Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo ale bzdury piszesz. Norwegia, USA mówi Ci to coś?
I widzisz tym różni się polityk przewidujący wydarzenia od tego co pisze że prawdopodobienstwo się zwiększy. Dla twojej informacji Ukraińscy politycy już w poprzednim dziesięcioleciu mówili że rosja zaatakuje między 2020 a 2023 roku także daj spokój.
4
@Borneo no chyba historia powinna im pokazać że zawsze wchodzili a rodzący się neoimperializm tylko to potwierdza. No chyba że nie chcieli tego widzieć, woleli odwracać wzrok i skupiać się na robieniu dużych pieniędzy.
0
@Borneo pod warunkiem że kupujący nóż nie wie że sprzedawca pieniądze z zakupu użyje do przestępstwa.
7
@Comentateiro przypomnij nam zatem kolego mało sympatyczny ile gazoportow mają Niemcy a ile Polska? Przypomnij również jakie alternatywne źródła dostaw zorganizowali sobie Niemcy a jakie Polska?
Na świecie jest kilkaset krajów które mogą pomóc Ukrainie ale tylko dwie-trzy większe gospodarki które mają na to większy wpływ niż Niemcy. Dziś Niemcy mogą sobie podać rękę z Chinami czy Indiami. Różnica polega jednak na tym że Chiny to dyktatura a Niemcy twierdzą że są demokracją.
5
@Comentateiro a czemu obce jest Ci sformułowanie: powściągliwe i zrównoważone inwestowanie w obronność własnej armii? Czemu Niemcy zawsze są zero-jedynkowi? Czemu albo napadają na sąsiadów i palą w piecach całe narody niewinnych ludzi albo odwracają wzrok gdy silny bije słabego? Czy tak trudno zauważyć że popadanie ze skrajności w skrajność to wielki błąd? Jak widać na twoim przykładzie chyba jednak jest to zatrudne.
3
@Borneo jeśli nie Niemcy to Chiny kupiłyby gaz. No zgadza się. I tym sposobem to nie nasi zachdoni sąsiedzi byliby dziś krytykowani.
7
@Comentateiro prosiłem Cię już raz żebyś nie robił lewackich numerów i gdy o kimś piszesz to oznaczaj go tak żeby to widział. Tylko tyle i aż tyle Panie inteligent.
12
@Comentateiro nie ma sprawy Panie EurobezkrytycznyEntuzjasto. Powieś sobie Angelę na ścianie i wmawiaj że Niemcy zrobią wszystko aby ratować praworządność, ład i bezpieczeństwo Europejczyków. Tylko nie zapomnij że ta polityka to krew na rękach każdego kto o tym zapomniał. A postawa dotyczącą dostaw broni to najlepsze podsumowanie co jest priorytetem dla Niemiec. Podpopowiem Ci bo sam pewnie na to nie wpadniesz: są to pieniądze bez względu na życie innych ludzi.
43
@Abominacja chyba idziesz na rekord w głupich wypowiedziach xD
2
@nwchades bez dwóch zdań masz rację, ale pamiętajmy zawsze o bezkrytycznej ocenie Putina przez Panią Merkel.
23
@Zoker masz inne zdanie? Podaj argumenty.
81
Angela Merkel jest wspolwinna obecnej sytuacji na Ukrainie. Polityka Niemiec doprowadziła do uzależnienia największej gospodarki Europy od dostaw ze wschodu. Polityka Merkel okazała się niewłaściwa i poniosła porażkę za co cierpią dziś niewinni ludzie.
0
@michal26 Michał 20k ale licząc ze sprzętem rezerwowym, zmagazynowanym na wypadek wielkiej wojny. Ten sprzęt w magazynach to muzeum.
2
@Nano22 ja takie odczucia mam z Francji 98. To był dopiero turniej :)
1
@hayek 4-5 netto jesteś w stanie przełknąć? Ja jakby on nam dokładał 4-5 netto to bym go nie chciał.
2
@michal26 z tą kapitalną robotą to bym nie przesadzał Michał. Zobacz że Białoruś dostaje identyczne sankcje jak rosja, ich gospodarka za chwilę będzie ruiną a przecież wystarczyło postawić "barykadę" jak Kazachstan. Czyli lubimy się wspieramy się ale nasze zaplecze wojskowe nie zostanie wykorzystane.
