Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fabricio Díaz zostanie nowym zawodnikiem Barcelony! Pomocnik dołączy do hiszpańskiej drużyny po mistrzostwach świata do lat 20.
Kwota transferu została zamknięta w 8 milionach euro.
Kapitan Urugwaju u20. Nie tylko "dziadkami" jak widać interesuje się nasz zarząd.
"SPORT" już w marcu pisał o możliwości takiego transferu.
0
@Trojanek23 no patelnia na 100% to nie była, aczkolwiek nogę mógł dołożyć lepiej.
1
@Trojanek23 nastrzelony podaniem? Przecież Lewy nie strzelał z ostrego kąta tylko centrował, szukał kogos kto zamknie akcję. Jeszcze raz obejrzałem tę sytuację i widać jak na dłoni że on widzi piłkę sporo wcześniej. Ma chwilę na skorygowaniem swojego ustawienia, to nie orlik tylko mecz na szczycie jednej z najlepszych lig świata. Powinien dołożyć lepiej nogę w tej sytuacji.
0
@Trojanek23 nie czytaj, bo się zagotujesz. Ta piłka nie leciala niewiadomo jak szybko, poza tym to nie 3 liga białoruska tylko wysoki poziom. Nawet w okręgówce każdy trener powtarza że napastnik musi być gotowy wykorzystać niespodziewaną piłkę i dołożyć nogę.
1
@Sulimo absolutny dramat, wydaje mi się że zwykły random z orlika nie zagrałby gorzej niż on wczoraj, od pierwszego kontaktu z piłką do ostatniego absolutnie elektryczny, wyglądał jakby nerwowo/emocjonalne nie dojechał na mecz.
2
@lucca87 co do pierwszej części pełna zgoda, co do drugiej to chyba mimo wszystko na takim poziomie piłkarz musi wpakować piłkę do bramki.
2
@urbipl fajna tabela, cieszy wysoka pozycja Czech, widać że z krajów byłego bloku wschodniego radzą sobie najlepiej. My wyprzedziliśmy kraj "starej unii europejskiej" czyli Portugalii co też może cieszyć.
0
@Culers bez przesady przecież realnie może sięgnąć po mistrzostwo Hiszpanii, moim zadaniem każdy piłkarz chciałby mieć takie trofeum. On po prostu nie radzi sobie tak dobrze jak przyzwyczaił chociażby Suarez.
0
@Sau_Ron były dwa takie brzydkie faule, oba mogły się skończyć bardzo źle.
0
Eric to chyba długo nie podniesie się z ławki po takim meczu, widać było że głowa nie dojechała na mecz kompletnie.
2
@Pewex ktoś z tej dwójki będzie w finale
1
@tomek8756 odleciał. Wypada życzyć miłego lotu.
2
@escarabajo są widoczne.
0
@michal26 szkoda tylko że informacja podana w kluczowym momencie walki o tytuł. Mogli poczekać do końca sezonu.
3
Przedłużenie kontaktu z Dembele ma nastąpić między wizytą w szpitalu, a rehabilitacją.
(Z przymrużeniem oka)
0
@Benz i myślisz że Laporta miał realny wpływ na ten stan ?
0
@ArterkHD bo ? Jakieś argumenty?
0
@Luciano99 albo sto lat stryczka
7
Jest mi wstyd, ale jak przeczytałem o kontuzji Roberto to pomyślałem, że ze sportowego punktu widzenia to może być nasza szansa na lepszą grę.
0
@Herato głupio im było że tak tanio kupili takiego magika dlatego grzeje ławkę
0
Jedno jest pewne, Napoli awansuje, wygrywa rewanż na miękko.
1
@Bart1 jest spoko, ristorante z ananasem najlepsza z mrożonych, w restauracji wolę jednak inne konfiguracje
0
@Zoker pasuje idealnie w tym przypadku
9
Javi Miguel: Roberto jest katastrofalny. Dobrze jest być wszechstronnym piłkarzem, ale Sergi nie gra dobrze na jakiejkolwiek pozycji.
I tu pełna zgoda, jego gra to sabotaż.
0
@misteriosoVEB a to są zawodnicy pierwszego zespołu? Z tego co pamiętam to spoza pierwszej drużyny może grać chyba 3. To nie jest tak jakby mogło się wydawać.
0
@karolup nienawiść i inne uczucia nie mają nic do wyrzucenia tego czy innego klubu z LM, o tym decydują przepisy i litera prawa.
14
@karolup pewne że nie zagramy? Nie wiem co bierzesz ale odstaw to.
0
@kamilos1214 miałem 2 razy, leż spokojnie i głęboko oddychaj, staraj się nie wiercić, słuchaj lekarza. Ja zamykałem oczy i dało się wytrzymać. 3maj się kolego!
0
@TheNekro94 oni walczą o przetrwanie swoje, ale również o przetrwanie Europy jaką znamy. Co do hejtu to nie jestem przekonany co do słuszności niektórych politycznych decyzji władz Ukrainy. Z jednej strony wielka przyjaźń i podziękowania Polsce za okazane wsparcie (które przecież leży w naszym interesie), a z drugiej wszechobecny banderyzm. Wyciąganie "na ołtarze" zbrodniarzy i morderców. Nie ma drugiego takiego państwa w Europie o tak pokrętnej polityce.
0
@escarabajo z tym że ja nie pamiętam żeby na te kilka meczów w kadrze jakie rozegrał był jakiś przyzwoity.