Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 kerrrrfur ekspres kolego
0
@Majkel34 a to dwa poprzednie tytuły wygrali bez pasji, zaangażowania, szybkości i zaciętości w grze?
0
@Majkel34 czym uzasadniasz wyższość tego wygranego finału w karnych nad dwoma poprzednimi?
0
@Deviler niedawno namyslów kosztował 2.30 dziś zapłaciłem 6.50 :/ życie...
0
@panczo 6 lat a jakby było wczoraj
0
@sidi12843 a to pierwszy sezon, zawsze najtrudniejszy :)
1
@barcanawieki Zdzichu spod sklepu:
"Kierowniku zloty to pieniążki kosztuje".
Nie czekajcie.
8
@barcelonaLM toz w TVNie i TVP zostalaby tylko pagoda xD
0
@Lisek olej goscia
5
@Lionel_Messi10 imię jednoznacznie kojarzące mi sie z tanią lambadziarą
0
Są jakies Informacje o kontrakcie Balde?
1
@SuperPatsonFCB ojj zazdroszczę oczywiście tak pozytywnie :)
4
@Solmyr ale to jest pewna informacja poparta niezbitymi dowodami czy kolejne "urodziny Hitlera" by tvn?
1
@Nano22 14 Henry 21 Luis Enrique, a i oczywiście 11 Rivaldo (potem chyba miał 10tke)
1
@FcPortoFan1999 dobrze się zapowiada xD
1
@greedo dziękuję, teraz już wiem kto to jest. Początkowo myślałam, że to może jakaś firma z ubraniami czy coś.
0
@Gwyn ksywkami klubu 2020.? Coś więcej???
6
@Kidd Jeśli nieletni ukończył 15 lat, wówczas może wyjątkowo odpowiadać jak dorosły za szczególnie poważne przestępstwa, tj. zabójstwo, ciężki uszczerbek na zdrowiu, gwałt kwalifikowany, katastrofę czy rozbój (art. 10 § 2 k.k.).
0
@Bulbulator to są jakieś firmy? Sponsorzy? Czy co to jest?
5
@Medium przecież to Ruscy zbudowali...
0
@wasacz to chyba inny mecz oglądaliśmy jak mówisz że Ferran coś grał...
0
@partymaker w sumie bez niczego, dramat kolezka.
0
@wasacz jak Fati jest zły (a bez wątpienia jest) to co napisać o Ferranie?
0
@betonito przestrzzelony karny, zabrał piłkę Fatiemu i nie trafił. Bliżej mu poziomem do Rentgenu Krychnowice niż Barcelony
1
@Tom_Tom już bez przesady, wynik jest wynik, są 3punkty i tylko to się teraz liczy
1
Co z FdJ? Jakieś info są już?
0
Ależ miły poranek dzisiaj! Miłego dnia wszystkim :)
9
@michal26 progres jest olbrzymi w ostatnim czasie
1
@13th dostaniesz 100 lat stryczka za takie podśmiechujki
1
@napisal on chyba ma dwuczłonowe nazwisko:
Kacper Misiurek-Niestaje