0

@Zbyszard a ja Wojaka, ale na łące.

0

@michal26 no właśnie trochę to trwało ale może długo nie mieli czym atakować

1

@michal26 Michał każdy kij ma dwa końce, a prawda zawsze leży pośrodku. Tak było jest i będzie :)
Mnie za to zastanawia co innego, czemu są poważne cele na Krymie które teoretycznie Ukraina ma w swoim zasięgu a mimo to nie dotyka ich i nawet nie próbuję atakować ? Czy to są tzw punkty zmieniające wszystko? Nie rozumiem tego.

0

@kuz no oby to była lekka kontuzja a nie "inne" problemy.

0

Czemu Christensen wczoraj nie grał? Kontuzja? A może znowu lęk przed presją związaną tym razem z debiutem na CN?

0

@darek60 czy ten meksykański klub nie dotarł do finału tamtejszej ligi mistrzów? Oczywiście wiadomo że to przepaść sportowa ale jednak coś tam na rynku lokalnym kopią chłopaki

0

Fajnie że viaplay już na c+ :) miłe zaskoczenie dzisiaj

0

Kto kibicuje Manchesterowi United ten się w cyrku nie śmieje

0

@Emhyr ze 20 lat temu był chyba na 110 tyś ale potem były jakieś ograniczenia albo poprostu inne ułożenie krzesełek

9

Ależ nam Robercik przyronaldiniował xD

1

@FCB24 Lech jako pierwsza drużyna z kraju skompromitował się dwukrotnie w czasie jednych eliminacji do europejskich pucharów.

0

@escarabajo ale to Ty tak uważasz :) jest przecinek więc pisałem o wskazaniu jednego lub kilku para-specjalistów w zależności od subiektywnej opinii kolegów z forum. Ja wskazałem dwóch więc liczba mnoga ale przecież ktoś mógł wskazać jednego.

0

@escarabajo czemu? Co jest nie tak z liczbą mnogą od nieudolnych ekspertów?

0

@FCB_dimiC to ja za stówkę niecałą mam to wszystko co ty plus telewizja

0

@FCB_dimiC a to nie wiem, nawet nie wiedziałem że można mieć tylko online. Ile płacisz za taką usługę?

0

@escarabajo jak para to nie kim tylko z kim xd

0

@Seledynowy tak mi powiedzieli w punkcie c+

0

@FCB_dimiC sprawdź w umowie jak nazywa się twój pakiet

4

@MessiTheBesst na Polsacie obecnie treści informacje wyglądają najlepiej.

5

Kto jest waszym zdaniem najgorszym para-znawcom, para-ekspertem piłkarskim w naszym kraju? Mój typ to: J. Tomaszewski, T. Hajto. Trudno się słucha zarówno jednego jak i drugiego. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.

4

@El dominatore na bank za okrągłe zero. On ma pensje wysoką i obie strony są win - win.

3

@Bocheno1 odwraca ogonem kota

1

@FCB_dimiC nie. Ma być darmowe w pakiecie premium.

2

@Bobo25 a szkoda bo PL zaraz się zaczyna

0

Czy viaplay trafiło już na platformę canal + ?

0

Trzeba przyznać że asysty przy bramkach Dunczykow wyborne!

0

Ależ mocarny ten Lech.

1

@wlodek54 nigdy nie zapomnę dźwięku tych samolotów, mimo że dziś wyglądają marnie albo bardzo marnie w porównaniu do nowoczesnych maszyn to mają w sobie to coś.

1

Ts-11 iskra - zakończył służbę. Kawałek mojego dzieciństwa przechodzi do historii.

0

@tobiasson92 nie, to nie jest gazeta jak każda inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?