3

@tbas nie ma to jak wstawić randomowe wycinki z jednego meczu gościa, który nie grał regularnie od jakiegoś czasu. Przypomnę tylko ze jeszcze kilka miesięcy temu ludzie pisali o nim: "Pan Piłkarz".

33

@sokot jeden z głupszych komentarzy ostatnich dni.

0

@PizzerMan dużo dużo zdrowia kolego!

4

@konajoncek ja mam tylko jeden zarzut do Inigo, czemu tak późno trafił do Barcelony.

0

@Rastafarnianin dlatego potrzebujemy jak powietrza trzeciego genialnego skrzydłowego, nie da się rozegrać całego sezonu dwójką skrzydłowych, każdy musi odpocząć.

0

@zadafcb aż niewiarygodne się to wydaje

3

Jeżeli dobrze myślę to ten 4gol był mega ważny, bo przy równej liczbie punktów to my jesteśmy wyżej.

0

Po takim meczu ręce same składają się do braw!

9

@gukwa FDJ>Casado ?
Dyskutowałbym xD

0

@Hosh dobre xD xD xD

2

@fart i tak i nie. Nie zagramy w tych pierwszych rundach gdzie punkty leżą na ulicy wystarczy się schylić

0

@escarabajo ale mecz jest chyba w kwietniu dopiero więc jest dużo czasu żeby przynajmniej połowa ozdrowiała

1

@Eklerek gdyby Szkoci odpadli to jedziemy po 14 miejsce ;)

0

@Rewolucja123 o takiej jednej drużynie z Norwegii xD

0

@blakkudium 14 pozycja daje pewną ligę Europy dla mistrza kraju. (Jeżeli przegra w ostatniej rundzie LM)

1

Prowadzić 3-0 po pół godzinie dwumeczu i odpaść to trzeba być serio zdolnym :P

1

Jeeeeeeeeest !!!!!!

0

@Bernard777 dziękuję :)

1

Czy Legia za zwycięstwo do 90 minuty dopisuje nam w rankingu 0,500 punktu?

0

@F3DO oglądam różne powtórki i czekam na taką, która ewidentnie pokaże podwójny kontakt. Do tej pory takiej nie widziałem.

0

Złoty balon dla Vincjusza, nawet nie ma sensu dyskutować xD

0

Oglądam te powtórkę i nie widzę podwójnego dotknięcia, czy serio trzeba ich przepychać za wszelką cenę?

0

Przecież to nawet nie był nietrafiony karny tylko ledwo trafiona trybuna za bramką xD

0

@damianex10 wykręcić podwójne double-double to by było coś niesamowitego

0

@KrwawiaceoczyVEB jak miała punktować to u siebie w Londynie wuja im zrobią

2

I ten Rafa stojący w blokach starowych do pressingu przy wznowieniu gry przez Trubina. Piękne to było :)

0

@Pitinho akurat dzisiaj był mega kocurem, oczywiście Wojtula również. Trudny wybór.

0

@Kondi99 też mi się tak wydawało

0

@Aragorn33 do tego grona zaprosiłbym jeszcze Czechy.

0

@lithotripter do odstaraszania przecież nie do użytku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?