Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard a ja Wojaka, ale na łące.
0
@michal26 no właśnie trochę to trwało ale może długo nie mieli czym atakować
1
@michal26 Michał każdy kij ma dwa końce, a prawda zawsze leży pośrodku. Tak było jest i będzie :)
Mnie za to zastanawia co innego, czemu są poważne cele na Krymie które teoretycznie Ukraina ma w swoim zasięgu a mimo to nie dotyka ich i nawet nie próbuję atakować ? Czy to są tzw punkty zmieniające wszystko? Nie rozumiem tego.
0
@kuz no oby to była lekka kontuzja a nie "inne" problemy.
0
Czemu Christensen wczoraj nie grał? Kontuzja? A może znowu lęk przed presją związaną tym razem z debiutem na CN?
0
@darek60 czy ten meksykański klub nie dotarł do finału tamtejszej ligi mistrzów? Oczywiście wiadomo że to przepaść sportowa ale jednak coś tam na rynku lokalnym kopią chłopaki
0
Fajnie że viaplay już na c+ :) miłe zaskoczenie dzisiaj
0
Kto kibicuje Manchesterowi United ten się w cyrku nie śmieje
0
@Emhyr ze 20 lat temu był chyba na 110 tyś ale potem były jakieś ograniczenia albo poprostu inne ułożenie krzesełek
9
Ależ nam Robercik przyronaldiniował xD
1
@FCB24 Lech jako pierwsza drużyna z kraju skompromitował się dwukrotnie w czasie jednych eliminacji do europejskich pucharów.
0
@escarabajo ale to Ty tak uważasz :) jest przecinek więc pisałem o wskazaniu jednego lub kilku para-specjalistów w zależności od subiektywnej opinii kolegów z forum. Ja wskazałem dwóch więc liczba mnoga ale przecież ktoś mógł wskazać jednego.
0
@escarabajo czemu? Co jest nie tak z liczbą mnogą od nieudolnych ekspertów?
0
@FCB_dimiC to ja za stówkę niecałą mam to wszystko co ty plus telewizja
0
@FCB_dimiC a to nie wiem, nawet nie wiedziałem że można mieć tylko online. Ile płacisz za taką usługę?
0
@escarabajo jak para to nie kim tylko z kim xd
0
@Seledynowy tak mi powiedzieli w punkcie c+
0
@FCB_dimiC sprawdź w umowie jak nazywa się twój pakiet
4
@MessiTheBesst na Polsacie obecnie treści informacje wyglądają najlepiej.
5
Kto jest waszym zdaniem najgorszym para-znawcom, para-ekspertem piłkarskim w naszym kraju? Mój typ to: J. Tomaszewski, T. Hajto. Trudno się słucha zarówno jednego jak i drugiego. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.
4
@El dominatore na bank za okrągłe zero. On ma pensje wysoką i obie strony są win - win.
3
@Bocheno1 odwraca ogonem kota
1
@FCB_dimiC nie. Ma być darmowe w pakiecie premium.
2
@Bobo25 a szkoda bo PL zaraz się zaczyna
0
Czy viaplay trafiło już na platformę canal + ?
0
Trzeba przyznać że asysty przy bramkach Dunczykow wyborne!
0
Ależ mocarny ten Lech.
1
@wlodek54 nigdy nie zapomnę dźwięku tych samolotów, mimo że dziś wyglądają marnie albo bardzo marnie w porównaniu do nowoczesnych maszyn to mają w sobie to coś.
1
Ts-11 iskra - zakończył służbę. Kawałek mojego dzieciństwa przechodzi do historii.
0
@tobiasson92 nie, to nie jest gazeta jak każda inna.