na morzu Czarnym.

0

@michal26 no średni zasięg do 300km, większy zasięg jest zabroniony oficjalnie na podstawie porozumienia o nierozprzestrzenianiu broni o większym zasięgu. Podkreślam oficjalnie :) co do rozpoznania to chyba zamówiliśmy jakieś satelity ostatnio poza tym będziemy bazowac na sprzęcie natowskim dokładnie tak jak robią to Ukraincy.

0

@Uukasz_93 nie jest tak jak piszesz, za wszystkie zapłacimy 10 mld, a nie za 18 to po pierwsze. Po drugie jest to broń do rażenia celów precyzyjnie, punktowo. Trafiasz punkty zaopatrzenia, do strzelania typowo bojowego służy artyleria lufowa. Po trzecie i najważniejsze jakie znaczenie mają pieniądze po śmierci? Trzeba zmienić myślenie, najważniejsze teraz jest bezpieczeństwo i zdrowie inne wydatki mogą poczekać.

7

Na ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Łyżwiarstwie Figurowym w Espoo wystąpiła pierwsza transpłciowa łyżwiarka, miała jednak problemy z wykonaniem jakiejkolwiek figury.


I po co było kłamać w CV xD

1

@masq troche miał pecha bo bilety zdrożały, no chyba że TLK jedzie drugą klasą bez miejscówki xd

0

@MesQueUnClub96 chodzi o spadek kwartał do kwartału a 4kwartał Rosja ma lepszy niż 3kwartał. Także nie wiem co tam widzisz xD

7

W Polsce drugi najwyższy spadek PKB na świecie.
Sasin: Jesteśmy w dobrej sytuacji.

xD

0

@AdiKingu96 jak można za to tyle płacić...

8

No to mamy skandal:

Artur Jędrzejczyk, piłkarz Legii Warszawa zarabia miesięcznie ok. 200K zł miesięcznie (ok. 42K euro), zaś najlepiej zarabiająca piłkarka na świecie oraz dwukrotna zdobywczyni Złotej Piłki Kobiet Alexia Putellas zarabia ok. 13K euro miesięcznie.

via: Rzeźnicy Kartomanii

To jest skandal żeby płacić tyle pieniędzy kobietom za kopanie piłki!

7

Gorąco głowym chcącym zwolnić Xaviego przypomnę tylko jak poprzedni sezon zaczynał Arteta a gdzie jest dzisiaj. To że Pique nadaje się już tylko na balety zamiast do grania to już nie wina Xaviego. Wysypała mu się pozycja ŚO obrzydliwe. Taka jest piłka.

0

@Litman a to Kessie był kiedyś w formie?

2

Kessie ależ chłop ma technikę xD

4

Lewandowski vs Pique 3-3

1

Szczerze i już na chłodno to nie pamiętam kiedy aż tak któryś sędzia przekręcił kogoś w LM. To jest wręcz niebywałe. Kara za superlige.

0

@Pilka_jest_okragla szczególnie że jak pokazał dzisisjeszy mecz na tym poziomie decydują detale czasem odrobina szczęścia

1

@wasacz no druga to Busiego z Kuounde wina ale pierwsza to Alonso nie dojechał na drugą połowę jakby myślami jeszcze był w szatni.

0

@prokofiew mecz na wysokim poziomie, pierwsza połowa nasza druga zdecydowanie ich. Zdecydowały detale i nasz brak skuteczności. Nie jesteśmy dużo słabsi od Niemców to na pewno.

0

@wasacz Alonso to ten co zgubił krycie chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy? Sorry ale koleś jest wolniejszy od wozu z węglem.

1

@Firestone totalnie niezrozumiała decyzja chyba że jest coś o czym my nie wiemy (zatrucie pokarmowe czy coś podobnego)

5

Ciekawe jak ma się czuć teraz Balde gdy po udanych występach na Niemca wychodzi Alonso, który nie grał na poważnie od końca lipca. Bezsensowna decyzja...

7

Świat na głowie staje
Izrael Niemcom gaz sprzedaje!

0

@JaroCoach ale widziałeś Maradonę Pele Puskasa i innych piłkarzy poprzedniego stulecia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?