Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peszko07 kocham PiS
0
@HarveySpecter lejąc ich po mordach zniżamy się do ich poziomu
2
@kamilop super pomysł, żartowałem
0
@Encore ale sobie gościu futro wyhodował :)
0
@DaPidejpi chodzi to wszystko jak w zegarku
2
@Krzychu83924 i ten wślizg bodajże z Arsenalem
6
@Pilka_jest_okragla dzięki za tłumaczenie :)
0
@Gappeq spoko opcja :D dzięki
2
@Coutinho007dla mnie wczoraj MVP
0
Koeman był jak koszmar z którego nie szło się obudzić, na szczęście już minął
2
@FCB24 e no, pamiętam jak na Daniego Alvesa mówiło się Pan wrzutka ;)
2
@SonBarcaGoku nekrofilia
1
@Coutinho007 w punkt xd
0
Teraz pytanie w co celuje Dest? xD
2
Nie ma słów na to co Koeman robi z tą drużyną... :/ Barco gdzie jesteś??????
0
@damian_sto nie łozumiem o co Ci chodzi
0
@BombowiecKrawczyk polecam Ci Ghost of thushima, piękna fabuła. Ogrom stylów walki i możliwości pokonania przeciwnika. Piękna grafika i muzyka. Dla mnie gra idealna :)
1
@koksik2700 ale serio... bardziej ośmieszać naszego kraju niż robi to PiS się już nie da
1
@Yoshi94 to była odpowiedź na pytanie" z czego wynika obecna np cena paliwa"
1
@dniel bo w momencie w którym baryłka ropy poszła w dół to nasza "kochana" władza dowaliła nowymi podatkami. Bez tych podatków normalnie cena paliw w tamtym momencie powinna spaść ale oni obmyślili sprytny plan że jeśli dadzą nowy podatek to cena będzie taka sama i nikt się nie zorientuje. Dzięki temu zaraz paliwko bedzie po 7zł
6
@kkbarca Aguero vs Falcao :D
0
@DonMatteo901 ci kibole w ogóle mają mózgi?
1
@DLFCB letko zbudowany... no no xD
3
@Herato tak to jest jak zadajesz się z nieodpowiednim szamanem
4
Aguero wczoraj tym krótkim występem pokazał że to jest ciągle pan piłkarz
0
HelenaCondonis? Top
5
@AmigoBlancos święte słowa
2
@arkasath a Fati nie doznał urazu?
9
@Szakalaka12369 nie da się odpowiedzieć na to pytanie :)
1
@Breakdrowser dokładnie to samo pomyślałem że dla postronnego widzą wyścig nudny ale dla kogoś kto siedzi w temacie mega ciekawy. Końcówka trzymała w napięciu!