0
@Majkel34 ale będzie na science fiction channel.
0
@parpe może dlatego że jest 2 lata starszy :) a w takim wieku to na pewno ma znaczenie
1
@michal26 to zależy między innymi od tego jak wygląda sytuacja z ochotnikami zewnętrznymi. Wojsk pancernych będzie sporo szczególnie że dostali oficjalne wsparcie z Czech a nieoficjalne pewnie od kilku innych państw. Broń przeciwpancerna jest i jest jej bardzo dużo. Pytanie co będzie się działo w powietrzu.
1
@zaiks zgadzam się ze wszystkim co napisałeś ale jako kibic Barcelony czuję dumę że udało się nieco zepsuć Wam pełny sukces w tym sezonie.
1
@Kwiatek67 zostały szczegóły, właściwie kontrakt zamknięty. Dostał nawet owacje w szatni z tej okazji
0
@michal26 kluczowa będzie bitwa o Slowiańsk, to brama do Donbasu ale także do środkowej i zachodniej Ukrainy. Najważniejsza bitwa od II WŚ. Jestem dziwnie spokojny że Amerykanie doposażą Ukrainę wystarczająco mocno. Biden powiedział że na każdy czołg rosyjski dostarczy 10 rakiet przeciwpancernych.
0
@zaiks sorry za szczerość ale to mistrzostwo nigdy nie będzie słodkie zawsze ludzie powiedzą co to za mistrz co dostał u siebie 0-4 od najsłabszej Barcy od lat.
0
@Kuraxan nic nie zrozumiałeś. Samochody takie jak lexus ls 430 to bardzo łakome kąski. Cena modeli rośnie pod warunkiem że są zadbane, serwisowane i pozbawione domowych przeróbek czy gazu. Sam posiadam obecnie dwa lexusy (gs-a i ux-a, wcześniej przez chwilę miałem lsa ale hybrydę) więc wiedzę mam niemałą. Ale każdy lubi co innego jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu w samochodzie śmierdzi. Smród jest zawsze czy Ci się to podoba czy nie. Tak samo jak podczas wybuchu butli niby serwisowana sprawna a wybuchła i co wtedy? To tylko zależy od komfortu jaki akceptujesz, dla mnie jest to niedopuszczalne. A co do części to bzdury piszesz jakich mało i nie potrafiłeś nawet wymienić miejsca skąd zamawiasz. Trochę to dziwne skoro mówisz że serwisujesz lexy :D a co do mocy podajesz cały czas przykład zabawy turbiną do tego w 4 cylindrowym motorze, to dobre dla dzieci. Do pełni szczęścia brakuje gazu i mamy Janusz tuning. Poczytaj sobie wyniki pomiarów na przykładzie chociażby gsa gdzie 430 w gazie ma podobne osiągi co 300 w benzynie na bezpośrednim wtrysku. Szczęście że 300 mają bezpośredni wtrysk i polski Janusz ma problem żeby gaz zakładać bo trzeba dotrysk benzyny robić a to już "boli". To jest po prostu żenujące.
1
@zaiks zgadza się, to były mecze na styku często decydowały szczegóły a legendą stajesz się meczami tak jak ten ostatni. Wtedy nosisz podniesioną głowę do końca sezonu, to napawa dumą.
0
@masq w Gdańsku najdroższe samochody są z Kaliningradu, ja byłem tylko na chwilę na jeden dzień, ogólnie wszędzie widać biedę, zwykli ludzie żyją z handlu przygranicznego lub pracują w wojsku. Serio nie ma tam nic co by było ciekawe.
0
@sonek nie oglądałem również i nie obejrzę.
5
@masq owszem byłem. Nie ma o czym pisać. Fatalnie to wyglądało
0
@zaiks zgadza się przegrywała ale nigdy przez ostatnie lata nie została zdeklasowana czego nie można powiedzieć o realu :)
0
@Kuraxan a i z ciekawości skoro serwisujesz lexy bo też trochę siedzę w temacie skąd bierzesz części? bo nie powiem fachowców dobrych od lexow nawet w stolicy nie ma wielu...