Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas nie ma to jak wstawić randomowe wycinki z jednego meczu gościa, który nie grał regularnie od jakiegoś czasu. Przypomnę tylko ze jeszcze kilka miesięcy temu ludzie pisali o nim: "Pan Piłkarz".
33
@sokot jeden z głupszych komentarzy ostatnich dni.
0
@PizzerMan dużo dużo zdrowia kolego!
4
@konajoncek ja mam tylko jeden zarzut do Inigo, czemu tak późno trafił do Barcelony.
0
@Rastafarnianin dlatego potrzebujemy jak powietrza trzeciego genialnego skrzydłowego, nie da się rozegrać całego sezonu dwójką skrzydłowych, każdy musi odpocząć.
0
@zadafcb aż niewiarygodne się to wydaje
3
Jeżeli dobrze myślę to ten 4gol był mega ważny, bo przy równej liczbie punktów to my jesteśmy wyżej.
0
Po takim meczu ręce same składają się do braw!
9
@gukwa FDJ>Casado ?
Dyskutowałbym xD
0
@Hosh dobre xD xD xD
2
@fart i tak i nie. Nie zagramy w tych pierwszych rundach gdzie punkty leżą na ulicy wystarczy się schylić
0
@escarabajo ale mecz jest chyba w kwietniu dopiero więc jest dużo czasu żeby przynajmniej połowa ozdrowiała
1
@Eklerek gdyby Szkoci odpadli to jedziemy po 14 miejsce ;)
0
@Rewolucja123 o takiej jednej drużynie z Norwegii xD
0
@blakkudium 14 pozycja daje pewną ligę Europy dla mistrza kraju. (Jeżeli przegra w ostatniej rundzie LM)
1
Prowadzić 3-0 po pół godzinie dwumeczu i odpaść to trzeba być serio zdolnym :P
1
Jeeeeeeeeest !!!!!!
0
@Bernard777 dziękuję :)
1
Czy Legia za zwycięstwo do 90 minuty dopisuje nam w rankingu 0,500 punktu?
0
@F3DO oglądam różne powtórki i czekam na taką, która ewidentnie pokaże podwójny kontakt. Do tej pory takiej nie widziałem.
0
Złoty balon dla Vincjusza, nawet nie ma sensu dyskutować xD
0
Oglądam te powtórkę i nie widzę podwójnego dotknięcia, czy serio trzeba ich przepychać za wszelką cenę?
0
Przecież to nawet nie był nietrafiony karny tylko ledwo trafiona trybuna za bramką xD
0
@damianex10 wykręcić podwójne double-double to by było coś niesamowitego
0
@KrwawiaceoczyVEB jak miała punktować to u siebie w Londynie wuja im zrobią
2
I ten Rafa stojący w blokach starowych do pressingu przy wznowieniu gry przez Trubina. Piękne to było :)
0
@Pitinho akurat dzisiaj był mega kocurem, oczywiście Wojtula również. Trudny wybór.
0
@Kondi99 też mi się tak wydawało
0
@Aragorn33 do tego grona zaprosiłbym jeszcze Czechy.
0
@lithotripter do odstaraszania przecież nie do użytku