0

@eckov owszem ale tylko Baskowie.

1

@Fan2005 nie śmiałbym nawet podważyć pomysłów tak wybitnych jednostek xD

0

@Essos no to w myśl tej decyzji wypad z Bilbao, bo tam mogą grać tylko Hiszpanie i to chyba tylko Baskowie.

2

"Jeżeli będą zakazane samochody spalinowe to będziemy jeździć na benzynowych"
- Magdalena Biejat. Posłanka Lewicy.

0

@Gappeq Panie tu są znaffcy co twierdzą że ten pseudo zawodnik odbuduje się i nagle przestanie kopać się po czole.

0

@LuukLuukLuuk musiałaby przygotować ludzi i sprzęt potrzebny do takiej operacji, a to musi potrwać minimum kilka a może nawet kilkanaście tygodni.

0

@LuukLuukLuuk nie ma takiej możliwości przynajmniej na ten moment.

1

Nasi koszykarze mają jednak w sobie takiego wewnątrznego Wawrzyniaka

0

@Mroziu Nie. Nie będzie.

0

Czy po 2035 roku w razie powodzi na pomoc potrzebującym będą wysyłane samochody elektryczne?

0

@Tasde PS i nie napisałem że większość nie podjęła tylko duża część a to różnica. Proszę o czytanie ze zrozumieniem.

0

@Tasde z życia kolego. Jedź pod Warszawę do największego punktu pomocy uchodźcom i zobaczysz co się tam dzieje i ile osób szuka pracy. W Nadarzynie i okolicach chyba wszystkie punkty noclegowe zajęte, na forach pełno ogłoszeń pilnie znajdę pracę. Niestety w tej okolicy miejsc pracy bardzo mało już zostało. U moich dziadków mieszkają cztery Panie z Ukrainy. Pracują dwie.

0

@Tasde pomijam już problem strefy przygranicznej gdzie taki "interes" to będzie prawdziwa plaga.

0

@Tasde nawet jeśli to niewielki procent to i tak wynik końcowy jest znaczny. Pomijam już fakt że duża część nie podjęła pracy zarobkowej ale co ja tam wiem. Ważne że random z internetu twierdzi że co to dla nas za wydatek przecież to "grupka" xD

0

@Tasde ładna mi półtora milionowa "grupka" xD chłopie...

0

@Kusco15 pewnie półtora miliona ludzi to nieistotna sprawa. Z ciekawości zapytam czy Tobie ktoś płaci za takie głupoty czy sam od siebie takie rzeczy wymyślasz?

0

@Tasde a ja myślałem że przez rozdawnictwo publicznych pieniędzy. Widocznie czegoś nie doczytałem xD

2

Obywatel Ukrainy, który przebywa poza Polską, następnie wróci tuż przed upłynięciem 1 miesiąca, jedynie po to, by nie stracić świadczeń, po czym ponownie wróci na Ukrainę, nie utraci legalnego pobytu w Polsce.

Teraz już wiadomo dlaczego inflacja tak szaleje. Masakra.

1

@mateusz33 to by pasowało xD

0

Osoby bliskie klubowi zapewniają, że okres transferowy Barcelony tego lata będzie czymś, co nie zdarzyło się nawet w trybie kariery.
(Gerard Romero)

0

@Derean rozumiem. W takim wypadku lepiej sprzedać niż mieć z niewolnika pracownika.

0

Dlaczego City stosunkowo łatwo pozwoliło na ewentualny transfer Bernardo? Czy jest jakiś haczyk?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@bartas97 hmm? Poczekaj niech pomyślę. Bo jest Włochem i największym honorem jest objęcie reprezentacji własnego kraju? Bo to ten czas gdy reprezentujesz swój kraj. O tym że dla Włochów to sprawa zawsze honorowa chyba wspominać nie muszę.

0

Jeszcze się okaże że Carlo Ancelotti zostawi real i wróci do Włoch kadrę ratować.

4

@Mario96w czyli prędzej wycofają samochody spalinowe niż Gavi skończy karierę.

1

@Comentateiro w tej chwili nowa władza jedyne co będzie mogła zrobić to pozostawić wszystkie programy socjalne (niestety) ale nie dorzucać nic nowego. Jak PiS straci władzę powinno być ogłoszone święto narodowe.
PS. Bardzo chciałbym aby nowa władza kontynuował program rozbudowy i dozbrojenia polskiej armii. To chyba obecnie najważniejsza sprawa dla nas wszystkich.

2

@Encore nie. Znaki.

0

@Encore gdyby Nadal ożenił się z Świątek to byłaby Nadal-Świątek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?